Promotion
Promotion
Promotion

Tarotový výklad na následující týden: Vytáhněte si jednu ze tří karet a zjistěte, co vás čeká. Budete mít štěstí v lásce, kariéře či ve financích?

Promotion
Promotion

O tarotu

Tarot je z psychologického hlediska vizuálním ztvárněním psychických stavů. Nabízí vhled do osobních motivů a do duchovního i profesionálního vývoje člověka. Jako mapa vědomí obsahuje Tarot obraz veškerých lidských zkušeností a prožitků. Tarotový symbol je vnější obraz našich vnitřních procesů.

Tarot skrytý
Info ikona

Jak si vybrat svoji kartu?

Je důležité si najít chvilku klidu, kdy se budete moci koncentrovat na intuitivní výběr vaší karty. Neměli byste se v tu dobu nacházet v rušném prostředí, abyste se zvládli soustředit. Kartu si nevybírejte náhodně, vaše karta není ta, na které vám hned ulpí zrak. V hlavě si položte otázku, co vám přinese další týden, snažte se koncentrovat se na tuto myšlenku. Prohlédněte si karty na obrazovce a zavřete oči. Soustřeďte svou mysl, brzy se vám ukáže karta s číslem, která vám předpovídá vývoj budoucích událostí. Jakmile budete mít hotovo, pokračujte na výklad, kde si najdete číslo vaší karty a zjistíte, co vás čeká a nemine.

Karta číslo 1: Deset mečů

Deset mečů
Info ikona

Tento týden pro vás bude náročný. Deset mečů bohužel není příliš pozitivní karta. Symbolizuje zradu, nepřátelství, útok, loučení, drama, neúspěch, vyčerpání, zahořklost, přerušení vazeb a vyhrocené situace. Budete čelit určitým negativním záležitostem, ale vždy byste měli pamatovat na to, že vše zlé je pro něco dobré. Tato karta zároveň otevírá brány k novým lepším začátkům. Vždy když něco končí, něco nového začíná.

Láska a vztahy – Deset mečů se v oblasti vztahů pojí s rozchody, zradou, hořkostí a přerušením kontaktům, nutně však tato karta nemusí znamenat hned to nejhorší. Je možné, že tento týden vztahy s partnerem budou napjaté. Pokud měl váš vztah trhliny už v minulosti, nyní může situace eskalovat. Zároveň je to karta, která symbolizuje hledání pozornosti, jeden z páru se tento týden může chovat přehnaně dramaticky, protože už ho delší dobu něco trápí a jeho problém je ignorován. Je potřeba si otevřeně promluvit, neřešení problémů ve vztahu by se vám mohlo vymstít. Pro nezadané tato karta značí, že momentálně nejsou připraveni na nový vztah, potřebují se ještě „zotavit“ z toho předchozího.

Kariéra a finance – V kariérním smyslu Deset mečů představuje slepou uličku, v níž se tento týden můžete ocitnout. Symbolizuje konflikty na pracovišti a neřešitelnou situaci, pokud jste v práci byli dlouhodobě nespokojení a panovalo zde napětí, nyní se situace může vyhrotit. Dávejte si pozor na kolegy, někdo z nich vás může chtít podrazit. Také karta souvisí s vyčerpání, i pokud jste v práci spokojení, přece jen vás už může pracovní tempo unavovat a je čas vzít si dovolenou. Buďte také opatrní na své finance, nepodstupujte zbytečná rizika.

Zdraví – Tato karta se pojí s únavou, která může pramenit i z vašeho psychického stavu. Měli byste si konečně dopřát nějaký relax. Zdraví by mělo být vaší prioritou.

Karta číslo 2: Eso mečů

 

Eso mečů
Info ikona

Vytáhli jste si velmi mocnou kartu. Souvisí s intelektem, vítězstvím, úspěchem, vizemi, přemýšlením do budoucna, novými začátky, spravedlností, průlomem, novými nápady, uvědoměním si pravdy a vnitřní sílou. Tento týden se vám bude dařit zejména po pracovní stránce, ale i v jiných aspektech života se vám povede skvěle. Tento týden se mimořádně hodí pro učinění rozhodnutí, která jste delší dobu odkládali.

Láska a vztahy – V milostném životě Eso mečů představuje výzvu, které budete čelit. Je dost možné, že se o svém partnerovi dozvíte nějakou překvapující skutečnost, se kterou se budete muset popasovat. Nemusíte se však obávat, zároveň vám Eso mečů dává schopnost se správně rozhodnout, situace se určitě vyřeší k vaší spokojenosti. Svůj vztah však budete vnímat jinak než předtím. Uvědomíte si, jak zásadní je být k sobě upřímní. Pokud jste nezadaní, je Eso mečů výtečnou kartou. Předpovídá vám, že brzy natrefíte na protějšek, se kterým si povahově velmi sednete. Bude vám připadat, že jste snad úplně stejní – v názorech a pohledu na život.

Kariéra a finance – V zaměstnání vám tato karta předpovídá nebývalý úspěch. Možná vám bude přidělen projekt, na kterém jste dlouho toužili pracovat, budete povýšeni nebo konečně získáte vysněnou práci. Je dost možné, že budete ve vedoucí pozici a bude vám svěřena velká odpovědnost. Co se týče financí, tak vás karta Eso mečů varuje před tím, abyste o finančních záležitostech rozhodovali srdcem. Nenechte se pod vlivem emocí dotlačit k rozhodnutím, kterých byste jednou litovali. Může se stát, že vás kamarád nebo někdo z rodiny požádá o vložení financí do určitého projektu a vám bude zatěžko odmítnout. Rozhodujte se čistě rozumem, zvažte, zda má jeho nabídka návratnost a obchodní potenciál.

Zdraví – Tento týden byste měli být na sebe opatrnější než obvykle, Eso mečů varuje před možnými úrazy. Také se zaměřte na odstranění špatných návyků a snažte se žít zdravěji. Tato karta má však i pozitivní význam, pojí se také s těhotenstvím.

Karta číslo 3: Páže pentaklů

Páže pentaklů
Info ikona

Páže pentaklů věstí, že vás čeká skvělý týden. Pojí se s dobrými zprávami, stabilitou, plánováním, vynikajícími vyhlídkami, ambicemi, vzděláváním, věrností, spolehlivostí a zdravím. Představuje solidní začátek pro budoucí úspěchy, tento týden započnete novou skvělou životní dráhu. Hlavní je využít příležitostí, které se vám tento týden naskytnou. Dobře si proto promyslete svá rozhodnutí. Budete hodně plánovat do budoucna, což se vám jednou vyplatí.

Láska a vztahy – Pakliže jste ve vztahu, značí Páže pentaklů, že máte velmi vyrovnaný harmonický vztah a oba dva jste si věrní. Tento týden však ve vztahu může chybět pověstná jiskra, bude potřeba, abyste na vztahu zapracovali a vybočili tak z nudné rutiny, potřebujete to oba. Je to velmi pozitivní karta pro nezadané, tento týden se seznámíte s osobou, která vás zaujme. Bude narozena v zemském znamení Býka, Panny, nebo Kozoroha. Pokud se vám někdo už delší dobu líbí, Páže pentaklů vás vyzývá k akci, odhalte své city a vyznejte mu lásku. Jinak budete čekat věčně. Kdo nic neriskuje, nic nezíská.

Kariéra a finance – Páže pentaklů je výtečnou kartou, která vám předpovídá kariérní úspěch, tento týden v práci zazáříte. Bylo by dobré, abyste se tento týden zamysleli nad vaším kariérním směřováním a dlouhodobými cíli. Naskytnou se vám i nové příležitosti, které byste měli pevně chytit za pačesy a využít je na maximum. Je to také karta dalšího vzdělávání, dost možná příští týden projdete nějakou rekvalifikací, zapíšete se na zajímavý kurz nebo se naučíte něco nového. Úsilí, které do těchto činností vložíte, se vám v budoucnu vrátí. Čekají vás také dobré zprávy v oblasti financí, s největší pravděpodobností to budou prémie. Pokud delší čas uvažujete o vlastním bydlení, může se konečně objevit vaše vysněná nemovitost, která bude na prodej.

Zdraví – Budete se cítit mladě, svěže a fit bez ohledu na věk. Je to skvělé období, kdy můžete začít žít zdravěji, možná si v této oblasti také stanovíte nové cíle. Obecně vás čekají dobré zprávy, které se týkají vašeho zdravotního stavu. Rovněž tato karta symbolizuje těhotenství.


Alice Cross, vystudovaná alchymistka specializující se na tarotové výklady, historii alchymie, symboliku a tarotovou numerologii. Přetváří získané alchymistické poznatky do běžného života pomocí transformace. Přináší k vám alchymii moderní, ale zároveň tajemnou a tisíce let neměnnou. Je zakladatelkou prvního online alchymistického českého portálu Alchymistka.com

Promotion
Promotion
Promotion
Promotion
Promotion
Promotion
Promotion

Roční předplatné Svět Ženy

Svět ženy
Promotion
Promotion
Promotion
Promotion