Promotion
Promotion
Promotion

Tarotový výklad na následující týden: Vytáhněte si jednu ze tří karet a zjistěte, co vás čeká. Budete mít štěstí v lásce, kariéře či ve financích?

Promotion
Promotion

O tarotu

Tarot je z psychologického hlediska vizuálním ztvárněním psychických stavů. Nabízí vhled do osobních motivů a do duchovního i profesionálního vývoje člověka. Jako mapa vědomí obsahuje Tarot obraz veškerých lidských zkušeností a prožitků. Tarotový symbol je vnější obraz našich vnitřních procesů.

Karty
Info ikona

Jak si vybrat svoji kartu?

Je důležité si najít chvilku klidu, kdy se budete moci koncentrovat na intuitivní výběr vaší karty. Neměli byste se v tu dobu nacházet v rušném prostředí, abyste se zvládli soustředit. Kartu si nevybírejte náhodně, vaše karta není ta, na které vám hned ulpí zrak. V hlavě si položte otázku, co vám přinese další týden, snažte se koncentrovat se na tuto myšlenku. Prohlédněte si karty na obrazovce a zavřete oči. Soustřeďte svou mysl, brzy se vám ukáže karta s číslem, která vám předpovídá vývoj budoucích událostí. Jakmile budete mít hotovo, pokračujte na výklad, kde si najdete číslo vaší karty a zjistíte, co vás čeká a nemine.

Karta číslo 1: Pět mečů

Pět mečů
Info ikona

Vytáhli jste si kartu, která značí, že vás příští týden čeká poněkud stresové období. Měli byste na sebe být obzvláště opatrní, protože se tato karta pojí s porážkou, nedostatkem komunikace, nedorozuměními, nepřátelstvím, obranou, životními změnami, odchodem i sebeobětováním se. Ať už se vám stane cokoliv, mějte na paměti, že vše zlé je pro něco dobré a každopádně z této situace vyjdete moudřejší a silnější.

Láska a vztahy – Tato karta značí hádky a konflikty ve vztahu, je možné, že mezi vámi a partnerem dojde k nedorozumění. Základem úspěchu je dobrá komunikace mezi partnery, předejděte této předpovědi tím, že spolu budete mluvit otevřeně. Pokud se k vám partner nechová hezky, tento týden to na vás dolehne, zvažte odchod, pokud vám vztah víc bere, než dává. Pět mečů nezadaným naznačuje, že se aktuálně vídají s osobou, která může mít i svou temnou stránku, kterou zatím nerozkryli.

Kariéra a finance – Opět tato karta značí konflikty. Platí to stejné, co pro vztahy, snažte se tento měsíc komunikovat co nejjasněji. Rovněž může nastat situace, kdy si budete muset v práci obhájit své stanovisko. Tento týden raději peníze neinvestujte a šetřete si je.

Zdraví – Tento týden můžete pocítit lehkou únavu, protože víte, že je na vás vyvíjen velký tlak. Zpomalte a dopřejte si i odpočinek.

Karta číslo 2: Král pohárů

Král pohárů
Info ikona

Vytáhli jste si velmi pozitivní kartu, čeká vás skvělý příští týden. Král pohárů se pojí s laskavostí, soucitem, přátelskostí, klidem, rodinou, věrností, diplomatickým a ohleduplným jednáním, romantikou a oddaností. Bude mít velmi pozitivní vliv zejména na oblast vztahů. Rovněž také symbolizuje kreativitu a rozvoj vašich schopností.

Láska a vztahy – Pokud jste zadaní, Král pohárů symbolizuje dobrého partnera, manžela a otce. Váš partner vás tento týden ve všem podpoří a bude se k vám chovat jako k princezně. Zavládne harmonie a užijete si i společnou romantiku. Velké štěstí tato karta předurčuje i nezadaným. Tento týden můžete potkat muže, který bude pravděpodobně narozen ve vodním znamení Raka, Štíra či Ryb, který bude velmi vhodným „kandidátem“ pro vážný vztah. Mohl by to být ten pravý, se kterým jednou zestárnete.

Kariéra a finance – V práci zavládne příjemná atmosféra, pokud máte za sebou stresové období, tak to tento týden skončí. Nezaměstnaní mají šanci najít novou práci, možná to bude v oboru zdravotnictví, poradenství či v uměleckém oboru. Finance vás nebudou tento měsíc trápit, měli byste zvolnit a najít rovnováhu mezi osobním a pracovním životem.

Zdraví – Král pohárů je kartou uzdravení, pokud se léčíte, naznačuje, že se váš zdravotní stav zlepší. Budete se cítit skvěle.

Karta číslo 3: Kolo štěstí

Kolo štěstí
Info ikona

Vytáhli jste si nadmíru pozitivní kartu. Jak už její název napovídá, přináší vám do života štěstí. Bude se vám dařit vše, na co sáhnete. Tato karta se také pojí s osudem, spřízněnými dušemi, karmou, šancemi, životními cykly a rozhodujícími okamžiky. Je možné, že se vám tento týden zásadně změní život k lepšímu. Kolo štěstí vám sděluje, že vesmír je vám nakloněn a nadešel čas splněných přání.

Láska a vztahy – Zadaným tato karta věstí, že s partnerem začnou novou životní etapu poté, co nastane pozitivní životní změna. Může to být opravdu cokoliv – zasnoubení, manželství, společný odchod za prací do ciziny, každopádně to bude pro vás dva krok správným směrem. Nezadaným je vesmír nakloněn a připraven jim seslat jejich spřízněnou duši. Tento týden rozhodně neseďte doma, tam venku na vás čeká někdo, kdo může být vaším osudovým partnerem.

Kariéra a finance – I v zaměstnání vás mohou čekat změny k lepšímu. Je to také dobré období pro změnu práce, pokud jste v současném zaměstnání dlouhodobě nespokojeni. Jen ve financích tato karta nemá úplně pozitivní význam, je to jakési varování, že mohou nastat horší časy a měli byste si proto odkládat peníze a přílišně neutrácet.

Zdraví – Pokud jste měli nějaké zdravotní problémy, situace se začne otáčet k lepšímu již tento týden. Je tu možnost, že budete muset něco ve svém životě změnit, aby se váš zdravotní stav zlepšil. Může to souviset s nadměrným psychickým vypětím i vysokým pracovním tempem, zřejmě bude potřeba trochu zvolnit, abyste se úplně uzdravili.

 

Alice Cross, vystudovaná alchymistka specializující se na tarotové výklady, historii alchymie, symboliku a tarotovou numerologii. Přetváří získané alchymistické poznatky do běžného života pomocí transformace. Přináší k vám alchymii moderní, ale zároveň tajemnou a tisíce let neměnnou. Je zakladatelkou prvního online alchymistického českého portálu Alchymistka.com


The Dark Mansion Tarot - LIMITED EDITION, výrobce Taroteca Studio

Promotion
Promotion
Promotion
Promotion
Promotion
Promotion
Promotion

Roční předplatné Svět Ženy

Svět ženy
Promotion
Promotion
Promotion
Promotion