Přejít k hlavnímu obsahu

Jaké nemoci vám hrozí dle numerologie: Číslo 1 je náchylnější k nemocem srdce, číslo 7 má křehkou psychiku

K jaké nemoci máte dle numerologie sklony? Proveďte jednoduchý výpočet a zjistěte to. Jste náchylnější k kardiovaskulárním chorobám, plicním onemocněním nebo máte křehké duševní zdraví?

Nejprve je třeba provést výpočet

Sklon k nemocem se odvíjí ode dne, kdy jste se narodili. Pozor, na rozdíl od jiných výpočtů se zde nepřičítá měsíc a rok. Pokud jste se narodili mezi 1. a 9. dnem v měsíci, rovnou můžete pokračovat na výklad. Ostatní si snadno spočítají číslo určující sklon k nemocem.

Příklady:

Narodili jste se 17. den v měsíci
1 + 7 = 8 (výsledné číslo)

Narodili jste se 29. den v měsíci
2 + 9 = 11

1 + 1 = 2 (výsledné číslo)

Mohlo by se vám líbit

Jak uklidnit dítě, které pociťuje úzkost a strach? Hlavní je správná volba slov, shodují se odborníci

Nevíte si rady s tím, jak uklidnit své dítě, když pociťuje úzkost a strach? Odborníci se shodují, že klíčová je volba slov. Přečtěte si návod, jak na to. Uklidnit dítě pak pro vás bude díky správné komunikaci hračka.
svetzeny.cz

Číslo 1

Číslo jedna patří Slunci. Slunce souvisí se zády, tepnami, hlavou, játry, žaludkem a srdcem. Lidé s číslem 1 jsou náchylnější ke kardiovaskulárním chorobám. Jsou velmi vitální a nevadí jim ani vysoké pracovní nasazení. Měli by se striktně vyvarovat alkoholu a cigaretám. Je důležité, aby jedli střídmě, mají sklon k přejídání se.

Číslo 2

Číslo dva se řídí Měsícem. Lidé s číslem dva mají sklon k revmatismu, závratím, kolikám, infekčním chorobám, nemocem očí a zubů. Měli by konzumovat sezónní ovoce, aby podpořili svou imunitu. Nevyhovující bydlení může mít negativní vliv na jejich zdraví.

Číslo 3

Číslo tři je pod vládou Jupiteru. Lidé s tímto číslem mohou mít zdravotní problémy související s kůží. Trápit je mohou i bolesti kloubů, kašlání, cukrovka, problémy s páteří či se srdcem. Měli by se vyhýbat tučným jídlům a nepřejídat se. Špatně nesou konflikty, ty se mohou podepsat na jejich duševní pohodě.

Číslo 4

Číslo 4 souvisí se stínovou planetou Rahu. Tito lidé prý mají sklon zejména k infekčním onemocněním – chřipkám, nachlazení, plicním chorobám. Potrápit je může i zácpa, chudokrevnost a problémy s močovým ústrojím. Je důležité, aby se tito lidé vyhýbali stresu a kořeněným a tučným jídlům.

Číslo 5

Vládnoucí planetou čísla 5 je Merkur. Lidé s tímto číslem jsou prý náchylnější k nespavosti, cukrovce, kašli a závratím. Nezbytné je pro ně dodržovat klidový režim, odpočívat a zdravě jíst. Dobře jim funguje paměť a nervový systém.

Číslo 6

Číslu 6 vládne planeta Venuše. Tito lidé mohou mít velké problémy zejména s močovým ústrojím. Dále je mohou potrápit plíce a srdeční onemocnění.

Mohlo by se vám líbit

Běhání se nevzdávejte ani v zimě a mrazu: Jaké pokyny je třeba dodržovat, aby běh nebyl nesnesitelný

Zimní běh je tak trochu výzva. Už jen proto, že pro spoustu lidí znamená příchod zimy odložení běhu venku s tím, že na to prostě už není počasí. Ale běh nemá žádnou svojí sezónu a při dodržení následujících pravidel se může stát příjemným sportem i v kruté zimě.
svetzeny.cz

Číslo 7

Ketu vládne lidem s číslem 7. Tito lidé by se měli udržovat v duševní pohodě. Psychosomatika je velmi podstatná. Neměli by podceňovat vliv stresu na zdraví. Mohou být náchylnější k zánětu průdušek, kašli, nachlazení, angíně a plicním onemocněním. Potrápit je může i špatný zrak. Striktně by se měli vyvarovat kouření.

Číslo 8

Osobám s číslem 8 vládne Saturn. Tito lidé mohou být náchylnější k chronickým onemocněním obecně. Dále mohou mít problémy otoky, bolestmi kloubů, zácpou či anémií. Vyhovovat jim bude brzké ranní vstávání, kdy si stihnou zacvičit a v klidu se nasnídat.

Číslo 9

Lidem s číslem 9 vládne Mars. Lidé s tímto číslem mohou být náchylnější k zánětlivým onemocněním. Měli by se vyvarovat impulzivitě a snažit se dosáhnout duševního klidu. Potrápit je mohou i bolesti hlavy a vysoký krevní tlak.

Zdroj: Astrogle