Přejít k hlavnímu obsahu

Přichází říjnové novoluní ve znamení Štíra: Předpověď toho, co nás čeká a nemine

Info ikona
New moon

Říjnové novoluní přinese do našich životů temnou magickou sílu. Nový měsíc je jedním z nejvíce čarovných dnů. Vyhlídky na budoucnost ovšem nejsou příliš příznivé. Podívejte se, co se stane po novoluní, které nastane 25.10.2022 ve znamení Štíra a na co si dát pozor.

25. října nás čeká každoroční novoluní ve znamení Štíra, které je navíc okořeněno částečným zatměním Slunce. Bude se tedy jednat o novoluní, kdy na jižním konci osy dojde k uvolnění. Novoluní je časem příprav, kdy je vhodné zkusit přijmout nové energie. Ve znamení Štíra budou v týdnech či měsících po tomto zatmění Slunce v centru pozornosti záležitosti týkající se intimity, kontroly, moci, peněz a přátelství. Toto zatmění se týká nových začátků, především v souvislosti s některou z výše uvedených záležitostí. Jde o posílení sebe sama zevnitř. Můžeme pociťovat extrémní emoce, protože se odhalí naše obavy ze ztráty, zrady nebo odhalení našich zranitelných míst. Buďte opatrní v tom, co kde řeknete a hlavně před kým.

Numerologie: Kdo je Váš ideální partner a jaký bude váš vztah zjistíte podle data narození

svetzeny.cz

Proč je zatmění slunce tak důležité?

Toto zatmění může především ovlivnit naše citové a finanční investice a případně je zpochybnit. Můžeme podniknout kroky k sebeovládání a tím se vypořádáme s věcmi, které nám ubírají sebevědomí. Můžeme pracovat na intimitě, a to nejen s druhými, ale především sami se sebou.

Je zapotřebí mít na paměti, že vás čekají radikální změny. Během zatmění se může stát takřka cokoliv. Během tohoto data převezmou hvězdy kontrolu díky své jedinečné konstelaci. Zatmění je v astrologii stěžejní a jeho účinky či následky mohou být trvalé. Zatmění umožňuje uzavřít jednu kapitolu a začít zcela novou. Nutí vás jít vpřed a prozkoumávat nepoznané části vašeho života. Je to doba, kdy jste nuceni činit osudová rozhodnutí, ať už jste na to připraveni nebo ne. 

Během zatmění může do vašich životů vstoupit nový, osudový vztah, který naruší rovnováhu celého vašeho života. Zatmění také může urychlit blížící se konec vztahu, který jste již dlouho plánovali nebo očekávali. Vztah však také může skončit zcela nečekaně, je třeba se proto připravit během zatmění opravdu na cokoliv!

Info ikona
Pár

Déjà vu: Pocit, že jste přítomný okamžik už zažili, může být vzkazem, který k vám vysílá vesmír, ale i vzpomínkou na minulý život

svetzeny.cz

Změna přinese nové výzvy a naděje

Tímto novoluním nastane vhodná doba zaměřit se na některé důležité vlastnosti znamení Štíra, a to především na vášnivost, vynalézavost, soustředěnost, zkoumavost, vnímavost a zvážit, jak tyto vlastnosti pozitivně zapojit do svého života. Novoluní ve Štíru je obecně vhodné pro práci na našich schopnostech sebeovládání. Můžeme začít zjišťovat, co nám v životě chybí, co nás vede k sebedestruktivnímu chování a naopak, co už nepotřebujeme.

Při tomto zatmění můžeme zažít silné nutkání jednat impulzivně. Bude však důležité vyvarovat se ukvapených závěrů a prosazování se bez ohledu na pocity a reakce druhých. Je velký rozdíl mezi tím, když se prosazujeme ze zdravého sebevědomí, a tím, když se prosazujeme neomaleně a slepě, což nám může dodat falešný pocit sebedůvěry nebo odvahy. Dejte pozor na možná rozvrácená přátelství a rodinné vztahy.

Energii Štíra je opravdu těžké ovládat a zkrotit. Hlavním důvodem je, že toto znamení neovládá pouze jedna, ale rovnou dvě planety.

Jak funguje generační karma: Když děti platí za hříchy svých rodičů až do sedmého kolene

svetzeny.cz

Info ikona
zatmění

Díky této silné energii Štíra máme šanci provést ve svém životě důležité změny, které nám budou prospěšné i po skončení tohoto měsíčního cyklu. Pro některé z nás jsou okolnosti takové, že těmto záležitostem musíme věnovat větší pozornost. Proto na sebe buďte opatrní, nové věci vnímejte více a obezřetněji a starých křivd a zbytečných starostí se urychleně zbavte. Právě v tomto novoluní máte možnost udělat ve svém životě velké změny.

A co nám tedy radí obloha v souvislosti s tímto novoluním ve Štíru při zatmění Slunce v roce 2022? Pochopíme, že se musíme připravit na to, že pomalu pustíme staré emoce, vzpomínky nebo něco, k čemu máme silný vztah, ale v našem životě to nemá skoro žádnou hodnotu. To vše budeme dělat proto, abychom uvolnili místo nové realitě, kterou cítíme, že se utváří. Možná se začneme potýkat s některými úkoly, které nám připadají těžké, ale chápeme je a přizpůsobíme se jim. 
 

Zdroj článku