Přejít k hlavnímu obsahu

Numerologie: Kdo je Váš ideální partner a jaký bude váš vztah zjistíte podle data narození

Info ikona
Numerologie

Láska je nevyzpytatelná věc, kterou jen těžko můžeme předpovídat, nebo dokonce naplánovat. Díky numerologii ale můžeme alespoň vypočítat, jaký typ partnera je pro nás ten pravý a jestli se k sobě hodíte. Máme pro Vás návod jak na to!

Vše se odvíjí od životního čísla

Životní číslo je základ celé numerologie, od kterého se většinou odvíjí. Jak ho ale vypočítat? Je to jednoduché. Stačí pouze sečíst všechny číslice v datu Vašeho narození, dokud Vám nevyjde číslo 1-9.

Řekněme, že jste se narodili například 17.11.1998. Sečtete tedy všechny čísla: 1+7+1+1+1+9+9+8 = 37. 

Dále tedy 3+7 = 10. 

1+0= 1. 

Výsledné životní číslo je tedy 1.

Vždy nejdříve sečtěte životní číslo sobě a až poté partnerovi. Na jejich základě zjistíte jak moc kompatibilní jste.

Karmický horoskop: K čemu jste byli předurčeni? Zjistěte, zda máte dokázat velké věci či udělat ze světa lepší místo

svetzeny.cz

Analýzy jednotlivých čísel

Číslo 1

Pro lidi s životním číslem 1 je typické, že chtějí být nezávislí a užívají si to. Rozhodně se jedná o lidi, kteří za svůj život vystřídají více partnerů. Mají rádi být výjimeční a ještě raději jsou, když jim to druhá polovička dává najevo. Pozor! I přes to, že mají rádi svou nezávislost, umí být pěkně žárlivíK takovým lidem se nejlépe hodí protějšek s číslem 3, 5 1, 7 a nebo 9.

Číslo 2

Stoprocentní věrnost je pro číslo 2 gro všech vztahů. Tito lidé jsou velmi empatičtí, jemní a poměrně nejistí. Vhodnými partnery jsou 7,6,2 a nebo 8. Při volbě partnera ale pozor: aby nevyužíval toho, jak jste hodná, empatická a nejistá. Nejlepší je partnera chvíli “oťukávat”, než se rozhodnete do vztahu jít na 100%.

Číslo 3

Chcete-li se ve vztahu pořád smát a mít opravdu velmi veselý život, vyhledejte partnera s životním číslem 3, se kterým se rozhodně nebudete nudit. Tito lidé jsou opravdu velmi zábavní, kreativní a společenští. Tento typ člověka by Vám, naopak, mohl vadit toužíte- li po klidné a tišší domácnosti. Ze všech nejvíce se hodí k číslům 1, 6, 3, 8 a nebo 9.

Horoskop: Tato tři znamení zvěrokruhu brzy čeká finanční injekce. Střelci, jste děti štěstěny

svetzeny.cz

Číslo 4

Spolehlivost a zodpovědnost jsou pro lidi s životním číslem 4 zásadní. Tito lidé mají srovnaný život a pořádek ve vztazích, což jistě oceníte. Organizace a plánování jsou na každodenním programu. Na úkor toho jsou tito lidé ale velmi tvrdohlaví a netolerantní, mnohdy s nimi není jednoduché vyjít a najít kompromis. Jsou velmi dobře kompatibilní s čísly 1, 6 a dále 2, 4, 7 a 8.

Číslo 5

Lidé s životním číslem 5 přirozeně vyhledávají inteligence, moudrost a chytrost. Chtějí vedle sebe mít rovnocenného partnera, se kterým mohou vést zajímavé a přínosné dialogy, což je cesta k jejich srdci. Vzhled je zde až na druhém místě. Důležitý je rozhled, schopnost konverzace a tendence k dobrodružství. Ve vztazích ovšem tito lidé nejsou moc vyrovnaní. Bývají náladoví, nestálí a někdy až přehnaně dramatičtí. Proto vedle sebe potřebují partnera, který bude nohama pevně na zemi a bude schopen je ukočírovat. Dokonalé souznění nastane s čísly 8 a 9, nebo třeba 1,2,4, 5 a 7.

Číslo 6

Typická rodinná pohoda je pro lidi s životním číslem 6 nejdůležitější. Nemají rádi konflikty a málokdy se rozzlobí. Ovšem když už na to dojde, tak to opravdu stojí za to. Preferují stabilní vztahy bez hádek a konfliktů. Vyžadují, aby jejich partner/ka byl/a na stejné vlně, jinak je hrozba velkých a nepříjemných hádek. Nejlépe si sednou s životním číslem 3. Dále se hodí k 2, 4, 6 a 9.

Číslo 7

Jste- li nekoneční romantici, číslo 7 je pro Vás ukázkovým partnerem. Velmi často to jsou romantičtí snílci, kteří mají velmi idealistické představy o lásce. Na své partnery mají ovšem vysoké nároky, a proto vztah s tímto člověkem nebude úplná procházka růžovou zahradou. Do vztahu s tímto člověkem musíte jít na 100% a dát mu opravdu všechno. Nejvíce se hodí k životním číslům 2, 1, 3, 5, 7 a 9.

Slunce brzy vstoupí do znamení Štíra: Čekají nás rozbouřené emoce, odhalení pravdy i vyslovení tajných přání

svetzeny.cz

Číslo 8

Lidé s životním číslem 8 jsou ti nejvěrnější partneři ze všech. Jestliže opravdu milují, udělají pro svou druhou polovičku cokoliv. Celý vztah staví na důvěře, která je pro ně zásadní. Bývají inteligentní, úspěšní a velmi dobře organizovaní. Zároveň ale dokážou být panovační a manipulativní. Potřebují k sobě laskavého a tolerantního partnera. Nejvíce kompatibilní jsou se sobě rovnými, to znamená s 8. Dále pak s čísly 2 a 4.

Číslo 9

Neustálá svoboda, nezávislost a nesoupanost jsou pro lidi s životním číslem 9 neskutečně důležité. Neradi se s kýmkoliv vážou. Neplánují. Jsou vášniví, nebojácní a žijí přítomným momentem. Negativní vlastnost těchto čísel je pomstychtivost a někdy i náladovost. Ideálním partnerem pro čísla 9 je takový, který sdílí stejné nastavení a hodnoty, je nezávislý a žije přítomností. Nejlépe lidé s číslem 3, 5, 6 a nebo 7.

Zdroj článku