Přejít k hlavnímu obsahu

Karmický horoskop: K čemu jste byli předurčeni? Zjistěte, zda máte dokázat velké věci či udělat ze světa lepší místo

Mnozí lidé bloudí životem bez toho, aby našli svůj pravý úděl. K čemu jste byli předurčeni? Odpověď nabízí i karmický horoskop, ve kterém má každý z nás vepsáno, pro co byl stvořen. Zjistěte, kam byste měli v životě směřovat.

Máte inspirovat (21.3. až 20.4.)

Pokud jste se narodili v tomto rozmezí, znamená to, že k vám lidé vzhlíží. Obdivují vás, jste jejich vzor. Máte v sobě spoustu nadšení a umíte se pro věci nadchnout. Jste ambiciózní a nezastavíte se, dokud nedosáhnete svého. Rozhodně máte vůdčí schopnosti a jste schopni řídit chod podniku i týmu.

Máte být druhým oporou (21.4. až 21.5)

V životě potřebujeme lidi, kteří nás podrží, když je nám ouvej. Vy jste rozhodně jedni z nich. Je na vás spolehnutí a nikdy nezklamete. Zodpovědnost je vaše druhé jméno. Umíte si stát za svým a neměníte své názory. Pro ostatní jste jakýmsi „bezpečným přístavem“, člověkem, který je nikdy nenechá na holičkách.

Máte ostatní spojovat (22.5. až 21.6.)

Pokud jste se narodili v tomto rozpětí, jste velmi společenští. Vaším životním posláním je lidi spojovat a sjednocovat. Dovedete se snadno s každým spřátelit i urovnat spor. Vyhovuje vám volnost a rádi cestujete. Potřebujete práci, která vám dá hodně podnětů a bude různorodá a kreativní. Jen tak budete moci naplno využít svůj potenciál. Hodíte se pro práci s lidmi.

Mohlo by se vám líbit

Karmický dluh z minulého života: Důvod, proč se vám v životě nedaří. Zjistěte, jak jej vypočítat

Nedaří se vám a máte pocit, že se vám celý život smůla lepí na paty? Dle numerologie by to mohlo souviset se zatížení tzv. karmickým dluhem. Není to i váš případ? Jednoduchým výpočtem si můžete ověřit, zda máte či nemáte karmický dluh z minulého života.
svetzeny.cz

Máte o druhé pečovat (22. 6. až 22. 7.)

Jste narozeni v tomto období? Pak jste na tomto světě byli určeni k tomu, abyste o druhé pečovali a ukázali všem, jak vypadá bezpodmínečná láska. Jste tu pro druhé, kteří se ocitli v nouzi nebo si sami pomoci nedokážou. Máte dobré srdce a chuť pomáhat a měnit svět k lepšímu. Rovněž všem umíte dobře poradit.

Máte druhým dodat odvahu (23. 7. až 22. 8.)

Na tomto světě potřebujeme lidi, kteří nám řeknu, že na to máme a dodají nám odvahu. A to jste přesně vy, umíte druhé nadchnout pro věc, zlepšit jejich sebevědomí a motivovat je. Věříte jim mnohdy víc než oni sami sobě. Byli jste stvořeni pro to, abyste zazářili a ukázali, že vše je možné, když na tom tvrdě pracujete.

Jste mírotvůrce (23. 8. až 22. 9.)

Vaším primárním životním údělem je nastolení míru mezi lidmi. Jste velmi nekonfliktní osobnost, která umí druhým ukázat zrcadlo, aby viděli, jak se chovají. Stojíte nohama pevně na zemi a jste zapřísáhlým realistou.

Máte bojovat za spravedlnost (23. 9. až 23. 10.)

Pokud jste se narodili v tomto období, jste velmi férový člověk. Dobře umíte rozeznat dobro od zla a prokouknete i rafinovanou přetvářku. Z tohoto důvodu jste ideálním kandidátem na bojovníka za spravedlnost. Vaším úkolem je nastolit harmonii a stát se mediátorem konfliktů.

Máte ostatní nadchnout (24. 10. až 22. 11.)

Pokud vám něco skutečně jde, tak je to motivace druhých. Umíte v nich probudit zápal pro věc, a nadchnout je tak. Ukazujete svět v lepším světle a dodáváte lidem naději. Nebojíte se pracovat s negativními vlastnostmi lidí a nezaleknete se ani jejich temné stránky.

Máte v lidech probudit zvědavost (23. 11. až 21. 12.)

Toužíte objevovat svět, cestovat, poznávat nové kultury. Tuto zvědavost umíte probudit i v dalších lidech. Vaší karmickou lekcí je ukázat jim, co vše nám náš svět nabízí a naučit je dívat se na věci z různých úhlů pohledu. Váš optimismus je nakažlivý, umíte zlepšit druhým náladu.

Mohlo by se vám líbit

Karma: Lze ji vylepšit dobrými skutky? Vyvracíme 4 největší nesmysly, které se můžete dočíst

Když lidé slyší slovo karma, myslí si, že vědí, co to znamená. Ve skutečnosti však většina lidí koncept karmy vůbec nechápe. Představují si jej jako jednoduchý zákon akce a reakce, dobra a zla. V tomto článku vyvracíme 4 největší nesmysly, které se týkají karmy. Také jste jim věřili?
svetzeny.cz

Máte v životě dokázat velké věci (22. 12. až 20. 1.)

Byli jste stvořeni, abyste dokázali velké věci. Vaším karmickým životním údělem je být druhým jistotou v nejistých časech. Je na vás vždy spolehnutí, o své blízké se postaráte. Jste velmi pracovití lidé, kteří se mnohdy pro druhé obětují.

Máte ze světa udělat lepší místo (21. 1. až 20. 2.)

Jste inovátor, který přišel na tento svět, aby z něj udělal lepší místo. To se může dít v různých odvětvích. Je možné, že právě vy vynaleznete věc, která lidem usnadní život nebo objevíte lék na některou z chorob. Rádi vybočujete z davu a nebojíte se experimentovat.

Jste tvořivá duše (21. 2. až 20. 3.)

Máte umělecký talent a jste velmi kreativní. Vaším životním údělem je tvořit. Zároveň jste empatický člověk, který má pochopení pro druhé a uplatní se ve službách i zdravotnictví. Zajímáte se také o duchovno a můžete ukázat druhým, že někdy je dobré se zasnít a oprostit se od reality všedních dní.

Zdroj článku