Přejít k hlavnímu obsahu

Smysl života podle znamení zvěrokruhu: Býci jsou stabilní, Váhy zase spravedliví

Tápete momentálně v životě a nevíte, kam směřujete? Přemýšlíte nad tím, co je jeho skutečným smyslem? Pro někoho to může být rodina, pro jiného kariéra, štěstí nebo nějaké vyšší poslání. Záleží přitom na každém z nás, zda smysl svého života najde. Pokud tápete a nejste si jisti, zkuste poodhalit tajemství horoskopu, které vám dá určitá vodítka. Jaký je smysl života podle znamení zvěrokruhu, ve kterém jste se narodili?

Váš smysl života

Snad každý má v životě nějaké sny a touhy. Upíná se k něčemu a snaží se, aby dosáhl toho, co si vytyčil. Během života se sny různě mění. Někdo má na Zemi dokonce i vyšší poslání. Smysl života, který mu je předurčen. Někdo může konat celý život dobro, jiný zase předá další generaci silný odkaz a jiný zanechává nesmazatelnou stopu. Nemusí to však být nutně jen tyto velké věci, záleží na znamení zvěrokruhu.

Beran (21. března - 20. dubna)

Smyslem života Beranů je být pohotový ve všech oblastech. Jsou přirozeně velmi soutěživí a je tedy jasné, že mají dostatek energie na to, aby s nadšením a žízní po vítězství konkurovali všem ve všech oblastech. Jsou rádi v čele a výhra je motivuje v každém ohledu.

Mohlo by se vám líbit

Vaše šťastné číslo podle znamení zvěrokruhu: Pomůže vám při plánování investic i schůzek

Možná jste se už někdy zamýšleli nad tím, jaké číslo vám může přinést štěstí. Věděli jste, že odpověď můžete najít i ve vašem znamení zvěrokruhu? Zjistěte, jaké je vaše šťastné číslo a jak ho využít ve svém životě, aby vám přineslo co nejvíce pozitivní energie.
svetzeny.cz

Býk (21. dubna - 21. května)

Smyslem života Býků je stabilita a vše, co k ní patří. Snaží se být spolehlivým partnerem pro každého, kdo se v jejich životě vyskytne. Jsou to lidé, kteří si zaslouží důvěru, umí zasáhnout vždycky, když je to potřeba. Poskytují oporu a jsou v podstatě vrby, které vyslechnou a pomohou.

Blíženci (22. května - 21. června)

Smyslem života Blíženců je sbližování a spojování lidí. Jsou dobrými tmelícími prvky, umí navázat nenucenou konverzaci s každým, koho potkají. Nedělá jim problém se s druhými přátelit a jsou tedy velmi žádaní společníci. Jejich cílem je, aby se lidé s nimi cítili dobře, umí být také dobrými mediátory.

Rak (22. června - 22. července)

Smyslem života Raků je ukázat a naučit druhé milovat. Jejich láska je všudypřítomná a pokud je někdo protknut láskou, jsou to právě oni. Dávají najevo lásku různými způsoby - slovně i činy a snaží se lidi stmelovat prakticky všude - v práci, škole, doma, v přátelských kruzích, uvnitř rodiny.

Mohlo by se vám líbit

3 znamení zvěrokruhu, které milují své ex

Rozchody nejsou nic jednoduchého. I když víme, že byl rozchod nutný, někdy umí pěkně potrápit, i když se člověk snaží, aby mu vše bylo jedno. Trvá dlouho než se člověk přenese přes svého ex, než zvládne a zpracuje pocit křivdy, opuštění, smutek, bolest, vztek a další emoce, které se vztahují k rozchodům. Jsou však znamení zvěrokruhu, která stále myslí na své ex. Jsou jimi přímo posedlá.
svetzeny.cz

Lev (23. července - 22. srpna)

Smyslem života Lvů je vystupovat v záři reflektorů. Ostatně, co také čekat od Lvů, kteří jsou známí svým sebestředným chováním a touhou být obdivováni? Potřebují neustále ujišťovat, že jsou ti nejlepší z nejlepších a klidně se postaví na piedestal, jen aby víc vynikli.

Panna (23. srpna - 22. září)

Smyslem života Panen je nastolit mír. Když už ne celosvětový, tak alespoň mezi blízkými lidmi. Chtějí, aby všechno dobře klapalo a k tomu je potřeba, aby spolu lidé mluvili. Velmi rádi se dostávají k jádru věci, přicházejí věcem na kloub, a tím pádem zajistí dobrý chod a organizaci všeho, co se kolem nich děje.

Váhy (23. září - 23. října)

Smyslem života Vah je spravedlnost, kterou se snaží praktikovat v každém aspektu svého života. Jsou to přesně ti lidé, kteří si vyslechnou všechny strany, než se rozhodnou udělat nějaký závěr. Jsou ti, kteří tlumí hádky v zárodku a snaží se být maximálně spravedliví ke všem lidem.

Mohlo by se vám líbit

Tatínkové podle horoskopu: Co z něj dělá skvělého tátu, odhalí znamení zvěrokruhu. Slavíme Den otců

Každý rodič se snaží být pro své děti tím nejlepším a vychovat je, jak nejlépe dokáže. Že je to úkol často neuvěřitelně složitý a velmi záslužný, se snaží připomínat i dva svátky. Druhá květnová neděle tradičně patří oslavě mateřství. Zatímco Den matek je už v kalendáři pevně zakotvený, na tatínky se stále trochu zapomíná. I oni přitom mají svůj svátek, Den otců připadá právě na třetí neděli v červnu. Vzpomeňte si na svého tatínka ovšem nejen 16. června.
svetzeny.cz

Štír (24. října - 22. listopadu)

Smyslem života Štírů je vášeň a vše, co je s ní spjato. Neznamená to teda jen vášnivou lásku, ale také zápal do práce, seberozvoje, posílení vztahu s rodinou, přáteli a podobně. Jsou to vášniví lidé, kteří používají k práci a životu srdce, mysl a duši a snaží se, aby bylo vše v souladu.

Střelec (23. listopadu - 21. prosince)

Smyslem života Střelců je objevovat nové věci a osvojit si je! Chtějí ochutnávat život, naučit se ho užívat a to plnými doušky. Milují, když mohou okusit věci poprvé, protože to pro ně má to neopakovatelné kouzlo. Nejsou z těch, kteří se drží svých rutin, naopak se snaží denně objevovat nové a nové věci, na dovolenou nikdy nejedou na stejné místo.

Kozoroh (22. prosince - 20. ledna)

Smyslem života Kozorohů je pečovat o druhé a naučit to všechny, kdo to neumí. Je jednoduché poukazovat na chyby druhých, ale říct lidem, co je dobře, podpořit je a pečovat o ně, když je to třeba, to mnoho z nich neumí. Práce s emocemi, stabilitou a problémy, to není jednoduché. Jsou to důvěryhodní lidé, kteří jsou zrozeni pro pomoc druhým.

Mohlo by se vám líbit

Tato znamení by si měla hlídat zdraví: Zjistěte, jaké nemoci vám hrozí podle zvěrokruhu

Každé znamení zvěrokruhu je náchylné k různým zdravotním problémům. Přestože astrologie není věda, mnozí lidé věří, že postavení hvězd a planet ovlivňuje jejich zdraví. Víte, jaké nemoci hrozí právě vám podle vašeho znamení a co můžete udělat pro jejich prevenci?
svetzeny.cz

Vodnář (21. ledna - 20. února)

Smyslem života Vodnářů je lidskost a humanitární úsilí. Jsou přesně ti, kteří se aktivně podílejí na pomoci druhým, kteří to v životě neměli jednoduché. Věří, že osobní investice do pomoci druhým se vyplatí a přispívá k lepšímu životu a společnosti v něm. Jsou těmi, kteří odpouští chyby, zapojí se a podílí se na všem, co je dobré pro druhé.

Ryby (21. února - 20. března)

Smyslem života Ryb je kreativita a především její vyzdvihnutí. Věří, že všichni v sobě mají kus kreativní duše a je potřeba ji pouze probudit. Snaží se lidi formovat a motivovat, zasvětit je do uměleckého a duchovního světa. Empatie, emoce, snaha o podporu a vlastní seberozvoj, to jsou věci, které jsou Rybám vlastní.

Smysl života podle znamení zvěrokruhu
Zdroj článku
Doporučená videa z partnerského webu z Lifee.cz: Tvoříme s Lifee Svatební pompon