Přejít k hlavnímu obsahu

Znamení zvěrokruhu, která stále myslí na své ex a nemohou se z bývalých vztahů dostat. Možná k nim patříte i vy

Rozchody nejsou nic jednoduchého. I když víme, že byl rozchod nutný, někdy umí pěkně potrápit, i když se člověk snaží, aby mu vše bylo jedno. Trvá dlouho než se člověk přenese přes svého ex, než zvládne a zpracuje pocit křivdy, opuštění, smutek, bolest, vztek a další emoce, které se vztahují k rozchodům. Jsou však znamení zvěrokruhu, která stále myslí na své ex. Jsou jimi přímo posedlá.

Myslíte na svého ex

Lidé rádi vzpomínají a v myšlenkách se vrací do minulosti, aby si vzpomněli na chvíle, kdy se měli dobře a něco hezkého zažili. Vrací se také k mnoha minulým vztahům. Vzpomínají na začátky, kdy to romantikou jen dýchalo, na to hezké. Obvykle totiž to hezké převažuje, protože na to špatné se zapomíná snáz. Romantizace se stává běžným aktem lidské povahy. Jenže někdy se může přílišné lpění na minulosti vymstít, protože se lidé zbytečně fixují na věci nebo lidi, které kdysi milovali, a zapomenou na přítomnost. Nad minulostí se nemohou se přenést ani v nových vztazích. A stále myslí na své ex. Podívejme se společně, která znamení zvěrokruhu taková jsou.

Býk (20. dubna - 20. května)

Býci jsou velmi tvrdohlavé znamení, které si žije podle sebe. Je také jedno z nejpomalejších znamení zvěrokruhu a vše mu dlouho trvá - zamilovat se do někoho, ale také odmilovat se. A také zapomenout na bývalého partnera. Když se Býci zamilují, pak je to celým srdcem, a o to hůř se pak vyrovnávají s tím, když vztah nevyjde. Cítí obrovský žal, který jim láme srdce na spoustu kousíčků a není jednoduché ho zpět slepit. Jde o velmi romantické znamení, které vidí každého partnera jako svou spřízněnou duši. Umí být loajální, investují do vztahu spoustu času a úsilí a nechtějí, aby to přišlo vniveč. I proto stále chovají city ke svému ex. A to často i tehdy, když už mají jiný vztah a partnera.

Mohlo by se vám líbit

6 nejinteligentnějších znamení zvěrokruhu: Zjistěte, kdo oplývá analytickým myšlením, sociálním cítěním či kreativní duší

Inteligence se projevuje mnoha způsoby – analytickým myšlením, kreativitou, sociálními dovednostmi či intuicí. Každé znamení zvěrokruhu přináší do života své jedinečné vlastnosti a schopnosti, které ovlivňují způsob myšlení a chování jedinců. Proč právě tato znamení vynikají svým intelektem, jak se jejich inteligence projevuje a jaké nevýhody mohou z těchto vlastností plynout?
svetzeny.cz

Štír (23. října - 21. listopadu)

Štír také není žádný rychlík a zamilovat se mu trvá dlouho. Musí přesně zjistit, kdo vedle nich je, poznat ho. Protože Štíři se nezahazují jen tak s někým. Musí si pečlivě vybrat, kdo bude jejich náklonnosti hoden. Svůj čas a energii totiž neinvestují jen tak do někoho. Jsou posedlí hledáním lásky a když ji najdou, tak se zamilují, a to až po uši. Když se vztah nepovede a skončí, mají pocit, že jsou se svými bývalými stále propojení, i když už má ex jiného partnera. Mají totiž pocit, že vzájemné propojení bylo velmi silné a opravdové, takže to přece nemůže jen tak skončit. Štíři jsou jedineční (nebo alespoň si to myslí) a kdo přijde po nich, nikdy není tak důležitý. Trochu krátkozraké a sebestředné, že?

Mohlo by se vám líbit

Žebříček nejsobečtějších znamení zvěrokruhu: Na kterém místě je to vaše?

Horoskopy často umí poodhalit nejen naši oblíbenou barvu, povolání nebo lásku, ale také mnoho dalších zajímavostí. Znamení horoskopu nám přisuzuje určité vlastnosti a povahové rysy, na jejichž základě se chováme. Podobně je to i se sobectvím. Být sobec sice není zrovna nejfajnovější vlastnost, ale trocha zdravého sobectví nám někdy může v životě pomoci. Jen všeho s mírou. Jaký je žebříček sobců dle znamení zvěrokruhu? Podívejte se, na kterém místě je to vaše!
svetzeny.cz

Ryby (19. února - 20. března)

Ryby pro svého ex udělají všechno, co mohou. Rádi se o druhé starají a vše berou přes emoce, takže je pro ně přenést se přes svého ex hodně náročné. Nemají dobře nastavené hranice a rozchod pro ně neznamená konec, protože jsou přece spojeni láskou, a to je mnohem víc. Mají tendenci udržovat neustálý kontakt s bývalým partnerem, chtějí s ním mluvit, vědět, jak se má, co dělá. Prostě se chovají tak, jako by žádný konec vztahu neproběhl. Stále budou chtít figurovat v životě svého bývalého a jeho nového partnera neberou vůbec v potaz. I proto k němu chovají silné a vřelé city i po rozchodu nebo rozpadu manželství.

Jak dlouho vám trvá, než se z bývalého vztahu dostanete? Zažili jste i vy urputného bývalého partnera? Nezoufejte! Přečtěte si, jestli třeba náhodou nepatříte mezi 6 nejinteligentnějších znamení zvěrokruhu. 

Zdroj článku