Přejít k hlavnímu obsahu

4 nejatraktivnější muži podle znamení zvěrokruhu. Patří mezi ně i ten váš?

Vidíte nějakého muže a říkáte si, že je velmi atraktivní? Jak to vlastně poznat? Je to podle jeho vlastností? Jeho vizáže? A jsou muži, kteří disponují větší atraktivitou? Některá znamení zvěrokruhu jsou atraktivnější než ta druhá, víte to? A která to jsou? Pojďme se na atraktivitu mužů podívat podle znamení.

Nejatraktivnější muži podle horoskopu - jak to poznat?

Být atraktivní nutně neznamená mít jen a pouze hezkou tvář. Chce to daleko víc. Kromě hezkého zevnějšku také musíte umět vést rozhovor, být otevřený zkušenostem a možnostem. Znamená to určitou jistotu v tom, že jste spokojeni sami se sebou. A takový muž přitahuje mnoho žen. A chcete takového mít vedle sebe? Takového, který je pro ostatní ženy jako magnet? Podívejte se, kteří muži jsou nejatraktivnější podle znamení zvěrokruhu.

Váhy

A první místo vyhrávají s přehledem Váhy. Jde o velmi atraktivní znamení, které mají smysl pro estetično i krásu. Chovají se velmi vřele snad ke každému, jsou rádi baviči a disponují určitým nádechem sofistikovanosti, které ho umí odlišit od ostatních znamení. Umí v životě ocenit harmonii i krásu a to je činí velmi atraktivními. Jsou rádi velmi laskaví a šarmantní. Muži jsou k ženám galantní, nebojí se vyjádřit své city, skládají ženám komplimenty a umí ocenit jejich talent. Jejich povaha je nenucená, mají dobrý smysl pro humor.

Čtveřice nejméně atraktivních znamení zvěrokruhu: Střelce zde nenajdete, Berany ano

Atraktivita je mnohdy subjektivní a záleží na každém, jak si ji představuje. Pro někoho je jejím hlavním symbolem krása, pro druhého charisma, odvážné rysy, jemná gesta a mnoho a mnoho dalšího. Atraktivita může do jisté míry souviset i se znamením. Jaká znamení jsou nejméně atraktivní znamení zvěrokruhu? Patří mezi ně i to vaše?
svetzeny.cz

Lev

Na druhém místě jsou sebevědomí Lvi, kteří jsou velmi charismatičtí. Jejich až magická přitažlivost očaruje všechny ženy. Mají velmi dobrou a zářivou energii a všude, kam vejdou, jsou na očích. Jejich kouzlo pramení ze sebevědomé povahy, kterou oplývají a umí upoutat pozornost snad všech žen. A nestojí je to ani nějak extrémní velkou námahu. Mají přirozený dar dodat lidem velké sebevědomí, jsou dobří lichotníci a dodávají druhým pocit, že jsou výjimeční. I oni si však velmi rádi poslechnou, jak jsou jedineční a úžasní.

Štír

Není žádný troškař a jeho vzhled je tím, co umí upoutat na první pohled. Však si na něm také velmi zakládá. Jsou tak trochu tajemní, což mnoho žen může velmi přitahovat a líbit se. Vášeň jim není cizí, jsou hodně intenzivní a vztah s nimi znamená, že budete mít v životě spoustu zábavy. Tak trochu “zlí chlapci” to s ženami umí, i proto jim často neumí odolat. Jsou silné osobnosti, které vědí, co chtějí. Umí se dobře bavit a neodmítnou ty, na kterých jim záleží, právě naopak, umí nad nimi držet ochrannou ruku.

Býk

Atraktivní znamení zvěrokruhu, které je velmi smyslné. Do života druhým umí přinést stabilitu, spolehlivost a vyrovnanost, což není vůbec na škodu. Umí ocenit krásu a jemné a decentní věci. O svém vzhledu vědí a umí ho využívat, když je to potřeba nebo něčeho chtějí dosáhnout. Vypadají velmi sofistikovaně a jejich sebevědomí je vysoké, možná někdy až trochu moc. Druhému jsou oddaní a velmi loajální. Vědomí toho, že mají co nabídnout druhým občas mohou flirtovat, ale neohrozí kvůli tomu svůj fungující vztah, což je pro ně bod k dobru.

Zdroj článku