Přejít k hlavnímu obsahu

Čtveřice nejméně atraktivních znamení zvěrokruhu: Střelce zde nenajdete, Berany ano

Atraktivita je mnohdy subjektivní a záleží na každém, jak si ji představuje. Pro někoho je jejím hlavním symbolem krása, pro druhého charisma, odvážné rysy, jemná gesta a mnoho a mnoho dalšího. Atraktivita může do jisté míry souviset i se znamením. Jaká znamení jsou nejméně atraktivní znamení zvěrokruhu? Patří mezi ně i to vaše?

Kozoroh

Kozorozi se nemusí zdát příliš atraktivní a mnozí se zařazují na konec seznamu. Jsou to však lidé, kteří neoslňují na první dobrou. Nejsou z těch, kteří přijdou na párty a jsou středem pozornosti, jejich devízou je tichá síla. Jsou to jedinci velmi trpěliví a spolehliví, což někomu může přijít naopak velmi atraktivní. Jejich přístup k životu je zodpovědný, takže neberou věci na lehkou váhu. Hodně mlčí a nedávají najevo to, co si ve skutečnosti myslí. Jejich hodnoty jsou však na správném místě a máte-li vedle sebe někoho takového, máte vyhráno. 

Panna

Panny mají svůj vlastní způsob atraktivity. Jejich analyticky orientovaná mysl a vůbec celý život zaměřen na detaily může někomu připadat velmi atraktivní. Umí si poradit snad s každým problémem a jsou schopni vyřešit i zdánlivě neřešitelné. Jsou určitým způsobem sofistikovaní jedinci a je těžké jim odolat. Preciznost se u nich projevuje například i v jejich upraveném vzhledu. Jsou nadmíru inteligentní jedinci, mají vysoké standardy a jsou často kritičtí nejen k sobě, ale i ke svému okolí. Jsou komunikativní, citliví a vždy podají pomocnou ruku, když je to potřeba.

Mohlo by se vám líbit

Důvody, proč muži mají rádi ženy přes 40: Zjistěte, co je dělá tak atraktivními

Ženy starší 40 let jsou pro mnohé muže velmi přitažlivé. Není to jen kvůli jejich zralé kráse, ale také kvůli jejich osobnosti, zkušenostem a sebevědomí. Co je na nich tak fascinujícího? Podívejme se na 6 důvodů, které vám dokáží, že ženy nad 40 jsou extrémně atraktivní.
svetzeny.cz

Ryby

Ryby jsou pro někoho až moc soucitní a přecitlivělí jedinci a jejich atraktivita klesá. Jsou to velcí milovníci umění, hudby a krásy obecně. Mají okolo sebe určitou auru tajemna, která také ne všem přijde atraktivní. Jsou to romantičtí lidé, kteří sní s otevřenýma očima. Láskyplnými slovy a gesty nešetří a umí ve druhých vyvolat zvláštní a příjemný pocit. Jemná a citlivá povaha může působit tak, že potenciální partneři je chtějí chránit. Umí být velmi plaší a uzavření, takže ne vždy udělají dobrý první dojem. Umí velmi dobře naslouchat druhým.

Beran

Jejich nespoutaná vášeň a nadšení pro život může druhé vyděsit. Jsou pro mnoho lidí až příliš intenzivní a dynamičtí, což může mnohé odradit. Působí nebojácně a do všeho se vrhají po hlavě, což ne vždy dobře skončí. Jsou to lidé asertivní a jejich povaha je nezávislá, takže se ne vždy vážou na jednoho člověka. Jsou smělí a odvážní a jejich energie může druhé převálcovat, což ne všichni zvládnou. Jejich impulzivnost může být někdy na škodu v kombinaci s tvrdohlavostí tak jde o lidi, kteří neberou někdy názor druhých v potaz.

Zdroj článku