Přejít k hlavnímu obsahu

Jak se zamilovávají muži podle znamení: Býci nestojí o hry, Raci vás láskou zadusí a Panny všechno zase analyzují

Muži bývají většinou i trochu méně čitelní než ženy. Co na jednotlivá znamení platí a jak se muži zamilovávají podle svého znamení zvěrokruhu? Muži a ženy mají odlišný přístup k životu i k lásce. Přečtěte si, jak se muži mohou zamilovat, abyste mohli ve své drahé polovičce lépe číst.

Ženy si obvykle myslí, že porozumět mužům, je obtížné a že předvídat, jak se muži zamilovávají, je téměř nemožné. Přečtěte si, jak se muži zamilovávají podle zvěrokruhu a co na ně platí.

Berani

Beran je nejmladší znamení zvěrokruhu a lidé v tomto znamení se v mnoha ohledech chovají jako batolata, když jsou zahlceni pocity. Vládne jim planeta Mars, která je zároveň planetou mužské energie, takže když Beran začne pociťovat emoce, neví, co dělat. Berani hledají vášnivou lásku plnou akce, takže pokud se zamilují, bude to opravdu intenzivní až nebudou vnímat nic jiného.

Býci

Býkům vládne planeta Venuše, která je planetou lásky. Ačkoli nejsou nijak zvlášť žárliví, mohou být poněkud majetničtí, věří, že jim milované osoby patří. Na rozdíl od Berana je býk velmi opatrný a pokud si není jistý, nedává zamilovanost najevo. Býci si váží čestnosti, takže s nimi nehrajte žádné hry, pokud vás něco trápí, promluvte si a máte šanci na romantickou pohádku.

Blíženci

Blíženci jsou znamením, kterému vládne planeta temperamentní Merkur, jsou znamenití v komunikaci a když se zamilují, mohou o své drahé polovičce vykládat hodiny. Blíženci se většinou zamilují velmi rychle, ale také se mohou velmi rychle odmilovat, pokud se začnou nudit. Chcete si Blížence udržet? Pak se nesmí za žádnou cenu nudit, zkuste vymyslet originální schůzku, jinak to skončí dřív, než to začalo.

Raci

Když se Raci do někoho skutečně zamilují, ovládne je hluboká touha vyživovat tuto osobu stejným způsobem, který vás může až dusit. Rakům vládne měsíc, kde převládá ženská energie. Raci jsou silně citově založení a pokud k vám neprojevují city do pár týdnů, pak je asi něco špatně. Dávají přednost opravdové lásce na celý život než jen nějakým úletům.

Mohlo by se vám líbit

Nejsilnější osobnosti podle čínského horoskopu: Tato znamení vládnou neobyčejnou vnitřní silou

Lidé jsou různí a každý má svou specifickou osobnost. Někdo je vůdčí typ, jiný zase nekonfliktní, který vše odkývá, jen aby měl klid. Každá osobnost má svá pozitiva i negativa. Čínský horoskop se zaměřil na ty silné osobnosti.
svetzeny.cz

Lvi

Lvům vládne Slunce, proto milují být středem pozornosti a pokud ho zasypáváte komplimenty, nakloníte si ho. Lvi neoplývají zrovna velkou trpělivostí, dávají přednost hravé a ohnivé lásce, což je někdy vede k nevhodnému protějšku. Když se však zamilují, zamilují se rychle a silně a nemají problém dát to dotyčnému najevo. Obvykle se nezamilovávají snadno, protože si sami sebe cení tak vysoko, že je pro ně těžké najít partnera, který by pro ně byl dost dobrý.

Panny

Tohle znamení patří mezi opatrné, praktické a analytické, což často vede k tomu, že jsou považovány za chladné s nedostatkem emocí či zájmu. Když se Panny zamilují, vycházejí svému milovanému vstříc, jak je to jen možné. Panny nejsou nejromantičtější znamení zvěrokruhu, ale chápou, že milovat někoho není jen sloveso, je pro ně nejdůležitější to, co děláte, ne to, co říkáte.

Váhy

Váhy patří mezi beznadějné romantiky, kteří se velmi snadno zamilují. Vládne jim planeta Venuše, která doslova srší láskou, flirtem i vášní. Váhy nevydrží být dlouho sami, hledají harmonické vztahy, které jim dodají to, co jim chybí. Muži Váhy jsou okouzlující, ale nerozvážní, pokud najdou vhodnou partnerku, váhají, zdali to má budoucnost. Ale pokud ho zasypete láskou, budete mít muže na celý život.

Štír

Když se Štír do někoho zamiluje, bere to vážněji než kterékoli jiné znamení zvěrokruhu. Štíři vnímají vztahy jako rozšíření sexuální intimity, vstoupí do nich pouze tehdy, když cítí, že svým milencům mohou důvěřovat. Jsou velmi tajemní a podezřívaví, dávají většinou přednost lásce na jednu noc, pokud se vám ale otevřou, máte velkou šanci, že se do vás zamilují. Jakmile se tak stane, máte věrného partnera, který vás bude za každou cenu bránit.

Střelec

Celý život věnuje hledání opravdové a čisté lásky, a když ji konečně najde, na partnera se silně upne. Střelci se obávají omezení plynoucích z manželství a tradičních závazků, a tak si vybírají partnery, o nichž mají pocit, že s nimi dokážou držet krok. Vztah se Střelcem je jako na horské dráze, ale pokud budete respektovat jeho svobodomyslnost, čeká vás vztah, který má budoucnost.

Mohlo by se vám líbit

Zázračný příběh reinkarnace uznávané egyptoložky Dorothy Eady: Tvrdila, že byla egyptskou kněžkou a milenkou Setiho I.

Pokud věříte na minulé životy, tak vás zajisté uchvátí příběh Dorothy Eady. Tvrdila, že byla v minulém životě egyptskou kněžkou a milenkou Setiho I. Proslavila se svým přínosem egyptologii a její výzkumné práce přitáhly značnou pozornost odborné i laické veřejnosti. 
svetzeny.cz

Kozoroh

Kozorozi leží na astrologickém kole naproti Rakům, a tak je jejich přístup k lásce podobný, jen její kvalita je velmi odlišná. Kozorozi přistupují ke svým milencům velmi přísně. Muži ve znamení Kozoroha jsou rezervovaní a mají vysoké očekávání, ale když se zamilují, udělají všechno proto, aby to fungovalo. Nejsou sice příliš romantičtí, ale pokud budete jeho láskou, budete u něj na prvním místě.

Vodnář

Vodnář je pravděpodobně nejnezávislejší ze všech astrologických znamení, je to samotář zvěrokruhu. Je velmi těžké v něm číst. Většinou jeho vztahy vznikají na přátelské úrovni, protože má problém si k sobě někoho připoutat. Hledají kreativní partnerku, která se nebojí výzev. Zamilovává se pomalu, a protože je tak nezávislý, občas to s ním nebude snadné. Vodnář bude v partnerce hledat především nejlepší kamarádku a společnici, která se ho nebude snažit omezovat, pak jeho láska může být opravdu intenzivní a dlouhodobá.

Ryby

Ryby, kterým vládne mystický Neptun, jsou nejromantičtějším znamením zvěrokruhu a hledají lásku na celý život. Ryby se nejvíce nechávají unášet pohádkovými představami o dokonalém vztahu, až ztrácí pojem o realitě. Muži Ryby jsou velmi obětaví, ale i stydlivý, proto se vám nemusí hned se svými city svěřit. Když budou cítit bezpečí, jistotu a vaši pozornost, pak do vztahu dají maximum.

Zdroj článku