Přejít k hlavnímu obsahu

Dejte si pozor na symboly ve svých snech: Pes značí přátelství a loajalitu, lodní člun zase zrcadlí vztah

Info ikona
Snění

Měli jste bláznivý sen? Určitě si zapamatujte, co v něm bylo, protože určité věci vašemu vztahu nesvědčí a právě se snech se to projeví!

Zdál se vám bláznivý sen, který vás po probuzení stále trápí? To naznačuje, že máte ve svém životě něco nevyřešeného, ​​co zpracováváte ve svých snech. „Studium snů můžeme považovat za nejspolehlivější způsob zkoumání hlubokých procesů duše,“ pronesl Sigmund Freud.

Tyto čtyři snové symboly prozrazují, že se vám a vašemu vztahu tolik nedaří.

Pes

Psi představují společnost, loajalitu, přátelství a věrnost. Pokud sníte o umírajícím nebo nebezpečném psu, pak vám ve vztahu chybí právě výše uvedené ctnosti.

Lodní člun

Lodě představují samotné partnerství, zatímco voda odráží naše emoce. Pokud je voda neklidná a potápí loď, znamená to, že vztah je v nebezpečí zhroucení. Loď, která je mimo kurz, naznačuje, že vztah je ve stavu limbu a klidu a nedochází k žádnému vývoji. Loď v nouzi nebo vojenská loď mohou být známkou toho, že v partnerství je příliš mnoho konfliktů.

Týdenní horoskop: Některá znamení zvěrokruhu se konečně osvobozují ze svých pout! Týká se to Vodnáře, ale i Panny

svetzeny.cz

Kočka

Kočky symbolizují sexuální energii ve snech. Proto je také méně překvapivé, že zraněná, umírající nebo mrtvá kočka ve snu znamená, že i vlastní sexuální život je spíše smutný. Útočící kočka vám může ukázat, že vám sexuální stránka vztahu škodí nebo že jste naštvaní na chování vašeho partnera v této oblasti.

Jízda autem

Snili jste o tom, že budete se svým partnerem sedět v autě? Pak je tady nejdůležitější otázka: Kdo seděl za volantem? Protože tento člověk je také hnací silou ve vztahu a říká vám, kam jít. Pokud brzdy nefungují, může to symbolizovat, že se musí zastavit opakující se vzorec chování. Pokud auto nenastartuje nebo se zastaví, váš vztah se jakoby zastavil.

Zdroj: kniha Duševní hodnoty