Přejít k hlavnímu obsahu

Neobyčejné říjnové novoluní přinese spoustu nejistot: Některé čeká dokonce i rozchod

V sobotu 14. října nastane zatmění Slunce a navíc i novoluní ve Vahách. Jako každé novoluní, i toto přináší energii podporující změnu, dynamiku a je časem omlazení. Abyste vytvořili prostor pro něco nového, musíte se zbavit starých věcí, které vás v životě brzdí. Máte vše, co potřebujete k tomu, abyste co nejlépe využili ohromnou energii, kterou vám novoluní přináší.

Novoluní se zatměním může přinést chmury

V sobotu 14. října večer, přesně v 19 hodin a 54 minut, se Měsíc a Slunce spojí ve Vahách při novoluní a zároveň také dojde k zatmění Slunce, které může být pro některé lidi skličujícím obdobím. Energie zatmění trvá asi tři dny. Důležité je, abyste zůstali v klidu, i když si budete připadat jako na horské dráze. Planeta Mars přináší do zatmění energetický náboj, který zvýší jeho intenzitu. Všímejte si všeho, co se během zatmění odehrává ve vašem životě, a přemýšlejte, zda vás něco nebrzdí v cestě k novým začátkům. Nastal čas pro hlubokou introspekci a také k přehodnocení vašich dosavadních vztahů, projektů či životního stylu. Ačkoliv se vám může zdát, že vzdát se některých starých věcí může být skličující, věřte, že s energií novoluní to zvládnete ustát. Možná objevíte po zatmění informace, které vám pomohou změnit vaše myšlení.

Novoluní ve Vahách je časem k přehodnocení vašich vztahů

Novoluní je ideálním obdobím pro vytváření prostoru pro nové začátky. Ohlédněte se za vaším životem a zeptejte se sami sebe, zda jste k sobě spravedliví. Opravdu se vám líbí váš současný život a všechny vaše volby? Novoluní ve vás probudí intuici, že změna je na dosah. Na nic nečekejte a změňte svůj život k lepšímu už teď. Máte schopnost proměnit i ty nejdivočejší sny ve skutečnost. Říjnové novoluní ve Vahách vás navíc nutí přehodnotit přístup k vašim vztahům.  Nastal čas se rozhodnout, jak se chcete ve vztazích projevovat a jak chcete, aby se lidé chovali k vám. Zamyslete se, zda je váš vztah opravdu zdravý a zda se vám dostává dostatek respektu. Potřebujete partnera, který vám bude oporou i v nejtěžších situacích. Někteří s vámi jdou jen část vaší cesty, aby z ní poté sešli, zatímco někteří vás budou provázet celý život. Loučení je přirozenou součástí života a nemusí být nutně dramatická.

Mohlo by se vám líbit

Prokletý pátek 13.: Jedno znamení zvěrokruhu by se mělo mít obzvláště na pozoru!

Pátek třináctého není žádný novodobý výmysl. Jeho význam, který je spojen s tragickými událostmi, má kořeny v historii. Právě v pátek 13. října 1307 začalo pronásledování a masové vraždění templářů. Od té doby nás strach spojený s tímto dnem pronásleduje. Jedná se o pověru, nebo je toto číslo opravdu prokleté? A jak ovlivní vaše znamení zvěrokruhu?
svetzeny.cz

Novoluní je čas na přijetí svých nedokonalostí a kontroly své energie

Nastal čas se vyrovnat s dopadem minulých událostí na váš život. Je v pořádku, pokud na sobě vidíte nedokonalosti – nikdo není dokonalý. Pokud však vidíte ošklivost, jde jen o stav vaší mysli, kterou musíte přetvořit. Vnímejte lásku, kterou máte ke svému životu a sobě samým. Jedině tak se vám poodhalí závoj mezi podvědomím a vědomím. Zaměřte se na nevyřešené a nezpracované emoce a pokuste se s nimi vyrovnat. Váhy vás učí, jak vycentrovat vaši energii a převzít nad ní kontrolu. Během novoluní mějte po ruce něco, co vás uklidní, jelikož můžete být výbušnější než obvykle. Dostaňte své emoce pod kontrolu dříve, než se s někým pustíte do řeči. Pokud vás silná energie dne začne přemáhat, zhluboka se nadechněte a udělejte si dechové cvičení. Váhy jsou vzdušné znamení a pomohou vám efektivně využít element vzduchu na uklidnění.

Zdroj článku