Přejít k hlavnímu obsahu

Odbornice na čínskou kulturu prozradila, co o vaší osobnosti, milostném životě, zdraví a kariérní cestě prozradí délka linií na vaší dlani

Info ikona
Linie čar na vaší dlani o vás mnohé prozradí

Min Yilin je odbornice na řeč lidského těla a na svém TikTok kanálu často zveřejňuje videa, ve kterých své sledující vzdělává v oblasti čínské kultury a medicíny. V sérii videí, která Min sdílela se svými více než 150 000 sledujícími, se přesně podělila o to, jak se diváci mohou dozvědět více o sobě pouhým zkoumáním svých dlaní.

Každý z vás jistě někdy slyšel slovo Palmologie. Je to věda o čtení z dlaně a jejích linií. Na dlani jsou tři hlavní linie, známé jako hlava, srdce a linie života. Každá z těchto linií prozrazuje důležité informace o vaší osobnosti, každá z nich odhaluje důležité informace o vašem životě prostřednictvím velikosti, tvaru vašich rukou a linií napříč dlaní.

Můžete se dozvědět, jaký bude váš milostný život, zda vás v kariéře čeká posun nebo to, jaká ve skutečnosti opravdu jste. Pro někoho zcela nepodstatné čáry na ruce mají svou hlavní roli a dokáží toho říct více, než byste čekala.

Móda: Ženy s plnými křivkami, nezahalujte se! Spodní prádlo, které z vás udělá bohyni

svetzeny.cz

Co se chystá ve vašem milostném životě? Linie vašeho srdce prozradí, zda váš vztah vydrží, nebo ne

Ve svém prvním videu Min podrobně popsala, co o vašem romantickém životě prozrazuje linie na vaší dlani, kterou označila jako linii srdce. Linie srdce neboli linie lásky začíná pod malíčkem a vede přes dlaň směrem k prostředníčku nebo ukazováčku. Pokud je vaše linie lásky krátká, Min popsala, že jste s největší pravděpodobností silný a tvrdohlavý člověk. Dodala, že lidé s krátkou linií srdce jsou často spontánní a mají skalnatý milostný život, protože jsou často izolováni ostatními. Dále vysvětlila vzestupy a pády vašeho milostného života, pokud máte dlouhou srdeční linii.

Například velmi dlouhé linie dlaně zasahující do opačné strany dlaně ukazuje na to, že jste extrémně nezávislá. To znamená, že jste raději sami, než abyste se stýkali s ostatními, a z tohoto důvodu Min poznamenala, že ti, kteří mají dlouhé linie lásky, budou zažívat extrémní těžkosti. Odbornice dodala, že dlouhá linie srdce naznačuje, že jste extrémně loajální a oddaná, což způsobuje, že vás konflikty ve vašich vztazíc vážně zraňují. 

Jak pomocí dlaně odhalit, jaká kariéra je pro vás určena? 

Chcete-li ji najít vaší linii, stačí se podívat mezi palec a ukazováček a sledovat čáru směrem ke straně dlaně. Linie hlavy se nachází nad linií srdce. Linie hlavy představuje vaši moudrost, přesvědčení a schopnost přemýšlet. Pokud máte dlouhou linii hlavy, znamená to, že jste ohleduplní, logičtí a vnímaví.

Pokud je naopak vaše linie krátká, budete mít potíže s rozhodováním a může se vám stát, že se do věcí a rozhodování pustíte bezhlavě. Pokud je vaše linie hlavy rovná, jste praktický typ, který je oddaný a vaše nadání vynikne ve vědě, technice a matematice.

Zdroj článku