Přejít k hlavnímu obsahu

Dejme srdce dohromady

Patříme k sobě! Už jen proto, že muži na nás rádi sahají a líbí se jim se na nás koukat, zatímco nám se zase zamlouvá, když se nás dotýkají, a baví nás se jim ukazovat.

* Zkrátka se navzájem výborně doplňujeme, což se projevuje ve všech oblastech života a byla by velká škoda na to žehrat – určitě je lepší toho využít.

* Zatímco ženy bývají pro muže „múzami“ a zdrojem inspirace k nejlepším výkonům, páni dámám zase často dokážou – jako kompas – ukázat směry a cesty, na nichž najdou samy sebe.

* Ženská vnímavost a smysl pro detail se skvěle snoubí s mužskou dovedností plánovat a organizovat a s jejich smyslem pro celek.

* Muži mají sklon se prosazovat a usilovat o vedení, ženy jsou zase obdařeny darem být „šedými eminencemi“, na jejichž rady je dobře se spolehnout a jejichž nenápadný vliv má podstatný dopad a daleký dosah.

* Ženy touží být ochraňovány a muži zase rádi předvádějí, že je dokážou ochránit – to by bylo, aby z toho každá novodobá „madame Pompadour“ nevytěžila něco pěkného pro sebe!

Foto: Depositphotos (1)