Přejít k hlavnímu obsahu

Největší podrazáci podle horoskopu: Na koho si dát pozor?

Chtěli byste vždycky dopředu vědět, kdo před vámi stojí? Zda se jedná o člověka, který vám bodne kudlu do zad? Znamení zvěrokruhu může hodně napovědět.

Některá znamení zvěrokruhu jsou známá svou loajalitou a tím, že by vám neublížili, ani kdyby chtěli. Prostě to neumí. A pak jsou znamení, která vám bez mrknutí oka vrazí kudlu do zad, podrazí vás a ani se přitom nezačervenají. Víte, jaká znamení jsou největšími podrazáky?

Beran

Beran je velmi loajální znamení zvěrokruhu a je ochotný pro své okolí hnout prstem a pomoci. Když však dojde na lámání chleba a bude před ním volba, vždycky upřednostňuje sebe. Bez mrknutí oka vás bodne do zad, jen aby získal první místo, protože na to je zvyklý. Když se k němu dostane možnost posunout se v životě kupředu, bez přemýšlení toho využije, i když by to znamenalo podrazit kolegy, přátelé nebo i svou rodinu.

Největší sukničkáři dle znamení zvěrokruhu: Blíženci jsou notoričtí nevěrníci, do Kozoroha byste to neřekli

Kdo jsou největší sukničkáři podle zvěrokruhu? Některá znamení mají tendence být nevěrná více než jiná. Často jsou jako notoričtí záletníci zmiňovaní Blíženci, ti však nejsou jediní, kteří podvádějí svého partnera a vyhledávají vášnivé románky.
svetzeny.cz

Blíženec

Tady nikdy tak trochu nevíte, co čekat. Mají dvě rozdílné osobnosti a nevíte, která se k vám otočí zády, pravděpodobně obě. Jsou velmi dobří herci, takže možná ani nepostřehnete, že se přetvařují. Pokud chtějí, aby jim lidé věřili a udělali to, co chtějí, neváhají kout železo, dokud je žhavé, jen aby dosáhli svého. Je jedno, jestli jsou to vaši nejlepší přátelé nebo nepřátelé, pokud jim budete stát v cestě, nerozpakují se podrazit i toho nejlepšího přítele na světě.

Lev

Lvi milují obdiv a pozornost, jsou to velmi dobří přátelé, ale pokud si mají vybrat mezi druhými a sebou, vždycky se zachovají jako sobci a zvolí sebe. Využijí každé příležitosti, aby získali něco nového, chopí se každé možnosti. Že za sebou nechává přátelé, kteří chtějí danou příležitost využít a mají k ní i předpoklady? To je nijak netíží. Umí o sobě mluvit jen v superlativech a tím, jak se vychválí většinou dosáhnou svého. Nebojí se přistoupit i k agresi, zastrašování nebo k očerňování druhých, za vlastním prospěchem jdou přes mrtvoly.

Znamení zvěrokruhu, která jsou nejlepšími milostnými partnery: Kdo je nebo není skvělý v posteli?

Znamení zvěrokruhu může odrážet nejen chování a charakter, ale i to, jací jste v posteli. Každý má své preference a pokud hledáte svého vysněného partnera možná vám právě znamení zvěrokruhu poskytne potřebné odpovědi. Která tři znamení jsou nejlepší v posteli a která naopak tolik ne?
svetzeny.cz

Štír

Je tak trochu tajemný a opředen intriky, je dobré mít se před ním na pozoru, protože nikdy přesně nevíte, kým skutečně jsou. Pokud se nedostanete do jejich úzkého a pečlivě střeženého okruhu, nevíte přesně, čeho jsou schopni. Mohou být velmi loajálními přáteli, ale také nemají žádné výčitky z toho, když někoho ve svém okolí podrazí. Umí se velmi dobře přesvědčit, že je to dobrý nápad a za tím si stojí. Jsou dobrými manipulátory, takže snadno uvěří, že vás dokážou přesvědčit, že jste v tom v podstatě nevinně.

Střelec

Střelec je dobrý kamarád, ale pouze tehdy, když se to hodí jemu, když z toho má nějaký prospěch. Je rád mezi lidmi, kteří mu pomáhají a usnadňují mu život. Když se v jeho zorném úhlu objeví lidé zajímavější, nemají problém vás podkopnout, jen abyste ho nepřevyšovali. Střelec nebude loajální a poruší slib kdykoliv se mu zamane. Chce se v životě bavit, proto ho nijak netankuje, že vám slíbil pomoc nebo dokonce šéfovi nějaké papíry. On se chce bavit, ne pracovat.

Zdroj článku