Přejít k hlavnímu obsahu

Znamení zvěrokruhu, která jsou nejlepšími milostnými partnery: Kdo je nebo není skvělý v posteli?

Znamení zvěrokruhu může odrážet nejen chování a charakter, ale i to, jací jste v posteli. Každý má své preference a pokud hledáte svého vysněného partnera možná vám právě znamení zvěrokruhu poskytne potřebné odpovědi. Která tři znamení jsou nejlepší v posteli a která naopak tolik ne?

Sex je sice stále tabuizované téma, ale každý ho má pevně zakódovaný v mozku. Ať se nám to líbí, nebo ne, téměř každý myslí na sex, protože je to nejen náš evoluční instinkt, ale i touha po spojení s milovaným partnerem. Nelze popřít, že sexuální kompatibilita s druhou polovičkou je důležitým aspektem zdravého a šťastného vztahu. Jaká znamení jsou v posteli nejlepší a které naopak ne?

Tři nejlepší znamení v posteli:

Tato tři znamení vás dostanou svou vášnivou povahou, rozhodností i vůdčími schopnostmi a originalitou nejen v posteli. Jaká znamení musíte v posteli vyzkoušet?

1. Berani

Pokud jde o sex, jde Beran přímo na věc, rád zkouší nové věci a postará se o to, abyste zažili něco nevídaného, na co jen tak nezapomenete. V posteli jsou velmi drsní a suroví, což dává smysl, protože jejich vládnoucí planetou je Mars, bůh války. Patří mezi nenasytná znamení, takže pokud netoužíte po častém bouřlivém sexu, dejte od Berana ruce pryč.

Jaké nejhorší chyby dělají ženy v posteli? Do výčtu patřit nechcete: Prkno, leklá ryba nebo mluvka

Sex patří k základním lidským potřebám, ale lidé o sobě často pochybují. Nevíte, co děláte špatně? Každý má rád v posteli něco jiného a většina lidí si myslí, že nejhorší, co může v milostných hrátkách zažít je stereotyp. To je omyl! My vám prozradíme, jaké jsou nejhorší typy žen v ložnici a čemu je dobré se vyhnout.
svetzeny.cz

2. Lvi

Lev je jedním z nejlepších znamení zvěrokruhu v posteli. Lev je synonymem pro ohnivého a vášnivého milence, který v ložnici rád přebírá velení. Nenechá kámen na kameni, abyste se s ním cítili mimořádně a výjimečně. Toto ohnivé znamení je také známé jako docela uctivý a jemný milenec a určitě vezme v úvahu vaše potřeby a požadavky.

3. Štíři

Toto smyslné znamení umí velmi dobře hrát na tajemnou strunu v posteli, proto zde musí patřit. Mají mocenskou převahu a rádi experimentují. Štíři si potrpí na to, aby vás díky svému magnetismu dovedli až na vrchol. Jejich intuitivní schopnost nalézt to, co máte rádi, vám vyrazí dech.

Tři nejhorší znamení v posteli:

Ne každý musí sršet sexuální energií a některá znamení na sobě ještě musí pracovat, to ale neznamená, že si to s nimi i tak neužijete. Jaká znamení v posteli drhnou?

1. Váhy

Váhy jsou velmi romantické, ale pokud jde o sex nejsou příliš sexuálně aktivní. Nepotřebují mít intimnosti často a když už, tak jsou přecitlivělé nebo se nemohou rozhodnout, co chtějí právě dělat. Jsou určitě těmi, kteří se nechají ovládat, akorát to občas někdy přehání až se hrátky v posteli mění spíše v povinnost než zábavu.

Sex podle znamení horoskopu: Jaká poloha je ta pravá pro vás i pro něj?

Horoskopy nám říkají, co nás čeká v lásce i v kariéře. Proč by nám nemohly poradit i v našem sexuálním životě?
svetzeny.cz

2. Vodnáři

Když Vodnáři chtějí, mohou vám v posteli vyrazit dech, ale to se u nich stává spíše výjimečně. Toto vzdušné znamení rádo zkouší v posteli nové a poměrně divoké věci, ale pokud se jim druhá strana nedokáže vyrovnat, ztratí zájem a pak jim rozhodně nestojíte za jejich čas. V tomto jsou Vodnáři tak trochu sobci, i když mají spoustu sexuálních partnerů, tak se příliš nesnaží.

3. Ryby

Ryby patří mezi nejcitlivější znamení zvěrokruhu, a tak je jejich zasněná povaha v posteli jejich nepřítelem. Ztrácejí se ve svých myšlenkách a obavách, než aby se soustředili na doteky. Chovají se asexuálně, když na to přijde. Nehledají dalšího partnera do postele, ale partnera pro život, proto nemají příliš zkušeností, a to se projevuje i v jejich dovednostech.

Zdroj článku