Přejít k hlavnímu obsahu

Britney Spears pózovala nahá na pláži, kde nebyla sama. Synové se za ni stydí

Britney Spears už zjevně neví, jak by zaujala, tak využívá své tělo. Fanoušci tvrdí, že tím ukazuje svoji nezávislost a svobodu. Ať tak, či tak, na nejnovějších fotkách se ukázala zcela nahá a pózovala na pláži, která rozhodně není nudistická.

Britney Spears umí zaujmout. Fotografie, kde je zcela vystavila na svůj Instagram a fanoušci byli u vytření. Rozdělili se na dva tábory, jedni říkají, že už je to moc, další to kvitují a chválí její odvahu.

Britney Spears pózovala bez zábran

Její synové s ní odmítají komunikovat

Jakkoliv mohou být fanoušci nadšení, její rodina má opačný názor. Synové Britney Spears se dokonce odmítli s se svojí matkou setkat a nemluví s ní, protože se stydí, když vidí její obnažené fotky na sociálních sítích a ve všech možných novinách. Nátlak na ně musí být opravdu silný.

Britney se snaží své syny získat zpět

Ve svém prvním příspěvku sdíleném 1. září oslovuje své syny Jaydena a Prestona a vypráví jim o svých nahých fotkách, jejich otci Kevinu Federlinovi, mateřství a dalších věcech.

Začíná: "Snažila jsem se ze všech sil být tím nejlepším člověkem, jakým mohu být... ​​byla jsem v podstatě držena jako rukojmí v domovech pod dozorem ošetřovatelem a blbců. Konečně ve 40 letech žiju bez zábran nazdory tomu, co mi moje rodina udělala…,“ napsala. 

Mohlo by se vám líbit

Maminka Lucie Borhyové vypadá úchvatně. Už víme, po kom krásná zprávařka zdědila krásu

Moderátorka Lucie Borhyová (44) vypadá na společných fotkách se svou maminkou extrémně šťastně. Maminka Alena Borhyová zase vypadá jako její sestra. Obě jsou krásné a už je tedy jasné, že půvab mají v rodině.
svetzeny.cz

Vztahy v rodině jsou extrémě vyhrocené

Jayden promluvil a řekl, že je ze své matky zklamaný. Co na to Britney? „Moje láska k mým dětem nezná hranic a hluboce mě mrzí jeho výkřik, když říká, že nesplňuji jeho očekávání od matky… a možná se jednoho dne setkáme tváří v tvář a promluvíme si o tom otevřeně!!!!,“ napsala. 

Zoufalá snaha o spojení s dětmi

Zdá se, že synové nejsou jen tak naštvaní, ale opravdu odmítají svoji matku nadále vídat. "Kdybyste se mohli na chvíli zastavit, vzpomeňte si, odkud jste přišli!!! Doufám, že se můžeš podívat do zrcadla a vzpomenout si ...," zmiňuje zoufalá Britney. 

Zdroj článku