Přejít k hlavnímu obsahu

Maminka Lucie Borhyové vypadá úchvatně. Už víme, po kom krásná zprávařka zdědila krásu

Moderátorka Lucie Borhyová (44) vypadá na společných fotkách se svou maminkou extrémně šťastně. Maminka Alena Borhyová zase vypadá jako její sestra. Obě jsou krásné a už je tedy jasné, že půvab mají v rodině.

MAMINKA je ta, která může nahradit všechny, ale ji nemůže nahradit nikdo,“ napsala jednou Lucie Borhyová ke společné fotografii s Alenou. Svůj vřelý a kamarádský vztah k mamince nijak netají a naopak s ní tráví čas a ráda se svým fanouškům svěří, jak moc má svoji maminku ráda.

Jako sestry!

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Maminka Alena slavila narozeniny

Lucie sdílela i společnou fotografii, kde jsou obě dámy s úsměvem od ucha k uchu a napsala přání k jejím narozeninám. Moje maminka má dnes narozeniny! A my máme, milá maminko, přání jediný, štěstí, zdraví, štěstí, zdraví, hlavně to zdraví. Dobré je, že jsi na světě, koukni, jak rádi máme tě! Štěstí, zdraví, štěstí, zdraví. Hlavně to zdraví. Milujeme Tě!, napsala krásná moderátorka a desítky fanoušků začala gratulovat k Aleniným narozeninám.

Energie a mladistvost, která z Aleny sálá nedá fanouškům spát. „Tahle kočka že je vaše maminka? Tak to je pecka!“ píší fanoušci a další dodává: „Maminka? Nevěřím. Sestra možná.“

Zdroj článku