Přejít k hlavnímu obsahu

Jaký je Váš karmický úkol podle data narození? Zjistěte, pro co jste předurčeni

Info ikona
Zjistěte svůj úděl podle data svého narození

K čemu jste předurčeni podle data narození? Znamení horoskopu není jedinou charakteristikou Vaší osobnosti. Karmický úkol předurčuje, co jsou Vaše osobnostní přednosti, jak se nejlépe chovat a co je pro Vás nejlepší.

Jaké jsou naše charakteristiky podle znamení je nám už dávno známé. Jaký je ale nás karmický úkol a k čemu jsme předurčeni podle data narození?

20. ledna – 18. února: čas očisty

V tomto období už mají dlouhé zimy všichni dost. V novém roce se snaží vidět nový začátek a často se těmito představami nechávají unášet. Musíte stát ale nohama pevně na zemi. Narození v tomto období znamená jediné - učinit svět lepším a čistším. Zamyslete a soustřeďte se. Dokážete velké věci.

19. února – 20. března: čas bouřlivého větru.

Máte odjakživa velký problém říct lidem ne a nevyhovět jim, ačkoliv je to na úkor Vás samotné. Naučte se to změnit. Nenechávejte se rozptylovat neustálým dotíráním, žádostmi o pomoc a dotazy ostatních. Soustřeďte se na sebe a na jednu, nejdůležitější věc. Váš karmický úkol je řídit se vnitřním hlasem, který Vás dovede ke štěstí.

21. března – 19. dubna: čas probuzení

Pokud jste se narodili v tomto období, byli jste obdarováni mimořádnou dávkou energie! Příroda se probouzí, vše kolem nás kvete a Vy také! Vaším karmickým úkolem je přenášet na ostatní lidi Vaši pozitivitu, otevřenost a nadšení ze života. Buďte tolerantní a společenští, vyplatí se to.

Přichází říjnové novoluní ve znamení Štíra: Předpověď toho, co nás čeká a nemine

svetzeny.cz

20. dubna – 20. května: čas růstu

Nezapomínejte i v každodenním shonu myslet stále na sebe. Dopřejte si kvalitní zdravou stravu, péči sama o sebe a čas, který si věnujete. Dbejte na to, aby i Vaše okolí mělo dostatečný prostor a možnost k seberozvoji. Jen tak docílíte harmonického života bez zbytečných sporů a hádek.

21. května – 20. června: čas květu

Často se ve Vás perou rozum a emoce. Přestaňte ve věcech hledat logická vysvětlení. V osobním životě se řiďte citem, v pracovním zase rozumem. Snažte se tyto dva světy řádně rozdělit. Když přijdete domů, nemyslete na práci. Užijte si čas sama pro sebe a k práci se vraťte až následující pracovní den.

21. června – 21. července: čas dlouhých dnů

Narodili jste se v nejveselejším a nejklidnějším ročním období. Den trvá přesně tak dlouho, abychom stihli vše potřebné, a zároveň měli čas na zábavu a další letní radovánky. Žijte přítomným okamžikem. Nezabývejte se minulostí a nelamte si hlavu budoucností. Důležité je teď a tady.

22. července – 21. srpna: čas dozrávání

Trápí Vás nepoměr dobrého a zlého ve světě. Ráda byste vypomohla všude, kde můžete a ukočírovala všechny špatné situace. Musíte si uvědomit, že to bohužel není ve Vašich silách a soustředit se na jiné věci. Učte se brát svět takový, jaký je. Souzněte s ním, radujte se ze života a berte vše s nadhledem.

 

Předpověď baby Vangy na rok 2023: Nyní se máme ještě dobře, čeká nás jedna pohroma za druhou

svetzeny.cz

22. září – 22. října: čas padajícího listí

Stejně jako na podzim opadává listí ze stromů, i Vy ze sebe otřepte vše staré a připravte se na nadcházející období. Přestaňte být zasnění a soustřeďte se na reálné situace. To je Váš karmický úkol - být realistou a stát nohama pevně na zemi.

23. října – 22. listopadu: doba prvních mrazíků

Jestliže jste narozeni v tomto období, Váš karmický úkol zní jasně - buďte pozorní a včasně reagujte na změny. Máte často tendence věci uspěchat a jednat bez rozmyslu, nebo se naopak rozmýšlet až moc dlouho a propásnout tak příležitost. Naučte se správně odhadovat čas, dávat v situacích pozor a mít oči na stopkách. Nikdy nevíte, kdy přijde vaše příležitost zazářit. 

23. listopadu – 21. prosince: čas dlouhých nocí

Jste věčně zamyšlená a utápíte se ve svých myšlenkách? Je to naprosto normální. Jste-li narozeni v tomto období, je to dokonce Vaše poslání. Poslouchejte sami sebe a dejte na své myšlenky a intuici. Ta Vám poradí vždy ze všech nejlépe. 

22. prosince – 19. ledna: čas obnovy

Přelom roku a vítání toho nového. Přelomové období, kdy je pro Vás nejdůležitější oprostit se od myšlenek a situací v minulosti. Soustřeďte se na sebe a svou budoucnost. Věnujte se seberozvoji. Přinese to kladný výsledek jak pro Vás, tak pro Vaše nejbližší okolí.