Přejít k hlavnímu obsahu

Numerologie: Zjistěte, jaký bude váš osud podle data narození?

Info ikona
Vypočítejte své osudové číslo

Kdo by nechtěl znát svůj osud. Chcete vědět, co dobrého vás čeká, jestli se vám povede v nové práci dobře, máte-li vedle sebe toho správného partnera nebo také, co špatného vás čeká. Už nemusíte tápat. Numerologie aneb hra s čísly vám toho umí hodně prozradit. Numerologie pomůže zjistit, jaký bude váš osud podle data narození. Jaký bude ten váš osud?

“Numerologie je úžasným společníkem astrologie. Pomáhá objasnit znamení tím, že poskytuje další nuance. Zlepšuje vaše chápání sebe sama a odhaluje energii, věk vaší duše a další”
popisuje Ophi pro Allure.com.

Jak vypočítat osudové číslo?

Celé své datum narození (například 25. července 1989) spočítejte. 2+5 = 7, 1+9+8+9 = 27. Rok dále rozpočítejte 2 + 7 = 9. A teď vše sečtěte dohromady. 7 + 9 + 6 = 22 a dvojciferné číslo ještě rozpočítejte 2 + 2 = 4. Osudové číslo je tedy 4.

Určete svůj osud podle data narození: Vůdci, diplomaté a komunikátoři

Osudové číslo 1

Lidé s tímto osudovým číslem jsou rození vůdci. Skvěle jim sedí vedoucí pozice a pokud se na nějakou takovou hlásí, dočkají se dříve či později úspěchu. Jsou to velmi ambiciózní a vysoce nezávislí lidé. Mají velké odhodlání a nechybí jim odvaha kráčet do neznáma. Jejich cíle se vždycky naplní a to jejich vlastním přičiněním.

Osudové číslo 2

Lidé s osudovým číslem dva jsou velcí diplomaté a to v soukromém i pracovním životě. Mají smysl pro harmonii a jsou velmi dobrými týmovými hráči. Umí být dobrými mediátory, kteří umí domluvit kompromis. Jejich empatická povaha pomáhá porozumět emocím ostatních lidí a tím pádem se budují velmi silné a smysluplné vztahy. Hledají za každou cenu rovnováhu.

Osudové číslo 3

Lidé s osudovým číslem tři nemají problém se vyjádřit a to snad na jakékoliv téma. Jsou velmi komunikativní a umí často “vařit z vody”. Jsou také velmi kreativní a to jim pomáhá v životě. Jsou to dobré osobnosti, které mají společenské kouzlo a baví každou společnost. Nemají problém navázat vztahy, uchvátí publikum. Jsou dobrými řečníky a nemají problém ve vztahu komunikovat, když něco není tak, jak by chtěli.

 

Numerologie: Jaký je váš magický dar podle data narození?

Numerologie je starobylá praxe, která se zabývá vztahem mezi čísly a lidským osudem. Jedním z nejčastějších způsobů numerologie je výpočet životního čísla, které vám může poskytnout nejen informace o vašich vlastnostech, ale také o vašem nadpřirozeném daru. Vypočtěte si své životní číslo a zjistěte, který magický dar byl dán do vínku vám.
svetzeny.cz

Určete svůj osud podle data narození: Stratégové, dobrodruzi, pečovatelé

Osudové číslo 4

Lidé s tímto číslem jsou velmi praktičtí, disciplína je jejich druhé jméno. Nelétají v oblacích, smýšlí velmi prakticky. Jsou pracovití, umí táhnout ve firmě za jeden provaz a velmi se osvědčují v organizování věcí. Struktura je pro ně důležitá a strategii umí naplánovat do nejmenších detailů. Postupují metodicky a tím pádem se snad nemohou nikdy splést. Jejich život bude úspěšný, pokud si ho naplánují právě oni sami.

Osudové číslo 5

Svoboda, dobrodružství a touha po nezávislosti a svobodě. I tak by se dali charakterizovat lidé s osudovým číslem pět. Jsou velmi zvědaví a umí se situacím přizpůsobit. Nevyvede je z míry snad žádná změna, protože je to pro ně výzva a nové podněty. Jsou všestranní a jen tak něčeho se nezaleknou. Umí v životě chodit a pokud něco nejde, jsou tu od toho, aby to šlo. Jejich životní cesta je pestrá, barevná a velmi dobrodružná.

Osudové číslo 6

Kdo potřebuje péči ať zvedne ruku. Lidé s osudovým číslem šest jsou velmi dobří pečovatelé a umí se o druhé postarat. Jejich životním cílem je, aby se měli všichni okolo nich dobře. I proto upozadí své vlastní pohodlí, jen aby druzí byli spokojení. Touží po harmonickém prostředí, cítí se v něm dobře a naplněně. Jsou oddaní své rodině a přátelům. Umí pro ně udělat prakticky cokoliv.

Numerologie: Hodina narození určuje vaši osobnost i osud

Hodina narození je jedním z mnoha faktorů, které podle numerologie určují lidskou osobnost a osud. Každá hodina narození s sebou přináší svou vlastní energii a charakteristické vlastnosti. Přečtěte si, jak vaše hodina narození ovlivňuje vaši životní cestu a váš charakter.
svetzeny.cz

Určete svůj osud podle data narození: Hledači pravdy, vizionáři, lidumilové

Osudové číslo 7

Lidé s tímto osobním číslem mají velkou intuici. Jsou to lidé, kteří neustále hledají pravdu a moudrost. Jejich životní náplní je hledat odpovědi na mnoho otázek. Jsou rádi filozofové, zkoumají duchovní život, hlubší smysl života a mnoho dalšího. Jsou věčnými hledači pravdy a jejich intuice jim často dává najevo, jakým směrem se ubírat. Možná jsou trochu snílci, ale jejich životní cesta je naplněná hlubšími smysly.

Osudové číslo 8

Lidé s osobním číslem osm jsou velkými vizionáři. Mají silné vůdčí schopnosti a mnohdy vidí do budoucnosti tak, jako jiní ne. I proto se jim může dařit v podnikání. Jejich ambice jsou velmi vysoko a chtějí dosáhnout materiálního i finančního úspěchu. To jsou pro ně dva hnací motory. Dostávají uznání od druhých a pro mnohé jsou vizionářskými vůdci ke kterým vzhlížejí

Osudové číslo 9

Lidé s tímto osudovým číslem jsou velcí lidumilové. Jejich hlavním rysem je soucit a to opravdu s každým. Jsou velmi dobrými humanitárními pracovníky nebo také pracovníky v sociálních službách. V práci se věnují druhým, chtějí zlepšit svět a předat tak nové generaci. Jejich starostlivá povaha může inspirovat ostatní. Jsou z těch, kteří umí přemluvit spoustu lidí k dobrým skutkům.

Zdroj článku