Přejít k hlavnímu obsahu

Numerologie na únor 2024: Trojky čeká nejlepší měsíc v roce, pětky může někdo využít

Placeholder image

Letošnímu roku podle numerologie vládne číslo 8, které patří k těm, co nás podporují a nabízejí hojnost. Pomůže nám prosadit si svou a ukázat ostatním, že si zasloužíme, co je naše. Jak se vliv tohoto čísla propíše do energie měsíce února, který právě začíná? Únor z hlediska numerologie přináší změny především v oblasti kariéry, ale stane se toho mnohem více. Zjistěte podle vašeho osudového čísla, co čeká následující měsíc právě vás.

Spočítejte si své osudové číslo

Výpočet osudového čísla je velmi jednoduchý. Stačí, když sečtete všechna čísla vašeho data narození a následně provedete redukci čísel, dokud nedostanete jednociferné číslo. Příklad: Narodili jste se 17.7.1980, budete počítat: 1+7+7+1+9+8+0=33, 3+3=6. Osudové číslo je tedy 6.

Na jedničky čekají nové projekty

Mrazivý únor vám přinese mnoho zajímavých událostí díky Slunci. Dávejte pozor, abyste se nespálili a dělejte vše s chladnou hlavou. Buďte v pohodě a klidní. Z vašich ambicí jde občas strach, ale vaše tvrdá práce nese ovoce. Čekají na vás nové projekty a úkoly, které budou hrát ve vašem životě velkou roli. Některé také nemine změna zaměstnání.

Dvojky poznají nové lidi

V únoru se pravděpodobně setkáte s mnoha novými lidmi. Pokud podnikáte, bude se vám velmi dařit a zisky se jen pohrnou. Pěkná výplata čeká i na zaměstnance, někteří dostanou nečekané bonusy. Dobré skutky vám umožní přijmout pozitivní vibrace, které vám pomohou na vaší cestě.

Pro trojky je únor jedním z nejlepších měsíců v roce

Tento měsíc bude jeden z nejlepších v roce. Štěstí vám bude přát ve všech aspektech vašeho života. Na některé jedince čeká povýšení a kariérní růst. Vztahy s rodinou a přáteli budou harmonické a tento měsíc vás od nich čeká nějaká radostná novinka.

Horoskop zdraví na únor 2024: Raci by se něměli přejídat, Váhy budou řešit problém s nohama

Únor patří k měsícům, kdy už si opravdu uvědomujeme, že nám dochází energie a většina z nás už nedočkavě vyhlíží jaro a spolu s ním i slunce. Na naše fyczické i psychické zdraví má vliv mnoho faktorů. Ovlivňuje ho i astrologie. Každé znamení zvěrokruhu bude řešit trochu jiné věci, ale obecně tento měsíc ovlivní naše ledviny. Proto si dávejte pozor nejen na nastydnutí, ale i na jejich očistu v podobě bylinkových čajů a detoxikačních šťáv. Co dalšího čeká zrozence jednotlivých znamení, pokud jde o zdraví?
svetzeny.cz

Čtyřkám se postaví do cesty určité překážky

Ve vaší kariéře se objeví jisté překážky. Přijměte nezbytná opatření k tomu, abyste se překážek zbavili co nejdříve. Drobné starosti hoďte za hlavu a věnujte se opravdu důležitým věcem. Na některé čekají dlouhé pracovní cesty, možná i do zahraničí. V rodině se mohou objevit menší spory, které vás budou stresovat, zkuste proto více relaxovat. 

Pětky se může někdo pokusit zneužít

Čeká na vás plnění mnoha úkolů najednou, tak se připravte. Odměnou vám však budou vysoké zisky. V oblasti vztahů se mějte na pozoru, někdo se vás může pokusit využít. Rodinné vztahy budou klidné, ale někdo z rodiny bude potřebovat vaši podporu.

Šestkám hrozí konflikty na pracovišti

Z hlediska výdělku bude měsíc únor velmi dobrý, dejte si však pozor na konflikty na pracovišti. Netvořte také závazky, které nemůžete splnit. Co se týče vztahů, je třeba o ně pečovat a rozvíjet je. Máte odpovědnost vůči rodině, ale i ostatním lidem.

Jak stará je vaše duše. Odhalí vás vaše znamení zvěrokruhu. Ryby patří mezi ty nejstarší

Zatímco pro fyzické tělo si lidé přejí spíše věk nižší, pro duši je stáří naopak žádoucí. Staré duše jsou totiž moudré a umožňují jejich vlastníkům lépe chápat svět a poznat všechna jeho tajemství. Stáří duše se tedy neshoduje s vaším skutečným věkem, ale s dobou její celkové existence během všech životů, které prožila. Jaký je přibližný věk vaší duše vám může pomoci i vaše znamení zvěrokruhu.
svetzeny.cz

Sedmičky se dočkají uznání za svoji práci

Konečně budete oceněni za vaši tvrdou práci a snahu. Dočkáte se uznání za to, co děláte. Osvojte si spiritualitu v každodenním životě a rutině. Díky mediaci dosáhnete lepších výsledků a lépe pochopíte sebe i ostatní. Hledejte moudrost a předávejte ji ostatním.

Osmičky mohou mít konflikty v zaměstnání

Únor je jedním z nejlepších období tohoto roku pro podnikatele. Práce, které dlouho čekali na vyřízení, budou konečně dokončeny. Možná vás však přitom čekají konflikty se zaměstnanci a spolupracovníky. Rodinné i přátelské vztahy boudou v harmonii, snažte se proto vše řešit v klidu.

Devítky se nesmí bát zdravé dravosti 

Nebojte se do vaší práce vložit trochu zdravé dravosti, jedině tak dosáhnete kýženého výsledku. Při správné píli se konečně dočkáte uznání i ocenění za vaši práci. Dojde také k některým změnám u vašich nadřízených. Pro rodinu buďte oporou a chraňte své blízké.

Zdroj článku