Přejít k hlavnímu obsahu

Jak stará je vaše duše. Odhalí vás vaše znamení zvěrokruhu. Ryby patří mezi ty nejstarší

Zatímco pro fyzické tělo si lidé přejí spíše věk nižší, pro duši je stáří naopak žádoucí. Staré duše jsou totiž moudré a umožňují jejich vlastníkům lépe chápat svět a poznat všechna jeho tajemství. Stáří duše se tedy neshoduje s vaším skutečným věkem, ale s dobou její celkové existence během všech životů, které prožila. Jaký je přibližný věk vaší duše vám může pomoci i vaše znamení zvěrokruhu.

Stáří duše je ovlivněno množstvím prožitých životů

Stáří vaší duše je závislé na tom, kolik životů jste již prožili. Staré duše jsou moudřejší a jejich nositelé dokážou hlouběji přemýšlet o celé existenci bytí. Staré duše vnímají existenci v širším obrazu, kdy nelpí na minulosti a učí ostatní přijímat změny a nechat věci plynout. Staré duše si také mnohem více váží věcí, na kterých skutečně záleží. Díky astrologii můžete přibližně zjistit, jak stará vaše duše ve skutečnosti je. Jednotlivá znamení mají totiž svá charakteristická karmická vodítka k tomu, ve kterém životním cyklu se zrovna nacházíte.

Jak váš minulý život ovlivňuje současný: Díky bráně do minulosti se můžete zbavit neplodnosti, toxických vztahů i depresí

Říká se, že život máme. jen jeden. Ale co když je to jinak? Přemýšleli jste někdy nad tím, zda je tento váš současný život jeden jediný, který jste kdy prožili? Mnoho lidí věří na reinkarnaci, tím pádem i na to, že jejich duše putuje různými životy a v každém z nich má zvládnout nějaký úkol, který ji posunuje do vyšších vibrací.
svetzeny.cz

Jak stará je vaše duše podle znamení zvěrokruhu?

Beran

Berani jsou nové dětské duše, které potřebují vše prozkoumat a všude být první. Vaše duše je zkrátka mladá, což se prolíná i do vaší bezstarostné povahy. Toužíte po dobrodružství a rádi odhalujete nové věci.

Býk

Duše u Býků se stále ještě formuje, jako se formují děti. Stejně jako Berani, i vy toužíte po vědomostech a hledáte odpovědi na největší životní otázky. Někdy se nechováte úplně dospěle, když se ozve mládí vaší duše.

Blíženci

Blíženci touží po vědění a umí se vypořádat s mnoha překážkami v životě. Emoce se ve vás bouří a jsou jako na houpačce, to je však pro mládí vaší dospívající duše typické. Vcelku často cítíte zmatek uvnitř svého nitra, ale nakonec vždy odhalíte svoji vlastní identitu.

Rak

Duše Raků je mladá, ale dostatečně zralá na rodičovství. Máte poměrně jasnou představu o tom, co chcete od života. Svým přátelům a rodině se snažíte vždy poskytnout odpovědi, ačkoliv je všechny neznáte. Často hledíte spíše do budoucnosti, než abyste žili přítomným okamžikem.

Lev

Lví duše se nachází ve fázi, kdy má její nositel jasnou vizi o životě, ale stále si chce udržet v srdci mládí, a tak si vždy najde čas na zábavu a večírky. Vaše duše je jako čerstvě dospělý člověk: Chcete, aby vás ostatní brali vážně jako dospělého, ale nechcete ještě zestárnout a připravit se o zábavu z mládí.

Panna

Duše Panny se nerada stýká s nevyzrálými dušemi. Neradi působíte nedospěle a snažíte se, aby vás lidi brali vážně. Často detailně plánujete svoji budoucnost a nasloucháte své duši, která vám radí, jakým se dát směrem. Přitahují vás starší duše, jelikož toužíte po jejich vědění.

Přichází silný úplněk ve Lvu: Otevře téma sebevědomí a odvahy, zatoužíme po svobodě a skutečné lásce

Druhý letošní úplněk prozáří večerní oblohu přesně v pátek 25. ledna 2024 v 18:53 středoevropského času. Po citlivém úplňku ve znamení Raka, který jsme prožili na začátku ledna, bude tento mnohem veselejší a optimistický. Dokáže znásobit svou energií naši odvahu a momentální emoce, proto se snažte myslet pozitivně. Co přinese jednotlivým znamením zvěrokruhu, to se dozvíte v naší galerii.
svetzeny.cz

Váhy

Váhy mají dospělou duši, která odpovídá zhruba třicetiletému člověku. Občas se ještě chováte dětinsky, ale už jste dospělí se vším všudy. Vaše touha po vědění vás však stále udržuje mladé a stále si chcete užívat života.

Štír

Duše Štírů je vyzrálá, ale stále je schopná všímat si maličkostí. Vaše duše je zralejší než u většiny znamení zvěrokruhu, ale stále se občas necháte unést prkotinami. Toužíte však po hlubších odpovědích a hledáte způsob, jak dát průchod vašemu „já“.

Střelec

Duše střelců je ve středním věku, což z ní nedělá nutně starou duši. Ačkoliv vaše duše pomalu dozrává a prohlubuje se vaše láska k filozofii, stále si udržujete dobrý smysl pro humor, který ji udržuje mladou. Nejspíš se vám často stává, že se cítíte starší, než jsou vaši vrstevníci. Na druhou stranu se však někdy vracíte do dětských let a vaše duše tak stojí někde uprostřed.

Kozoroh

Duše Kozorohů je stará a moudrá, odpovídá věku asi 60 až 80 let. Tvrdě si jdete za svými cíli a také vám jde o to zanechat na světě nějakou stopu. Překonali už jste období zmatku a vzteku a nyní vás jen tak něco nerozhodí. Snažíte se být vzorem pro mladší duše, které potřebují radu od někoho moudrého.

Vodnář

Téměř stoletá duše Vodnářů působí na vyšší úrovni než ostatní duše. Vcelku v nízkém věku už jste dosáhli toho, čeho většina vašich vrstevníků ne. Je to také díky zkušenostem vaší moudré duše, která věří, že život přesahuje hranice pozemského světa. Často se vám stává, že vám lidé ve vašem okolí nerozumí, ale to je cena za vaši moudrost.

Ryby

Prastará duše Ryb má přes sto let. Jste naprostým opakem mladičké duše Beranů, která je spíše jako dítě. Vaše moudrost, intuice a kreativita inspirují ostatní a vytváří z vás vyšší bytost, ke které ostatní vzhlíží. Ve vašem okolí vám málokdo skutečně rozumí, ale jako vyšší bytosti vám to nevadí, jelikož víte, že každý vám ani rozumět nemá.

Zdroj článku