Přejít k hlavnímu obsahu

Karma zvěrokruhu 2024: Jaký bude nový rok pro vaše znamení zvěrokruhu?

Věříte na karmu? V buddhismu se tímto slovem označuje přírodní zákon příčiny a následku. Každý sklidí jednoduše to, co zasel. Vrátí se všem lidem to, co sami udělali špatného nebo pro svůj vlastní prospěch. A dříve či později se jim to vrátí. Jaká bude vaše karma zvěrokruhu 2024. Co čeká právě vaše znamení?

Karma zvěrokruhu: Jak je na tom vaše znamení zvěrokruhu?

Beran

V novém roce si Berani karmu nakloní na svou stranu. Rok 2023 byl pro ně dobrým rokem, kdy činili dobrou a zaseli tak správnou karmu, nyní budou sklízet úspěchy své práce. Ujasníte si, co chcete a to vám pomůže udělat další kariérní krok, posílí to také vaše vztahy, partnerské, pracovní i rodinní. Získáte nadhled a budete prakticky uvažovat a rozjímat o svých skutcích.

Býk

Není tvrdohlavějšího znamení ve zvěrokruhu a často jsou tedy k lidem okolo sebe rezervovaní a obezřetní. I to může být důvodem, proč jste pro druhé neudělali v loňském roce dobrý skutek, nezištně nepomohli. Před lidmi jste uzavření a karma vám do nového roku dává možnost objevit své nové já a zaměřit se na komunikaci s lidmi okolo sebe. Budete ti, kteří budou těžit z týmové práce.

Blíženci

Blíženci v minulém roce tak trochu uvízli ve svých zajetých kolejích. Možná je to pro vás dobře, možná toužíte po něčem jiném. Jenže život se nezastaví, plyne dál. A co takhle změnu? Karma vám ji dopřeje. Nastanou velké posuny, které vás donutí změnit mnoho věcí. Dostane se vám nových příležitostí, povinností a musíte si najít své místo ve všech změnách, které přijmete.

Rak

Raci jsou odborníci na city a emoce. Cokoliv prožívají, neobejde se bez emocí. Jsou také dost často citově závislí na svých partnerech. Ve vztahu cítí mnohdy nepříjemnou nejistotu a nemají pocit, že jim partneři dávají dost. To může selektovat dobré partnery nebo naopak přitáhnout do života ty toxické. V novém roce vám karma dopřeje zaměřit se na sebe, nastavit zdravé hranice a cítit se jistější a stabilnější.

Indický horoskop na rok 2024 pro každé znamení: Tulu čeká cestování, Makarovi se změní osobní život od základů

Pohlédněte do budoucnosti s indickým horoskopem na rok 2024. Každé znamení má své vlastní jedinečné vize pro nadcházející rok, kdy se odvíjí od tradičních védských astrologických principů. Védská astrologie je starodávný systém astrologie, který vychází z védského dědictví a filozofie. Přečtěte si, co čeká v následujícím roce vaše znamení.
svetzeny.cz

Lev

Loňský rok byl karmicky hodně náročný. Prošli jste si nepříjemnými a těžkými věcmi, které byly rituálem průchodu. Vše vás zkoušelo, prověřovaly se vaše schopnosti a uspěli jste! Karma tedy pro letošní rok bude milostivá a nabídne to, co si přejete a zasloužíte v osobním i kariérním životě. Vyrovnat se s novými věcmi a změnami nebude také jednoduché, i když půjde o dobré věci, proto buďte ve střehu.

Panna

Loňský rok byl pro Panny ve znamení splácení a plnění povinností. Zaplatit někdy i vysokou cenu za své pracovní závazky bylo pro Panny náročné. Nyní je vše hotovo a vy si budete moci v novém roce užít chvíli klidu a dobrých věcí. Nový rok přinese tolik potřebný oddych, možnost bavit se, dopřát si to, co máte rádi. Čas s vašimi blízkými vám nic nenahradí. Uzdravte své tělo, mysl, vztahy s druhými a bavte se.

Váhy

Loňský rok Vahám nabídl hodně zážitků, ale také zlomené srdce, které si s sebou nesou někteří i do toho nového roku. Karma nenechává nikoho dlouho trpět, pokud si to nezaslouží, i vám pomůže léčivou energií, která do života přinese společnost rodiny a blízkých. Ti vám nabídnou pohled na vaše původní já, ke kterému se vrátíte v plné síle. Buďte otevření pomoci druhým, dopřejte si správné myšlenky a pečujte o své srdce. Karma se postará o zbytek.

Štír

Už nějakou dobu nejde vše tak, jak jste si naplánovali, co? Je to frustrující a demotivující, to je jasné. Karma pro vás má na nový rok velkolepé plány. Je na čase převzít otěže nad věcmi v životě a začít dělat změny, které chcete. Posunout se z místa, udělat kroky, kterých se možný bojíte. Vyhodit ze života toxické lidi, přijmout nové, urovnat vztahy, uklidit si v práci a nabídnout si možnost kariérního růstu. Vraťte se zpátky k sobě a začněte také pracovat na sebeobjevování.

Nový rok 2024: Jaké budou vaše první dny v roce podle vašeho znamení?

Nový rok je brzy tady a vy přemýšlíte nad tím, jaký bude? Minimálně jeho první dny. Bude se vám dařit? Nebo se naopak vše pokazí? To vám nikdo nezaručí. Znamení zvěrokruhu ale může alespoň trochu odhalit, jaké budou vaše první dny nového roku. Co vás čeká a nemine?
svetzeny.cz

Střelec

Střelci se v loňském roce museli připravit na změny, protože karma jim jich dopřála požehnaně. Jde-li o peníze nabídla vám spoustu akce a možností, buďte připraveni na to, že ne všechno může být pozitivní. Tvrdá práce se vyplatila, nyní sklidíte to, co jste zaseli. Je čas odpočinku, kvalitního spánku a relaxace, abyste dobíjeli baterky.

Kozoroh

Kozorozi nejsou z těch, kteří by byli týmovými hráči, vždy se snaží pracovat samostatně. To se však brzy změní. V novém roce se budou stupňovat všechny vaše povinnosti a bez podpory, ale také pomoci a spolupráce kolegů to nezvládnete. Pomoc se bude hodit i v rodině. Opustíte pýchu, přijmete pomoc, když ji budete potřebovat. Musíte myslet na sebe a své zdraví, fyzické i psychické.

Vodnář

Budete-li mít stabilní vnitřní já, ukážete vše okolo sebe, že jste silnou osobností. Lidé okolo vás umí být ti, kteří s vámi půjdou do všeho, co vymyslíte. Ujasněte si, jaké jsou vaše záměry a uvidíte pozitivní výsledky v osobní i profesní rovině. Karma vám pomůže s meditacemi, kdy se naučíte postavit negativním emocím a tomu, co je způsobuje. Nepochybujte o svých schopnostech a o sobě, meditace vás posílí.

Ryby

V novém roce karma vyslyší to, o co neustále Ryby prosí. Projevující se síla bude posílena a dosáhnete spousty požehnání. Vykročit ze stínu a naučit se projevit vlastní sílu je důležité a těžké. Vy jste to dokázali, takže vás karma odmění. Jen pozor na to, co a jak si přejete. Manifestace jsou důležité, ale toto období bude pro manifestování silné a stačí si špatně přát a získáte i to, co nechcete.

Zdroj článku