Přejít k hlavnímu obsahu

Indický horoskop na rok 2024 pro každé znamení: Tulu čeká cestování, Makarovi se změní osobní život od základů

Info ikona
Indický guru

Pohlédněte do budoucnosti s indickým horoskopem na rok 2024. Každé znamení má své vlastní jedinečné vize pro nadcházející rok, kdy se odvíjí od tradičních védských astrologických principů. Védská astrologie je starodávný systém astrologie, který vychází z védského dědictví a filozofie. Přečtěte si, co čeká v následujícím roce vaše znamení.

Mesha (Beran)

Rok 2024 pro vás bude pozitivním obdobím, které si užijete plni energie a síly. Vykročte do nového roku s odvahou a nadšením, protože Mars vás bude provázet a podporovat na každém kroku. V následujícím roce se vám splní jedno z vašich velkých přání a kolem poloviny roku získáte novou skvělou životní příležitost.

Vrishabha (Býk)

Příští rok bude plný nových poznatků a úspěchů, které vás čekají v osobním i profesním životě. Všechny úkoly, které jste si stanovili, splníte a dosáhnete tak svých snů. Čekají vás zajímavé příležitosti ze zahraničí, povýšení v práci nebo zvýšení platu. V lásce se vám konečně začne dařit díky podpoře Jupitera a Marsu. Od května si finančně polepšíte.

Mithuna (Blíženci)

Zdá se, jako by na vás v příštím roce pršelo samé štěstí. Využijte toho a odhodlejte se k něčemu, co už jste již několik let odkládali. V květnu bude ideální čas poznat zcela nové místo, které vás vždy lákalo. Pokud jste nezadaní, může do vašeho života vstoupit během roku někdo osudový. Pokud jste ve vztahu, bude se vám velmi dařit – zejména první polovina roku slibuje pozitivní vývoj na všech frontách díky vlivu Jupiteru. Ve druhé polovině roku vás mohou potkat konflikty ve vztazích pod vlivem Rahu a Ketu, nic však neporazí vaše nezměrné štěstí.

Karka (Rak)

První polovina roku pro vás nebude snadná, jelikož vás čeká mnoho výzev. Saturn vás pracovně vytíží, ale odreagování můžete nalézt v knihách. Po dubnu se vám však začne dařit a konečně skončí období vaší věčné samoty. Zároveň budete moci realizovat své plány.

Výklad mariášových karet na leden 2024: Známá kartářka Jana Rubešová odkrývá, co nás čeká a nemine

Za dveřmi jsou nejen Vánoce, ale také začátek nového roku 2024. Všichni doufáme, že do něj vykročíme pravou nohou a bude se nám v životě dařit. Zajímá vás, co očekávat v měsíci lednu? Nahlédněte s námi do předpovědi známé kartářky, která vyložila své mariášové karty.
svetzeny.cz

Simha (Lev)

Pokud jste o něčem snili opravdu dlouhá léta, v roce 2024 by se vám to mělo konečně vyplnit. Čeká vás také postup v kariéře, polepšíte si po finanční stránce a zlepší se i vaše vztahy. S podporou Jupitera a Saturnu dosáhnete významných úspěchů v práci. Venuše a Jupiter zas podpoří váš milostný vztah natolik, že můžete klidně uvažovat o svatbě. V posledním čtvrtletí roku si však dejte pozor na to, aby vaše přehnané ego nevyvolalo zbytečné hádky.

Kanya (Panna)

Možná jste mnoho let čekali, než se váš projekt opět rozjede. V příštím roce nastane náhlý zlom a pozitivní vývoj věcí. Pokud jste zadaní, váš vztah se jen posílí. Pokud jste single, musíte dát najevo protějšku své pocity, abyste si nenechali uniknout příležitost. V druhé polovině roku se objeví jisté kariérní výzvy, které vás však nasměrují správným směrem. Saturn vás bude po celý rok chránit před spory.

Tula (Váhy)

Cítíte to nadšení kolem vás? To je pozitivní energie, díky které budete dosahovat úspěchů ve všech směrech. Pod vlivem Jupiteru a Marsu se k vaší vlně úspěchu přidá i vaše rodina a kolegové. Zdá se, že letos budete hodně cestovat. Rahu a Ketu mohou způsobit určité zdravotní potíže, ale těm můžete předejít prevencí. Rok 2024 pro vás bude plný lásky a romantiky.

Vrishchik (Štír)

Rok 2024 vám přinese mnoho úspěchů. Bude se vám dařit v práci, ve vztazích i v dalších aspektech života. Objeví se nové zdroje příjmů, díky kterým budete moci více cestovat a vychutnat si romantické cesty se svým protějškem. Poslední čtvrtletí přinese určité výzvy, ze kterých si však vezmete ponaučení a pomohou vám s duchovní růstem.

Měsíční předpověď roku 2024 podle numerologie: Únor bude o vztazích, v září se odpoutejme od minulosti

Prastaré studium čísel a jejich vibrací nabízí hluboký vhled do našich životů. Přijetím vlivu numerologie můžeme získat cenné rady a také orientační návod, jak se lépe najít a kam směřovat v různých aspektech našeho bytí. Numerologické předpovědi pro rok 2024 vám neřeknou, co kdy máte udělat, ale získáte přehled v energetických vlivech pro jednotlivé měsíce.
svetzeny.cz

Dhanu (Střelec)

Pracujte tvrdě a budete v roce 2024 odměněni. Možná nastal čas změnit pracovní místo, v čemž vás podporuje i Saturn. Jupiter vám zase přinese kariérní uznání a podporu starších kolegů. Rok 2024 je jako stvořený k posílení vašeho partnerského svazku. Také je nakloněn k objevování nové duchovní cesty vašeho nitra.

Makar (Kozoroh)

Nastal čas převzít velení a vzít svůj život do vlastních rukou. Váš osobní život projde mnoha změnami. Během následujícího roku zmizí okolnosti, které vám přidávaly nejvíce stresu, díky čemuž se budete konečně moci soustředit na důležité věci. Vysvětlí se také různá nedorozumění a necháte za sebou část nepříjemné minulosti. Saturn vás bude lákat, abyste zkusili něco nového.

Kumbha (Vodnář)

Dokončíte vše, co jste začali, a především dotáhnete do konce nedořešené záležitosti ve vztazích. Silný vliv Jupiteru a Saturnu pozitivně ovlivní vaše rozhodování a připraví vám půdu pro dosažení úspěchů. Čeká vás v práci dřina, ale výsledek bude stát rozhodně zato. Dbejte na své zdraví a zaveďte si denní rutinu.

Meena (Ryby)

Na začátku roku chytře investujete, což se vám později zúročí. Budete spokojeni se svým rodinným životem i vztahy. Mars a Saturn vám dodají odvahu a výdrž, někdy však mohou negativně ovlivnit emoce, musíte proto držet svůj hněv na uzdě. V druhé polovině roku může dojít k jistým zmatkům, ale s chladnou hlavou se vše vyřeší.

Zdroj článku