Přejít k hlavnímu obsahu

Nový rok 2024: Jaké budou vaše první dny v roce podle vašeho znamení?

Nový rok je brzy tady a vy přemýšlíte nad tím, jaký bude? Minimálně jeho první dny. Bude se vám dařit? Nebo se naopak vše pokazí? To vám nikdo nezaručí. Znamení zvěrokruhu ale může alespoň trochu odhalit, jaké budou vaše první dny nového roku. Co vás čeká a nemine?

Nový rok 2024: Beran, Býk, Blíženci, Rak

Beran

Mluvit se svými blízkými o milostném životě nebo pracovních příležitostech může být stresující. Možná by stálo za to jim říct, že vše záleží na vašem rozhodnutí. Názory druhých respektujete, ale konečný výsledek je jen a pouze na vás. Stojí za to říct v klidu svůj postoj.

Býk

Začátek roku vás může zastihnout trochu nepřipravené, a to zejména co se finanční stránky týče. Budete trochu bojovat s problémy s penězi, ale nejde o nic, co by se rychle nevyřešilo. Možná to bude chtít ze začátku utáhnout opasky, ale ne na dlouho.

Blíženci

Začátek roku pro bude pro Blížence ve znamení různých příležitostí, ale také mnoha výzev, ke kterým se musí postavit čelem a řešit je. Ne vždycky vyjde všechno tak, jak chcete a potřebujete, ale musíte to přijmout. Stres v pracovních vztazích rychle narovnáte a vše bude zase v pořádku.

Rak

Začátek roku bude pro Raky dobrý a pohodový, nebudou muset řešit nic moc složitého. Možná nerovnováha mezi pracovním a soukromým životem se může objevit, ale ujasníte-li si, co chcete, pak se vše dá do pořádku.

Měsíční předpověď roku 2024 podle numerologie: Únor bude o vztazích, v září se odpoutejme od minulosti

Prastaré studium čísel a jejich vibrací nabízí hluboký vhled do našich životů. Přijetím vlivu numerologie můžeme získat cenné rady a také orientační návod, jak se lépe najít a kam směřovat v různých aspektech našeho bytí. Numerologické předpovědi pro rok 2024 vám neřeknou, co kdy máte udělat, ale získáte přehled v energetických vlivech pro jednotlivé měsíce.
svetzeny.cz

Nový rok 2024: Lev, Panna, Váhy, Štír

Lev

Jejich intuice je málokdy zklame, proto je dobré na ní dát. Začátek roku bude víceméně dobrý. Zaměříte se na práci, protože se mohou naskytnout příležitosti k růstu v kariéře a stabilitě finančního příjmu, což je krok správným směrem.

Panna

Pro Panny bude na začátku nového roku prioritou jejich zdraví. Budou se snažit najít si svůj systém pro zdravý životní styl, který chtějí v novém roce do svého života začlenit. Může to být trochu komplikované, hlavně v začátcích, ale jejich systematičnost jim v tomto směru pomůže.

Váhy

Na začátku nového roku to vypadá na lásku a romantiku. Single Váhy mohou objevit někoho nového s kým jim bude dobře. Ti, kteří jsou ve vztahu jen potvrdí svůj vztah a možná zažehnou opět novou jiskru, kterou prohřejí celý svůj vztah.

Štír

Nový rok začne pro Štíry pozitivně a budou se cítit spokojeně a pohodlně. To je jen dobře, protože v novém roce je čeká mnoho výzev a změn, na které je potřeba se připravit nejen po fyzické, ale také po psychické stránce. Odpočinek se tak bude víc než hodit.

Kdo v roce 2024 zakope válečnou sekeru podle horoskopu: Střelci se ztracenými přáteli

Život je plný zvratů, které mohou vést k nepříjemným a dlouhotrvajícím konfliktům. Na konci vztahově hektického roku by bylo hezké říct, že je život je příliš krátký, než abychom svou energii plýtvali na spory a smutky. Jenomže zakopat válečnou sekeru vyžaduje spoustu vnitřní síly a zralosti, a ne všichni na to máme. Která tři znamení to v roce 2024 dokáží a usmíří se svými ex, přáteli či rodinnými příslušníky?
svetzeny.cz

Nový rok 2024: Střelec, Kozoroh, Vodnář, Ryby

Střelec

Na začátku roku, podobně jako v dalších měsících, se doporučuje opatrnost a především obezřetnost. Ne všechno, co se zdá jako dobrý nápad, je nutné ihned realizovat. Impulzivní rozhodnutí raději nedělejte, nad vším přemýšlejte.

Kozoroh

Začátek roku nebude ve znamení výkyvů. Kozoroh se nijak neodchýlí od svých obvyklých a zdravých návyků. Má své vytvořené rutiny, kterým věří a neuhne ze své cesty. Kozorozi fungují jako dobře namazaný stroj a to se jim vyplatí.

Vodnář

Začátek nového roku může pro Vodnáře znamenat určité výzvy, které se prolnou do celého roku. Vodnáři jsou však z těch, kteří si umí se vším poradit. Buďte na sebe na začátku roku opatrní, protože se mohou objevit problémy s emocemi.

Ryby

Pro Ryby není v novém roce nic důležitějšího než trávit svůj čas kvalitně s rodinou. Více se zaměříte na rodinné vztahy a také na vzájemná setkávání. Může dojít k určité finanční zátěži, ale nejde o nic, co nezvládnete vyřešit.

Zdroj článku