Přejít k hlavnímu obsahu

Kdo v roce 2024 zakope válečnou sekeru podle horoskopu: Střelci se ztracenými přáteli

Placeholder image

Život je plný zvratů, které mohou vést k nepříjemným a dlouhotrvajícím konfliktům. Na konci vztahově hektického roku by bylo hezké říct, že je život je příliš krátký, než abychom svou energii plýtvali na spory a smutky. Jenomže zakopat válečnou sekeru vyžaduje spoustu vnitřní síly a zralosti, a ne všichni na to máme. Která tři znamení to v roce 2024 dokáží a usmíří se svými ex, přáteli či rodinnými příslušníky?

V příštím roce nás čeká podle různých horoskopů obecné zklidnění ve vztazích, které končící 2023 převrátil naruby. A zvlášť tři znamení Lev, Panna a Střelec v sobě najdou dostatek odhodlání a napraví své chyby. Vyrovnají se s křivdami a uzavřou smír s bývalými přáteli či expartnery. Některá znamení se ale klidu nedočkají, a zvlášť určití zrozenci jim připraví velké trápení. Patříte do první skupiny nebo spíše do té druhé? 

Lvi najdou sílu usmířit se s ex

Určitě znáte věty: Vypadni z mého života nebo Už tě nikdy nechci vidět!. Vleklé spory mohou někdy zamrznout a není vůbec snadné dojít do bodu, kdy překročíme svůj stín a dokážeme se na spor podívat s nadhledem nebo z jiného úhlu. V roce 2024 to dokáží zrozenci ve znamení Lva. Už leden pro ně začne jako velké dobrodružství. Do nového roku vstoupí s nadšením, ale hned v únoru dojde k menšímu zamrznutí v jejich milostném životě. Může dojít i na rozchod, ale panika není na místě! V dubnu si Lvi uvědomí, co ztratili a vynaloží veškeré úsilí, aby se znovu spojili se svou drahou polovičkou. Jejich snažení by mělo být úspěšné a milostný život se jim posune do zcela nových výšin. Znovu objeví intenzitu lásky, důležitost sdílení a do nové fáze se ponoří s odhodláním. Budou připraveni přijmout všechny výzvy a radosti, které jim přijdou do cesty. 

Roku 2024 bude podle čínského horoskopu vládnout Dřevěný Drak: Mocnou energii ucítíme už v půlce prosince

Pokud věříte na věci mezi nebem a zemí a máte rádi horoskopy, nenechte si ujít výklad čínského horoskopu. Na obzoru je rok Dřevěného Draka, který se ujme vlády sice až 10. února 2024, ale jeho energie jsou mocné a silné, takže je všichni pocítíme už na přelomu prosince a ledna. Na co se můžeme těšit a na co si dát naopak pozor?
svetzeny.cz

Panny napraví vztahy v rodině

Podobně úspěšní budou i ti, kdo jsou narozeni ve znamení Panny. U nich ovšem nepůjde o vztahy milostné, ale rodinné. Ty jsou možná rozbité už z předchozího roku a na start cesty k nápravě si počkají až do 18. října. Panny budou do rodinných záležitostí vtaženy naplno, jejich přítomnost a podpora bude okolím velmi žádaná. Každý člen rodiny se svými jedinečnými potřebami a touhami bude vyžadovat jejich čas a obětavost. S listopadem se složitost situace vystupňuje. Panny ovšem dokáží využít sílu diplomacie, budou naslouchat a podaří se jim vyladit svou empatii vůči všem, kdo jsou do sporu zataženi. Panny si projdou velmi emocionálním obdobím, ale s příchodem adventu se začne situace uklidňovat. Rodinné neshody se rozplynou a uvolní cestu k radosti a jednotě. Rok 2024 zakončí Panny ve shodě i s těmi, s nimiž již dlouho třeba ani nemluvili a byli pro ně ztracenými případy. 

Střelci budou trpět, ale vrátí se jim ztracení přátelé

Střelce čeká v roce 2024 znovuobnovení vztahů se ztracenými přáteli. Únor pro ně bude hodně mrazivý, začnou se jim otvírat staré bolavé rány, na které již dávno zapomněli. Možná přijdou i chvíle slabosti, nečekané propady v sebedůvěře, budou cítit nedostatek podpory i svých nejbližších. Přijmou bolesti a zklamání, která prožili v dřívějších letech, a to je může uvrhnout do hlubokého zděšení. Zahrnou je výčitky a ocitnou se na bitevním poli. Pokud to nevzdají a postaví se svým démonům čelem, s nadcházejícím jarem se objeví naděje na obnovení rozbitých přátelství, která pro ně mívala velkou hodnotu. Ve druhé polovině března už bude na stole usmíření, které slibuje nový začátek. Napětí se uvolní, srdce se otevřou a Střelcům se vrátí do života ti, kdo jim tolik a dlouho chyběli

Znamení, která si v roce 2024 vzájemně příliš nesednou

Nepatříte mezi tři znamení, která čeká v roce 2024 usmíření? Pak se možná najdete mězi těmi, která čekají neshody a hádky. Horoskop Susan Taylor na rok 2024 odhaluje, že čtverec Saturna ve Vodnáři a Uran v Býku způsobí v některých našich vztazích pěkný zmatek

Nejhorší znamení zvěrokruhu v posteli: Do tohoto seznamu patřit nechcete

Intimita je důležitou věcí v každém partnerském vztahu. Jak poznat, že v ní bude partner kompatibilní a shodnete se? I na to může mít, do jisté míry, vliv znamení zvěrokruhu. Minimálně podle něj můžete zjistit, jaká je predikce, že je váš partner nejhorší znamení v posteli. Kdo z astrologického zvěrokruhu je proslulý tím, že chladný jako kus ledu nebo touží po neustále kontrole a to i v posteli? Jaké je nejhorší znamení v posteli?
svetzeny.cz

Panna vyčerpá Býka, Štír to bude zkoušet na Berana

Berane, Štír vám může vyhlásit válku. Dejte si pozor na jeho mazanost. Vy naopak můžete být přímější a rychlejší, ale jste méně strategický. Záhadný Štír bude pro impulzivního Berana impozantním protivníkem, a bude na vás, abyste rozklíčovali jeho složitá schémata. Pomůže vám v tom ostražitost a připravenost na vše. Býka může ohrožovat Panna, a to tím, že po nich bude chtít příliš. Vy ale nemůžete stihnout zároveň spoustu práce a přitom se důsledně soustředit na detaily, perfekcionistická a náročná Panna se proto může stát pro pracovitého Býka zdrojem vyčerpání. Vaším úkolem bude najít rovnováhu, abyste se vyhnuli vyhoření.

Blíženec v ohrožení Kozorohem, Ryby mohou balamutit Lvy 

Kozoroh bude příliš často soudit Blížence pro jejich vrtochy a humor, nebude mít pochopení ani pro jejich lehkovážnost. Blíženci tak mají jasný úkol - nenechat si omezovat kreativitu a tlumit svůj vnitřní plamen. Pokud zůstanou sami sebou a nenechají se manipulovat, dosáhnou svých cílů. I Kozorohům navzdory. Raci, pozor na Váhy. Mohou vám proklouznout mezi prsty jako mýdlo, pak se vrátit a pak zase vyklouznout... Křehká rovnováha Vah se bude zdát Rakovi nepolapitelná, budou jim nečekaně mizet a znovu se objevovat, což bude vyžadovat notnou dávku opatrnosti ve všech vašich spojeních. Zasněné a intuitivní Ryby se mohou směrem ke Lvům uchýlit ke lhaní, a to jen proto, aby je potěšily. Lvi, buďte ostražití a nenechte se zaslepit falešnými sliby. Nedovolte, aby vás kouzlo Ryb oklamalo, jinak budete nešťastní a ztracení.

Numerologie: Zjistěte, jaký bude váš osud podle data narození?

Kdo by nechtěl znát svůj osud. Chcete vědět, co dobrého vás čeká, jestli se vám povede v nové práci dobře, máte-li vedle sebe toho správného partnera nebo také, co špatného vás čeká. Už nemusíte tápat. Numerologie aneb hra s čísly vám toho umí hodně prozradit. Numerologie pomůže zjistit, jaký bude váš osud podle data narození. Jaký bude ten váš osud?
svetzeny.cz

Vyzraje Vodnář nad Lvem? A čím v roce 2024 potrápí Ryby? 

Panny, pozor na pracovní projekty s Raky. Mohou vás zatáhnout do svých fantazií a ignorovat váš praktický smysl. Buďte tedy při spojení s Rakem pevní a ohlídejte si, aby chápal důležitost logiky a efektivity vašeho konání. Mezi Lvem a Vodnářem může dojít k nelítostnému boji o moc. Vodnáři, nezbývá vám, než být chytřejší než Lvi! Najděte důmyslné způsoby, jak chránit své zájmy a zachovat si nezávislost. Často excentrický Vodnář může Ryby překvapit náhlými změnami v chování. Tváří v tvář jejich změně fungování můžou Ryby ztratit orientaci. Buďte připraveni jim porozumět a především zapojte ostražitost, abyste jejich proměnu vůbec zachytili. 

Střelec půjde do sporu se Štírem, tomu zavaří Blíženec

Tvrdohlavý Býk může dělat chyby a kvůli špatné radě způsobit Váhám nemalou finanční ztrátu. Střelec zas může Štíra napadnout v konkrétním sporu a nepustit, mohou se dokonce uchýlit k právním krokům. Štíři, buďte připraveni bránit své pozice, protože Střelec může být hodně vytrvalý. Střelce může naopak ohrozit Blíženec. Ten udělá vše proto, aby nad vámi vyhrál - ať už získal zakázku nebo si na váš úkor vylepšil svou image. Kozorohům hrozí fyzické nebezpečí ze strany Beranů. Může dojít i k vážnějšímu zranění, a to kvůli nedostatku Beranovy důslednosti či pozornosti

Zdroj článku