Přejít k hlavnímu obsahu

Co se stane v roce 2024? Edgar Cayce předpověděl přírodní katastrofy i mimozemskou invazi

Lidí, kteří předpovídají budoucnost, je mnoho. Jedním z nich byl také Edgar Cayce, kterému se několikrát povedlo přesně předpovědět některé budoucí události. A ačkoliv je tento muž, známý také jako „spící prorok”, již dávno po smrti, stačil předpovědět i některé události pro rok 2024. Co nás podle něj následující rok čeká?

Kdo byl Edgar Cayce?

Americký jasnovidec, senzibil a léčitel žil v letech 1877 - 1945. Po celém světě je znám jako „spící prorok” nebo „otec holistické medicíny”. Ve 20. letech 20. století začal léčit pomocí víry v kombinaci s homeopatickými léky. Některá jeho léčení se prý podařila i na dálku.

Cayce oficiálně nebyl lékařem, ale mnoho lidí se k němu obracelo pro radu ohledně zdraví a životních otázek. Jeho metoda čtení zahrnovala vstup do stavu transu, kdy byl údajně schopen přistupovat k informacím z "akášických záznamů" nebo "knihy života". Tyto záznamy byly podle Cayceho dokumentací o všech myšlenkách, slovech a činech, které se odehrály v lidské historii.

Cayceho výklady byly rozmanité a zahrnovaly léčebné rady, historické informace, analýzu snů a rady ohledně osobního rozvoje. Mezi jeho nejznámější čtení patří ta, ve kterých poskytoval rady ohledně léčby různých nemocí. Některé z jeho rad byly překvapivě přesné, což z něj učinilo populární osobnost ve světě paranormálních jevů a předpovídání budoucnosti.

„Spící prorok" založil Asociaci pro výzkum a osvětu a jeho odkaz dodnes pokračuje v podobě organizace, která se věnuje studiu a šíření informací o jeho práci. Mnoho lidí považuje Cayceho za jednu z nejznámějších postav v oblasti paranormálních jevů a výkladu budoucnosti. Jeho příběh dodnes fascinuje mnoho jednotlivců.

Připadáte si jako z jiné planety? Možná patříte mezi hvězdné duše

Pokud se někdy cítíte jako cizinci ve vlastním světě a vaše vnímání reality přesahuje běžné lidské chápání, můžete být tzv. hvězdnou duší. Přečtěte si, jaké jsou její charakteristické znaky a jaké je její poslání na Zemi. Objevte hlubší smysl své existence a možná konečně zjistíte, co stojí za vašimi nevysvětlitelnými pocity.
svetzeny.cz

Cayceho předpovědi, které se skutečně vyplnily

Edgar Cayce během svého života učinil mnoho předpovědí a některé se již splnily. Ve 30. letech 20. století Cayce předpověděl možnost druhé světové války v Evropě. Varoval, že začne během let 1936-1939. Druhá světová válka začala v září 1939, přesně jak Cayce předpověděl.

Cayce také předpověděl krach akciového trhu v roce 1929 a Velkou hospodářskou krizi. V roce 1925 varoval před „roky ekonomického zmatku v zemi“. Akciový trh se v roce 1929 prudce propadl, což vedlo k nástupu Velké hospodářské krize.

Mrazivé proroctví Nostradama pro rok 2024: Co nás čeká? Připravte se na další rok katastrof

Věříte na Nostradamova proroctví? Svět je jimi doslova posedlý. A i když byla jeho čtyřverší sepsána naprosto nekonkrétně a zaručeně docházelo k překroucení původního významu tím, jak byla v plynoucím čase vykládána dalšími lidmi, máme tendenci se k nim upínat. Co nás čeká v roce 2024?
svetzeny.cz

Předpovědi pro rok 2024

Cayce předpověděl, že v roce 2024 dojde k posunu magnetických pólů, což povede k ekonomickému chaosu na zemi. Také naznačil, že změny v Golfském proudu povedou k tání polárních ledovců, zvednutí hladiny moří a změně počasí po celém světě. Mezi nejvíce katastrofické události patří: rozsáhlé záplavy pobřežních oblastí v důsledku dramatického vzestupu hladiny moří, změny ve srážkových vzorcích, což povede k suchu, neúrodě a hladomoru v některých částech světa. Dále pak zvýšení frekvence a intenzity hurikánů, cyklónů a tajfunů a v neposlední řadě urychlení globálního oteplování.

Nová osvícení

Edgar Cayce předpověděl, že rok 2024 zahájí novou éru osvícení a míru. Lidé si prý více duchovně uvědomí a rozvinou psychické schopnosti, jako je jasnovidectví a předvídavost. Cayce cítil, že se rozšíří nové duchovní znalosti a moudrost a lidé tak získají hlubší porozumění životním tajemstvím. Pojmy jako reinkarnace, telepatie a evoluce duše by se měly stát široce akceptovanými v celé společnosti.

Mimozemská invaze

Jednou z jeho nejzajímavějších předpovědí na rok 2024 byla možnost mimozemské invaze. Podle Cayceho by měli mimozemšťané ze sluneční soustavy Aldebaran v souhvězdí Býka dorazit na Zemi právě v následujícím roce. Varoval, že pokud kolektivní vědomí lidstva nedosáhne vyšší duchovní úrovně, mohou tito mimozemšťané představovat hrozbu. Někteří věří, že tyto bytosti interagovaly se Zemí tajně po staletí a nyní se chtějí projevit na globální úrovni, ať už ve prospěch nebo na škodu. Bez ohledu na to, zda věříte v mimozemský kontakt, varování od Cayceho naznačují, že ve hře jsou silné kosmické síly. A zajímavé je, že podobné vize měla i Baba Vanga, slavná bulharská jasnovidka.

Zdroj článku