Přejít k hlavnímu obsahu

Předpověď Baby Vangy na rok 2024: Čekají nás devastující katastrofy, ale i vynález léku proti nemoci, na kterou umírají miliony lidí

Predikce Baby Vangy sahají až do roku 5024. Tato žena předpověděla mnohé události, které se posléze staly skutečností. Samozřejmě záleží na každém z nás, čemu věříme. Měla Vanga opravdu věštecké schopnosti, nebo se jednalo o pouhé náhody? Zjistěte, co bulharská věštkyně předpověděla pro rok 2024.

Mohlo by se vám líbit

Tarotová předpověď od kartářky na týden od 8. do 14. září: Citové zmatky, chaos, ale i hledání správné cesty

Tarotová předpověď od kartářky na týden od 8. do 14. září je tady! Čeká vás týden plný zábavy, klidu a pohody, nebo trocha stresu? Kartářka Alice Cross přichází s tarotovou předpovědí, která vám odtajní budoucnost následujících sedmi dní.
svetzeny.cz

Kdo byla Baba Vanga a jak přišla ke svým věšteckým schopnostem?

Pseudonym Baba Vanga používala bulharská žena, vlastním jménem Vangelija Pandeva Dimitrova - Gušterova, narozena v roce 1911. Jako jasnovidka se ale nenarodila. Její schopnosti předpovídat budoucnost se projevily až po tragické události, kdy jako malá dívka přežila velmi silnou bouři. Kvůli nánosu písku a prachu v očích postupně přišla o zrak. A právě v momentu, kdy nemohla vidět svět fyzicky, začala vidět svět ve svých věštbách. A to jak ten současný, tak budoucí. Zda jejím predikcím věřit, či ne, zůstává otázkou. Jisté ale je, že se díky svým věšteckým schopnostem stala slavnou po celém světě a mnohé z jejích predikcí vyšly tak přesně, až z toho člověku naskakuje husí kůže.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Rok 2024 bude pro lidstvo přelomový a tragický zároveň

Vize a predikce pro rok 2024, které Vanga viděla, jsou různé. Některé jsou více pravděpodobné, než jiné. Podle Vangy nás příští rok čekají revoluční průlomy v kvantových výpočtech, které budou mít velký a zásadní dopad na technologický sektor. Vzhledem k tomu v jaké rychlosti se technologie každodenně posouvají kupředu je toto tvrzení poměrně reálné. Na to navazuje i další predikce a to ta, že kybernetické útoky budou čím dál více intenzivní a časté. Následující rok přinese velkou krizi v rámci světové ekonomiky, což jak jistě víme, také nemusí být daleko od pravdy. Stejně tak by mělo dojít ke klimatické krizi, přičemž příroda lidem ukáže svou obrovskou sílu. Právě kvůli obrovským klimatickým změnám by mělo dojít ke strašným přírodním katastrofám včetně tornád, hurikánů a neúprosných záplav. Podle Vangy nastanou zásadní průlomy také v lékařství – měl by být vynalezen lék proti rakovině i Alzheimerově chorobě. Doufejme, že právě v tomto proroctví se Vanga nemýlila.

Mohlo by se vám líbit

Numerologie pro zbytek roku 2023: Číslo jedna nás bude provázet až do prosince

Numerologie, věda o symbolickém významu čísel, je fascinujícím nástrojem pro porozumění energii a událostem, které nás čekají. Každé číslo má svůj vlastní význam a energii, a tak můžeme použít numerologii k tomu, abychom lépe porozuměli tomu, co nás čeká v závěru roku 2023. Pojďme se podívat na to, jaké energie nás pravděpodobně budou provázet.
svetzeny.cz

Konec a těžké nemoci lídrů světových velmocí

Předpovědi bulharské věštkyně se nevyhnuly ani politické situaci. Podle ní bude politická atmosféra napjatá, protože by mělo dojít k pokusu o atentát na ruského prezidenta Vladimira Putina z jeho vlastních řad. To vyvolá napětí, ještě větší strach a nepokoje. Lidstvo se bohužel nevyhne ani dalším častým teroristickým útokům. Podle Vangy by se měl k moci ve Spojených státech Amerických opět vrátit Donald Trump, kterého ovšem bude provázet jakási těžká nemoc a další zdravotní komplikace. Otázkou tedy bude, jak tyto obrovské světové velmoci situace zvládnou a jak velký dopad to bude mít na zbytek světa.

Mimozemská komunikace a „mocný drak”

Čemu z predikcí věřit a čemu ne, to je čistě na našem vlastním uvážení. Baba Vanga kromě výše zmíněných věcí také tvrdila, že lidstvo dřív nebo později naváže spojení s mimozemskou civilizací. K prvnímu přímému kontaktu by mělo dojít právě v roce 2024. Kromě toho Vanga také tvrdila, že svět ovládne jakýsi „mocný drak”. V tomto ohledu je otázkou, co přesně si pod drakem představit. Pravděpodobně se totiž nejedná o oné mýtické zvíře, které si asi všichni na první dobrou představíme. Někteří lidé tvrdí, že drak má symbolizovat světové velmoci, které získají nadvládu nad celým světem. Podle některých se konkrétně jedná o Rusko, Čínu a Indii, které spojí své síly a budou mít na zbytek světa velký vliv.

Zdroj článku
Doporučená videa z partnerského webu z Lifee.cz: Tvoříme S Lifee dárkový balíček