Přejít k hlavnímu obsahu

Duchovní zvíře podle horoskopu: Beranům patří gepard, Blížencům liška. Jaké je to vaše?

Info ikona
žena vlk

Každý z nás má své duchovní zvíře. To umí reprezentovat duchovní energii a pomáhá mu přiřazovat určité vlastnosti, dobré i špatné stránky. Mohou být dobrým zdrojem inspirace a také umí provázet životem ty, kteří v ně věří. Jaké je vaše duchovní zvíře podle horoskopu?

Porozumíte-li svému horoskopu narození, můžete porozumět svému duchovnímu zvířeti, alespoň tak si to vykládají odborníci na astrologii. Identifikovat své duchovní zvíře můžete za pomoci znamení zvěrokruhu. Jaké je to vaše?

Beran 

Duchovním zvířetem Berana je Gepard. Ten symbolizuje vytrvalost, rychlost a také nové příležitosti, které se v jeho životě objevují. Podobně jako gepard umí lidé narození ve znamení Berana zaměřit se zcela na svou kořist a zaútočit, když je to potřeba. Jdete si za svými sny a neuhnete.

Býk

Duchovním zvířetem Berana je Medvěd, který je vznešený a dodává svému nositeli ochranu a stabilitu. Jde o vlastnosti, které budují pevný charakter. Lidé narození v tomto znamení jsou odolní, pevní ve svých názorech, chrání své blízké a rodinu a obětují se pro druhé.

Blíženci

Duchovním zvířetem pro Blížence je Liška. Jde o zvědavé zvíře, které dychtí po tom objevovat nové věci a místa. Jde o bystré jedince, kteří umí jednat v nebezpečných situacích a jsou dostatečně chytří a umí se rozhodnout i ve velmi nebezpečných chvílích.

 

Výklad snů: Co znamenají zvířata, polibky, nahota nebo smrt?

svetzeny.cz

Rak

Duchovním zvířetem Raka je Králík. Jejich povaha tkví v péči o druhé a především v touze milovat druhé. Jsou velmi obětaví a problémy? Těm se snaží vyhýbat obloukem. Rodina je pro ně nadevše a snaží se ji chránit za každou cenu. Jsou velmi citliví a také si umí přiznat svou chybu.

Lev

Duchovním zvířetem není nikdo jiný než Lev sám. Toto dominantní, smělé a vůdčí zvíře si je vědomé svých předností. Jeho majestátnost a královské chování ho předchází. Jsou vysoce sebevědomí, rádi jsou dominantní a touží, aby je lidé okolo nich uznávali.

Panna

Duchovním zvířetem Panny je kočka domácí. Jsou chytré, ostražité, vtipné a často tak trochu sebestředné. Většina lidí v tomto znamení je posedlá čistotou a tím, jak vše leští, uklízí a někdy až chorobně lpí na pořádku. V tom jsou si podobné s kočkami, které jsou na čistotu pečlivé.

 

Lev, kočka, pes nebo delfín: Jaké zvíře jste podle osobnosti vy?

svetzeny.cz

Váhy

Duchovním zvířetem Vah je labuť, která je synonymem lásky, věrnosti a partnerství. Velmi elegantní, živá, majestátní, čistá a klidná. Přesně takoví jsou lidé v tomto znamení. Symbolizují velkou krásu a harmonii, což jsou také základní charakteristiky Vah. 

Štír

Jejich duchovním zvířetem je had, který je tak trochu jiný. Jsou to tak trochu nepochopená znamení, která se vždy a prakticky ve všem odlišují. Na první pohled mohou vypadat chladně, tajemně a temně, ale uvnitř jsou to lidé milující a starostliví.

Střelec

Duchovním zvířetem je sova. Lidé ve znamení Střelců jsou majestátní a známé svou vnitřní sílou. Ač mohou působit jako tišší a mírumilovní jedinci, umí se chovat impulzivně, pokud je to potřeba. Jde o ohnivé znamení, které v sobě ukrývá vášeň a ambice. A nebojí se je prosadit.

 

Jste medvěd, lev, vlk nebo delfín? Zjistěte své spánkové zvíře a podívejte se, jaký denní režim je pro vás optimální

svetzeny.cz

Kozoroh

Jejich duchovním zvířetem je husa. Kozorozi jsou ze své podstaty vůdci, občas zažívají osamělost, která je nepříjemná, ale husy jsou obvykle samotáři. Mají své vlastní sny a cesty, po kterých se chtějí vydávat a to bez ohledu na to, co chtějí ostatní. Jsou to lidé inteligentní a také ušlechtilí.

Vodnář

Duchovním zvířetem je Delfín, který má vysoce vyvinuté mentální schopnosti. Vodnáři jsou symbolem moudrosti, rádi zkouší nové příležitosti a chtějí mít bohatství. Jsou dosti pokrokoví, inteligentní a rádi šíří a rozdávají svou moudrost, někdy i na úkor toho, co lidé chtějí.

Ryby

Jejich duchovním zvířetem je chameleon, který má velmi transformativní povahu. Rozhodují se na základě své intuice, kterou mají dostatečně vyvinutou. Impulzivně mohou měnit názory i svou povahu, když je to potřeba. Někdy je tak velmi těžké předvídat, jak se Ryby dál zachovají.

 

Zdroj článku