Přejít k hlavnímu obsahu

Velký výklad mariášových karet na březen: Co nás čeká a nemine, odkrývá známá kartářka Jana Rubešová

Jaro je tady a přináší nové energie a tendence, které ovlivní každého z nás. Je přitom jen na nás, zda to bude pozitivně, nebo negativně. Březen přinese spoustu zajímavých příležitostí, ale i potíží, které bude třeba řešit. Co můžeme obecně v tomto měsíci očekávat? Zeptali jsme se známé kartářky a čarodějky Jany Rubešové, která vyložila své mariášové karty.

Dá se říci, že březen přinese příležitosti, které nám umožní se rozhodnout, jak chceme dál žít. Jde o to, že je stále více lidí, kteří začínají koukat sami na sebe, nechtějí dělat vše jen pro ostatní, byť jde o ty, které nade vše milují. Na druhou stranu je ale stále dost lidí, kteří žijí v nízkých vibracích a negativních energiích. Vidí všude spíše to špatné, stěžují si, pomlouvají, jsou až zlí a nepřející.

Nyní je třeba se rozhodnout. Pokud zůstanu v nízkých vibracích a ovládnou mě negativní postoje, nepomůžu si. Budu bloudit v začarovaném kruhu. Každému se stane občas něco špatného, ale je důležité vidět i to dobré a věřit, že i já mohu být šťastný a žít v souladu sám se sebou. Stále více se lidí rozhoduje pro druhou variantu, což je úžasné. Lidé se otevírají, dovolují si věřit v dobro a dávat sami sebe na první místo. Březen přinese mnoho příležitostí, jak na sobě konkrétně pracovat.

Březen přinese podle karet příležitost zbavit se strachu

"Na svých výkladech se nyní setkávám s mnoha lidmi, kteří řeší společné téma, a tím je strach. Obavy mají nejen o své blízké, ale také o to, co bude. Vždy se stávaly špatné věci, zdražovalo se, lidé neměli co jíst, byli nemocní. Je člověk by se tím neměl nechat vystresovat. Radím dát na svůj pocit. Nenechat se ovládat tím, co slyšíme nebo čteme v médiích, protože mnoho obav je vyvolaných zbytečně. Navíc problémy můžeme řešit s pozitivním přístupem, což je mnohem efektivnější. Záleží jen na tom, jaký postoj se rozhodnete zaujmout," říká Jana Rubešová

Zeměpisný kvíz: Zkuste poznat hlavní města evropských států pouze podle obrázku. Otestujte své znalosti ze základní školy

Ve škole jsme se naučili spoustu věcí. Ne všechny naučené znalosti jsme ale v běžném životě opravdu využili. O zeměpisu se to ale říct rozhodně nedá. Zeměpisné vědomosti, především znalosti hlavních měst států, patří do základních informací, které by měl znát každý. Dokážete ale hlavní města států poznat pouze na základě obrázků? Otestujte se v zábavném kvízu.
svetzeny.cz

Co vyložila Jana Rubešová v oblasti zdraví

Karty upozorňují na léčitele, přírodní prostředky a alternativu. Je důležité si uvědomit, že duše a tělo jsou spojené nádoby a spoustu nemocí si přitahujeme sami, svými negativními myšlenkami a životními postoji. Pozitivní energii čerpejte v přírodě, je to mnohem lepší než chemie v podobě prášků. Snažte se napojit na sebe. Vyčistěte byt od negativních energií, pusťte si do života čerstvý vzduch. Bylinky mají teď na jaře největší sílu. Sbírejte podběl, mladé výhonky kopřiv, z nichž si připravte očistnou kúru.

Karty odkrývají i to, co čekat v rodinných a přátelských vztazích

Karty věští setkávání, radost, oslavy a komunikaci. Dovolte si jít koncert, do divadla, zkrátka za zážitky, které vás obohacují. Máte-li děti, vezměte je na výlet, věnujte jim svůj čas, naslouchejte jim. Co je trápí? Co jim dělá radost? Snažte se trávit čas jako rodina, sdílejte vše se svými blízkými, mluvte spolu. V březnu se nevyhneme ani intrikám. Některé rodinné vztahy budou skřípat, zejména ty, ve kterých hrají roli peníze a majetek. Nalaďte se na intuici, neposlouchejte nikoho, kdo na vás tlačí nebo dává nevyžádané rady.

Kvíz: Cvikla nebo ťava. Otestujte, jak dobře rozumíte slovenštině

Přestože bylo Česko a Slovensko dlouhá léta jedním státem, málokterý Čech si pamatuje a rozumí významu všech slovenských slov. A to i přes to, že jsou si oba jazyky velmi výrazně podobné. Zjistěte, jak dobře rozumíte jazyku našich sousedů vy a otestujte se v zábavném kvízu.
svetzeny.cz

Co kartářka Jana Rubešová vyložila v oblasti práce

Tady jsou krásné karty, které ukazují na nové projekty. S tím, jak se vám s jarem vrátí energie, budete mít chuť tvořit a pouštět se do nových věcí. Začíná se budovat, klesají sazby na hypotečních úvěrech, můžeme si něco pořídit. Doba začíná přát investičním záměrům.

Co nás v březnu čeká v oblasti lásky

Je tady silnější sexuální energie, ale i problémy. Rozpadají se vztahy, ale také se nové tvoří, potkává se čím dál více spřízněných duší. Probouzí se hodně mužů, kteří chtějí být ve své mužské roli. Zejména ti, co se nechali zadupat svojí dominantní ženou a jsou takříkajíc pod pantoflem. Muži by měli být obecně těmi, kdo ženy dobývají, jsou k nim galantní, podrží jim dveře, přinesou květinu. Stále více jich bude toužit po této své skutečně mužské roli, nechtějí se podřizovat ženám. Ženy pak budou s takovým partnerem mnohem šťastnější. Také ony by měly být ve svých tradičních rolích. Vzít si sukni, šaty, upravit se, učesat. Nechodit stále jen v legínách a tričku. Vždyť i ony se chtějí dívat na hezky upravené muže. Je jaro, probouzí se krása, využijte toho! Stačí málo a otevřete dveře do mnohem šťastnější vztahové roviny. Dovolte si barvy, nemusíte chodit v černé, dovolte si rozkvést do radosti. Pokud vám, milé ženy, nekoupí květinu muž, pořiďte si ji sama. Barevné tulipány vám rozzáří domov a dodají energii radosti.

„Pokud něco řešíte a nevíte, jakým směrem se v životě vydat, jsem tu pro vás. Neváhejte se na mně obrátit,“ říká kartářka a čarodějka Jana Rubešová.

Info ikona
Jana Rubešová

Medailonek: Kdo je Jana Rubešová?

Výkladem karet a věštěním se zabývá 30 let. „Karty vám mohou ukázat, co můžete v budoucnu očekávat, jaké jsou vaše šance a čeho se můžete vyvarovat. To nejdůležitější rozhodnutí, které uděláte, je ale pouze na vás. Já vám pomohu najít tu nejlepší cestu. Karty mohu vyložit osobně i na dálku. Máte-li zájem, můžete vstoupit do uzavřené facebookové skupiny, kde se můžete těšit na afirmace a týdenní a měsíční kartičky, které vám pomohou ukazovat cestu,“ říká Jana a dodává, že je možné se na jejích stránkách přihlásit také na víkend plný čarování a relaxace.

Více na www.janarubesova.cz

 Motto: „Mé životní poslání je pomáhat lidem.“

Zdroj článku