Přejít k hlavnímu obsahu

Horoskop fóbií: Sedí to na vás? Býci se bojí neznáma, Panny se děsí chaosu

Každý člověk se něčeho bojí. Někdo má strach z výšek, druhý z rychlé jízdy, pavouků, smrti, ztráty blízkého člověka, hmyzu a podobně. Někdo se snaží svůj strach překonat a dostat se na nový level, jiný se strachu vědomě vyhýbá. Jaký může být váš strach podle znamení zvěrokruhu?

Strach podle znamení - selhání a neznámo

Beran

Berani mají strach z toho, že selžou. Potřebují být ve všem první a nejlepší, protože jinak to pro ně nemá smysl. Děsí je, že nebudou vyslyšeni a že druhé lidi zklamou. Nejsou z těch, kteří touží po obdivu a popularitě, ale zklamat nemohou.

Býk

Změny nejsou pro Býka nic příjemného, má rád věci tak, jak jsou. Neznámo je velmi děsí, potřebují svou stabilitu. Někdy je pro ně změna dobrá, ale jelikož se bojí cokoliv zajetého měnit, budou se bránit zuby nehty.

Blíženci

Blíženci jsou v podstatě dva lidé v jednom. Neznají nudu, jsou ti, kteří umí navázat hovor na jakékoliv téma. Jejich spontánnost je nakažlivá a k životu potřebují změny, jinak se budou nudit a to není dobré.

Rak

Raci jsou velkými milovníky a lásky mají opravdu na rozdávání. Někdy se mohou být projevit své city, protože největší strach mají právě ze zlomeného srdce nebo z odmítnutí či neopětování citů. Raději nevytáhnou své karty, než by mělo pro ně přijít zklamání.

Mohlo by se vám líbit

Smysl života podle znamení zvěrokruhu: Blíženci sbližují lidi, Váhy touží po spravedlnosti

Také si pokládáte věčnou otázku: “Jaký je smysl života?”. Ať už chcete vědět, jaký je ten váš smysl, proč jste tady nebo hledáte hluboké odpovědi, nejrůznější teorie a přesvědčení, které jsou známé napříč kulturami. Hledání smyslu je přirozeně zakořeněno v naší přirozenosti. Už od dávných dob se lidé zabývali těmito otázkami. Smysl života můžete odhalit například podle astrologie. Jaký je váš smysl života podle znamení zvěrokruhu?
svetzeny.cz

Strach podle znamení: chaos a opuštění

Lev

Lvi jsou velmi divocí a potřebují k životu obdiv druhých lidí. Dělá jim velmi dobře, když je druzí chváli a obdivují. Mají velký strach nejen z odmítnutí, ale také z odhalení. Velmi neradi předkládají své karty, raději chtějí, aby jejich osobnost byla zahalená tajemstvím.

Panna

Pro toto znamení není nic příjemného žití v chaosu. Potřebují mít v životě pořádek a řád, protože to je uklidňuje a je to klíčové. Jakmile nejde vše tak, jak chtějí nebo se jim hroutí jejich pečlivý plán. Chaos je pro ně největším strašákem.

Váhy

Váhy potřebují v životě rovnováhu a potřebují jin ke svému jangu, protože tak se cítí celé. Když zjistí, že nemají okolo sebe lidi, kteří jim pomohou a emocionálně je podpoří, trochu se toho děsí. Mít okolo sebe přátelé a podporu, kteří jim pomohou, když jim není dobře je klíčové.

Štír

Štíři nejsou zrovna ti, kteří si pustí do svého života spoustu lidí, ale když se druhým povede prolomit jejich hradbu, pak je to na celý život. Nejvíc se bojí opuštění, protože když si někoho pustí k sobě, čekají loajalitu a oddanost.

Info ikona
strach
Mohlo by se vám líbit

4 znamení zvěrokruhu, která přináší smůlu v lásce

Snad každý někdy zažil nepříjemný rozchod, hádku nebo neopětování citů. Smůla v lásce není nic neobvyklého. Než najdete toho pravého, může to chvíli trvat. Vztah ovlivňuje spousta signálů a mimo jiné i znamení zvěrokruhu a jeho vlastnosti. Některá znamení spolu dobře vycházejí, jiná se zase nemohou vzájemně snést. Jaká znamení vám mohou přinést jen smůlu v lásce?
svetzeny.cz

Strach podle znamení: ztráta kontroly a komfortní zóna

Střelec

Střelci nemají rádi omezování své vlastní svobody a jsou z těch, kteří milují svůj život a nenechají se jen tak okleštit. Mají život nalajnovaný podle vlastních podmínek a největší strach mají z toho, že se chytí do nějaké pasti, ze které jen tak nevybruslí.

Kozoroh

Kozoroh má pečlivý plán na to, jak se dostat v životě tam, kde chce být. Mají přirozenou touhu a potřebu být úspěšní a jdou si za tím stůj co stůj. V životě potřebují mít kontrolu a strach tak přirozeně mají z její ztráty.

Vodnář

Jde o lidi, kteří mají velmi zvídavou mysl, žijí tak trochu v ponurém stínu druhých, mnohdy zbytečně přemýšlí nad tím, zda jsou dost dobří, zda je druzí vnímají jako správné jedince. Jejich největší strach je, že nejsou dostatečně dobří.

Ryby

Jsou velmi empatické, milují lásku a jsou ti, kteří se dobře a rychle naladí na pocity druhých. Nejistota z neznáma je děsí a někdy jim umí nové věci nahnat strach. Bojí se vystoupit ze své vlastní komfortní zóny.

Zdroj článku