Přejít k hlavnímu obsahu

Horoskop: 4 znamení zvěrokruhu, která vám přinesou smůlu v lásce. Berani ničí vztah vznětlivostí

Snad každý někdy zažil nepříjemný rozchod, hádku nebo neopětování citů. Smůla v lásce není nic neobvyklého. Než najdete toho pravého, může to chvíli trvat. Vztah ovlivňuje spousta signálů a mimo jiné i znamení zvěrokruhu a jeho vlastnosti. Některá znamení spolu dobře vycházejí, jiná se zase nemohou vzájemně snést. Jaká znamení vám mohou přinést jen smůlu v lásce?

Poslední číslice roku narození ovlivňuje vaši osobnost: Jaký je váš osud? Jedničky jsou válečníci

Podle numerologie nese každý rok narození jedinečné vlastnosti, které člověka formují a definují. Podívejte se blíže na fascinující svět numerologie a zjistěte, jaké skryté významy a charakteristické rysy nese každé číslo. Odhalte, jak tato jednoduchá čísla mohou prozradit hluboké odstíny vaší osobnosti a jak vás jejich vliv provází celým životem.
svetzeny.cz

Smůla v lásce podle znamení

Býk

Býci jsou známí svou stabilitou, věrností a praktičností. Chcete-li do života člověka, který si ví vždy rady a nezradí vás, pak je to právě Býk. Jejich tvrdohlavost a nechuť k jakýmkoliv změnám je může dost limitovat. A vás spolu s nimi. Navázat nový vztah, setrvat v něm, svatba, děti, nový domov. To jsou věci, které znamenají změnu a Býka to může hodně děsit. Jejich problém jsou také emoce, protože je ne vždy umí dobře vyjadřovat. Měli by zapracovat na to, aby byli komunikativnější a změny nebrali jako něco špatného.

Blíženci

Ti věří, že nemají štěstí v lásce. Občas se diví, proč tomu tak je. Jsou přece vtipní, umí se elasticky přizpůsobit mnoha situacím, jsou inteligentní. Snadno se však rozptýlí a hledají často nová dobrodružství a nové zážitky. A to může způsobit, že je pro ně vztah náročný. Nevydrží v něm dlouhou dobu, když mají pocit, že se nudí, jdou dál. Blíženci by měli pracovat na budování důvěry ve vztazích. Poskytnout partnerovi upřímnost, péči a být rozhodnější vám pomůže cítit se ve vztahu komfortně. Dodávejte vztahu nové impulsy.

 

Info ikona
muž a žena

Numerologie: Láska podle životního čísla. Jednička chce vlastnit, trojka ráda zahne

Čísla nás obklopují a do značné míry ovlivňují naše životy. Zdaleka nejdůležitější jsou číslice data narození, ze kterých lze ledasco vyčíst. Například, jak to máte s láskou, co se vám líbí v posteli, anebo zda nemáte potíže s věrností. Podívejte se, co o vás v této souvislosti říká numerologie. A jak je na tom váš protějšek?
svetzeny.cz

Smůlu v lásce přináší sebestřednost a impulzivnost

Lev

Dalším adeptem na smůlu v lásce jsou Lvi. Možná vás to překvapuje, mají přece dostatek sebevědomí, charisma, jsou kreativní a každý se těší jejich obdivu a slávě. Jenže jejich sklon k sebestřednosti a hledání neustálé pozornosti může znamenat, že budou neustále hledat nové lidi, kteří k nim vzhlíží. Navázat smysluplný vztah může být obtížné, pokud toužíte jen po někom dalším, kdo vám bude lichotit. Sami bojují se žárlivostí, majetnickými sklony a mají také problém s důvěrou. Je potřeba, aby se zamysleli nad vlastním životem a tím, že jejich potřeby jsou důležité, ale ne prvořadé.

Beran

Jde o znamení, které má velkou odvahu, sebedůvěru a také jsou z mnoha věcí nadšení. Jsou poměrně často impulzivní, což se ne vždy slučuje se vztahem. Mají tendenci spěchat ze vztahu do vztahu a když se s někým rozejdou ihned hledají náhradu. Měli by věnovat čas tomu, aby se lépe poznali, zjistili o sobě všechno, co potřebují. Prospěje jim, když budou chvíli sami se sebou. Je pro ně náročné udržovat dlouhodobé vztahy protože jejich impulzivní povaha může v tomto směru nadělat víc škody než užitku. Dopřejte si čas, abyste poznali svého potenciálního partnera, abyste si spolu vytvořili hlubší spojení.

 

Zdroj článku