Přejít k hlavnímu obsahu

Jasmina Alagič Vrbovská otevřela ožehavé téma: "My to máme tak, že všetky účty platí môj manžel, ostatné výdavky zväčša platím já"

Info ikona
Jasmina

Manželka Rytmuse vyvolala debatu na svém Instagramu, když započala debatu o financích. Někoho to nechalo chladným, ostatní se podělili, jak to mají doma oni. Ovšem upřímnost Jasminy je vskutku obdivuhodná!

Peníze jsou ožehavé téma, ať už se řeší kdekoliv. Na svém Instagramu se Jasmina svěřila svým fanouškům, jak to mají se svým manželem. Kdo platí účty a kdo dovolené? Jasmina byla otevřená a vše řekla narovinu!

"Téma: MANŽELSKÉ FINANCIE❣️," napsala krásná moderátorka na úvod a rozepsala o videu, které nedávno viděla, a které ji zaujalo. "Kamaráti dnes som videla video ktoré ma zaujalo, bolo v ňom povedané že najlepšie v manželstve je,ak majú partneri štyri bankové účty:
1.) účet na ktorý vkladajú a platia sa odtiaľ všetky potrebné pravidelne účty
2.) účet kde obaja prispievajú každý mesiac sumou pre nich prijateľnou a je ich spoločným sporiacim účtom a keď odtiaľ budú chciet vyberať potrebuju podpis toho druhého takže manipulácia s týmito peniazmi je po rozhodnutí oboch
3.) čisto jeho účet kde si posiela peniaze na svoje potešenia
4.) čisto jej účet na jej sny,rozmary čokoľvek
Čo na to poviete a ako to máte Vy?"

Prozradila, jak to mají s účty i kolik mají nemovitostí 

Jasmina poté napsala, že nebude jen zvědavá, ale také otevřená. A tak bez okolků vybalila to, jak to mají doma s Patrikem Vrbovským alias Rytmusem. "My to mame tak, že všetky účty platí môj manžel, ostatne výdavky zväčša platím ja. Dovolenky, rozmary, potrebné a nepotrebné veci veľmi spontánne na striedačku proste toto vôbec neriešime, nehnuteľnosti mame tak, že dom kúpil môj muž = ale je náš, chatu staviam ja za moje peniaze = ale je naša, byt sme kúpili spoločne a všetky ostatné investície sú rovnakou mierou spoločne. Tak a teraz ste na rade Vy, ako to máte a ako by ste to chceli mat?"

 

 

Jasmina za svoji upřímnost získala obdiv

Moderátorka získala velký obdiv za upřímnost a její fanoušci nenasytně komentovali, jak to mají oni se svými protějšky, nebo jak by si to představovali. Jasmina je zářný příklad veřejně známé osobnosti, která je extrémně přístupná svým fanouškům a zdá se, že to nese své ovoce! 

Newsletter

Svet Zeny logo

Odebírejte náš NEWSLETTER

Váš e-mail

Na váš e-mail jsme odeslali odkaz pro potvrzení odběru novinek.