Přejít k hlavnímu obsahu

Horoskop: Tři znamení zvěrokruhu se mohou konečně odpoutat od osoby, které se nemohou zbavit

Info ikona
horoskop

Ve všech našich životech je pravděpodobně „ten jeden“, kdo se uhnízdil v našich srdcích a neustále se nám promítá do našich myšlenek. Tři znamení zvěrokruhu se mohou v únoru 2022 konečně odpoutat – s pomocí hvězd samozřejmě.

V astrologii se o ní často mluví jako o snové nebo spřízněné duši – o jedné osobě, na kterou jen tak nezapomenete. Dotýká se nás a dojímá nás, často i roky po rozchodu. A všichni lidé v našich životech, kteří přijdou po této osobě, s nimi budou nevyhnutelně srovnáváni. Až doteď. Protože speciální astrologická konstelace umožňuje třem znamením zvěrokruhu konečně v únoru utnout tuhle závislost. Je jim dovoleno uvolnit ve svých myslích a srdcích místo pro někoho, kdo si to skutečně zaslouží.

Beran

Beran si už téměř zvykl na život se svým (nedosažitelným) snem nebo spřízněnou duší. Vždyť se mu to vrylo do srdce už dávno a provázelo ho to na každém kroku jeho života. Možná Beranovi dokonce nechyběl ani malý oltář v jejich hlavě, který pro onoho člověka zřídili. Od února se může všechno změnit. beranům totiž dojde, kolik času promarnili nad fantaziemi a sny a budou litovat každé minuty, která byla vniveč. 

Blíženci

Bolest z lásky ovlivňuje Blížence natolik, že se stává téměř součástí jejich osobnosti. Za předpokladu, že je to člověk, o kterém vždy snili. A i když si lidé zvenčí jeho zármutku nevšimli, každou noc usíná a myslí na jednu osobu. V únoru mu astrologie nečekaně hodí záchranný provaz: souhvězdí Měsíce a Uranu umožňuje Blíženci konečně se znovu zamyslet nad sebou samým a vydat se na cestu k vlastní osobnosti. 

Horoskop: Týden snů čeká hned na několik znamení zvěrokruhu. Těšit se mohou Býci, ale i Raci

svetzeny.cz

Kozoroh

U Kozoroha je situace trochu jiná, protože on je pravděpodobně stále v toxickém vztahu. Únor mu dá sílu otevřít oči a uvědomit si, že celou dobu byl do představy o této lásce jednoduše zamilovaný. Dobrá věc: Měsíc a Uran mu poskytnou dobrou podporu, aby se z této situace dostal.