Přejít k hlavnímu obsahu

Horoskop: Týden snů čeká hned na několik znamení zvěrokruhu. Těšit se mohou Býci, ale i Raci

Info ikona
Horoskop

Děkujeme hvězdám! Tři znamení zvěrokruhu dostanou extra porci vesmírné podpory a už se mohou těšit na týden snů.

Zatímco konstelace hvězd v týdnu od 31. ledna způsobuje pro některá znamení zvěrokruhu nejrůznější výzvy a překážky, tři znamení zvěrokruhu se mohou pohodlně usadit a užít si příštích pár dní naplno. Jsou zády od planet, takže jim vše běží jako po másle. Kdo se může připravit na skutečný týden snů? Podle horoskopu jsou to tyto tři znamení:

Býk

I když si Slunce a Saturn v příštích dnech vyžádají hodně, zemské znamení je nezastavitelné. Býci jsou aktuálně ve vrcholné formě a umí vše velmi dobře zvládnout. Aktivně je podporuje Pluto, díky kterému jsou velmi sebevědomí. Mars a Merkur navíc zajišťují úspěšný průběh týdne. A Venuše se stará o to, aby ke všem závazkům nebyl Býka opomíjen ani jeho milostný život. 

Štír

Štíři mají před sebou skvělý týden, protože je budou hvězdy rozmazlovat ve všech oblastech. Venuše vytváří skvělé pocity, Jupiter má v zásobě velká překvapení a Mars a Merkur dávají vodnímu znamení všechny důvody k optimismu ohledně budoucnosti, zejména pokud jde o práci a finance. A to není vše! V této fázi také Neptun a Pluto eliminují jakékoli obavy. Lepší už to být nemůže, že?

Rak

Raci se v nejbližších dnech přiblíží některým svým přáním a cílům, protože nyní přesně vědí, která cesta je ta správná. Neptun v triagonu stojí u citlivého vodního znamení a je dobrým rádcem. Navíc se jim dostává podpory od Jupitera a Uranu, které konečně umožňují znamení zvěrokruhu dělat to, na co má odedávna nárok. A pár překvapení umí Venuše připravit i v oblasti lásky, proto by Rak měl mít rozhodně otevřené oči, uši nezacpané a především srdce na dlani!

Newsletter

Svet Zeny logo

Odebírejte náš NEWSLETTER

Váš e-mail

Na váš e-mail jsme odeslali odkaz pro potvrzení odběru novinek.