Přejít k hlavnímu obsahu

5 znamení zvěrokruhu, která budou mít v roce 2024 smůlu: Patří sem i to vaše?

Info ikona
horoscop

Nový rok se blíží a s ním i nové zážitky a prožitky. Určitě vás zajímá, jaký bude příští rok? Bude ve znamení dobrých zpráv a dobrých událostí? Nebo vás naopak nečeká nic moc dobrého a budou se na vás řítit jen problémy? To je ve hvězdách. Astrologie umí předpovědět, jaký bude příští rok. Bude mít smůlu právě vaše znamení?

Nový rok může být pro vás dobrým i špatným. Štěstí i smůla, obojí se ve vašem životě může ve větší či menší míře objevovat. Tváří v tvář dobrým i špatným časům se lidé mohou chovat jinak. Pro vaše znamení to nemusí být zrovna to nejlepší období. Jaký bude nový rok pro vaše znamení? Která z nich budou mít smůlu?

Znamení, která budou mít v roce 2024 smůlu

Beran

Jedním ze znamení, které bude mít v příštím roce smůlu je Beran. Jsou to odvážní a dobrodružní lidé, kteří se mohou ocitnout v různých životních peripetiích. Příští rok pro vás může znamenat neočekávané překážky a výzvy, které budete muset překonávat a to nejen v kariéře, ale také vztazích, zdraví nebo rodině. Můžete narazit na věci, které jen testují vaší odolnost. Zůstaňte trpěliví i v náročných časech.

Býk

Dalším znamením jsou Býci, kteří jsou velmi odhodlaní jedinci. V příštím roce se mohou potýkat s finančními problémy nebo napjatými vztahy. Jejich vrozená síla a odhodlání jim pomohou těžké časy překonat. Zaměřte se na finanční plánování a péči o finance. Stejnou péči věnujte také vztahům v rodině. Někdy to může být nepříjemné, přijdou těžké časy, ale brzy zase vysvitne slunce.

Velký horoskop na rok 2024: Co vás čeká podle známého astrologa?

svetzeny.cz

Blíženci

Mají v sobě dvě osobnosti a v příštím roce můžete řešit několik vnitřní konfliktů. Můžete zažívat mnoho zmatků a nejistot, které vás mohou potkat v rozhodovacím procesu. Někdy tak může být rozhodování obtížné. Nejednejte impulzivně. Důvěřujte své intuici, protože ta vám může hodně pomoci. Investujte čas a energii do vztahu s rodinou a přáteli, pomůže vám to zajistit potřebnou stabilitu.

Rak

Lidé narození v tomto znamení mají velmi dobrou intuici, hodně řeší emoce a city, takže jejich rok 2024 bude hodně o emocionálních výzvách. Mohou se ocitnout v situacích, kdy řeší osobní problémy a konflikty mezi přáteli a v rodině. Ne vždycky to bude příjemné, ale vytrvejte. K překonání překážek by měli Raci upřednostňovat péči o sebe a také přímou a otevřenou komunikaci se svými blízkými. Právě upřímnost je klíčem k úspěchu. Emocionální podpora a jistá dávka sebereflexe je důležitá.

Lev

Lvi jsou známí svým sebevědomím a mají silné charisma. V novém roce se jim může objevit v životě hned několik překážek a to nejen na profesionální úrovni, ale také na vztahovém poli. Aby se Lvům dařilo v životě, je důležité stát tváří v tvář jejich osudu, i když to nebude vždycky příjemné. Pokora a úcta jsou věci, které jim těžší období pomohou překonat. Najděte si v životě lidi, kteří vám pomohou a řeknou, co dělat. Pomůže vám to překonat všechny výzvy.

Zdroj článku