Přejít k hlavnímu obsahu

Čím ženy odrazují muže od milostného života: Neustálé odmítání i špatná hygiena

Milostné hrátky jsou důležitou součástí každého vztahu a vzájemné přitažlivosti mezi muži a ženami. Není však tajemstvím, že existují situace, ve kterých se mužům do milování příliš nechce. Přečtěte si nejčastější faktory, které mohou muže odrazovat od milostných hrátek.

Češi extrémně podvádějí ve vztazích! Co za tím stojí? Budete překvapeni

Nevěrníci mezi námi vždy byli, jsou a budou. Nevěra není nic pěkného a mnoho z nás ji nemůže ani vystát. Přesto se to děje téměř všude kolem nás, aniž byste to tušili. Neberte to ale tak, že jsou všichni podvodníci! Rozhodně jsou mezi námi i lidé, pro které je nevěra sprosté slovo. Avšak jiní podvádějí na denním pořádku.
svetzeny.cz

Neopodstatněný strach ze zklamání či nedůvěra v partnera

Pro muže je (stejně jako pro ženy) nepříjemné, když je jejich partnerky neustále neopodstatněně podezírají. Ať už jde o strach, že mají sex s někým jiným, nebo třeba strach z toho, že už neshledávají svoji partnerku atraktivní. Některé ženy mají také strach, aby svého partnera nezklamaly v oblasti sexu, proto se až příliš urputně snaží, což zcela zničí spontánnost romantického okamžiku.

Syndrom spolubydlících ve vztahu

Skvěle vám to klape ve všech ohledech kromě jednoho – sexu. Některé páry mají skvělé soužití, ale časem se z nich stanou spíše spolubydlící, jelikož se ze vztahu vytratí veškerá romantika. Tenhle problém většinou bývá vzájemný. Pokud tedy partnera vnímáte spíše jako spolubydlícího, nejspíš to bude mít právě tak.

Nuda v posteli při milostných hrátkách

Dlouhodobé vztahy mohou často upadnout do rutiny, což může vést k vyprchání vášně. Muži mohou být méně ochotní zapojovat se do sexuálních aktivit, pokud je považují za nudné nebo stereotypní. Ještě více je však odradí, pokud mají pocit, že je sex pouhou povinností místo vzájemného projevu lásky a vášně. Zkuste společně objevovat nové možnosti, které budou pro oba partnery přitažlivé.

Nedostatek důvěry ze strany partnera

Pokud jste svého partnera podvedla, pak váš partner může odmítat sexuální aktivity kvůli nedostatku důvěry. Nespěchejte na něj a zároveň se snažte důvěru znovu vybudovat a posílit. Mluvte s ním o jeho pocitech a projevujte dostatek empatie a pochopení.

O mokrých kalhotkách se nemluví: Inkontinence moči ničí kvalitu života nejen u starších žen

Únik moči, známý také jako inkontinence, je častým zdravotním problémem u starších žen. Tento problém může mít negativní dopad na kvalitu jejich života a omezuje jejich schopnost provádět každodenní aktivity s jistotou a bez obav. Přečtěte si, jaké jsou nejčastější příčiny úniku moči, a také se seznamte s efektivními způsoby, jak s inkontinencí bojovat.
svetzeny.cz

Špatná intimní či zubní hygiena

Některé ženy mohou své partnery odpuzovat, pokud začaly zanedbávat svoji osobní hygienu. Těžko mít někomu za zlé, že nemá chuť na sexuální aktivity s někým, kdo si nečistí zuby nebo se nesprchuje.

Konfliktní styly rodičovství

Jeden partner je na děti mírný, druhý zase autoritativní. Vznikají tak nekonečně diskuze a hádky ohledně výchovy. Někdy zkrátka muži ztratí chuť na činnost, která dala v podstatě tomuto vleklému sporu vzniknout. Je to ironie. Zkuste omezit diskuze na toto téma a kromě dětí se nezapomínejte věnovat i vašemu vztahu, který potřebuje vaši péči.

Psychologické faktory podepisující se na psychice mužů

Existují také různé psychologické faktory, které mohou muže odrazovat od sexu. Například nízká sebeúcta, přítomnost traumatu nebo sexuálních problémů, jako je porucha erekce, bolest při pohlavním styku nebo nedostatečná chuť na sex. Tyto faktory mohou vést k obavám, stresu a neschopnosti muže se plně oddat sexuálnímu prožitku. Nezapomínejte, že klíčovým prvkem kvalitních vztahů je dostatek komunikace i ohledně těchto citlivých témat. Mluvte s partnerem o jeho i vašich pocitech a vyjádřete mu podporu a pochopení.

Neustálé odmítání sexu kvůli každodennímu stresu

Moderní životní styl může být náročný a vyčerpávající. Jak muži, tak i ženy se mohou potýkat se stresem z práce, rodinnými povinnostmi a dalšími každodenními starostmi. Když jsou lidé unavení a vystresovaní, jejich sexuální touha může klesat. Pokud kvůli každodennímu stresu muže často odmítáte, může ztratit zájem o další pokusy s vámi navázat intimní spojení.

Zdroj článku