Přejít k hlavnímu obsahu

Nejhorší znamení zvěrokruhu v posteli: Do tohoto seznamu patřit nechcete

Info ikona
horoskop

Intimita je důležitou věcí v každém partnerském vztahu. Jak poznat, že v ní bude partner kompatibilní a shodnete se? I na to může mít, do jisté míry, vliv znamení zvěrokruhu. Minimálně podle něj můžete zjistit, jaká je predikce, že je váš partner nejhorší znamení v posteli. Kdo z astrologického zvěrokruhu je proslulý tím, že chladný jako kus ledu nebo touží po neustále kontrole a to i v posteli? Jaké je nejhorší znamení v posteli?

Nejhorší znamení v posteli: Blíženci a Panny

1. Blíženci

Blíženců je všude plno. Jsou to ti, kteří nemají problém řešit cokoliv s kýmkoliv. Jsou velmi přizpůsobiví, vtipní a umí sypat vtipy z rukávu na počkání. Mají však dvojí osobnost, takže někdy se můžete setkat s oslnivými Blíženci, jindy můžete natrefit na jejich zlé dvojče. Jsou intelektuálně stimulující a jsou velmi přizpůsobiví. A to dává mnohým pocit, že v posteli budou nepředvídatelní. Jednou s ním zažijete noc plnou vášně, kde vám bude tuze horko, jindy si raději oblékněte svetr, protože bude chladný jako kus ledu. Hledáte-li stabilního partnera a to i v posteli, Blíženci asi nebudou ti praví.

2. Panna

Panny jsou známé tím, že musí mít všechno pod kontrolou. Jejich perfekcionismus je pověstný a snaží se být neustále perfektní a to mnohdy platí i v posteli. Chtějí vždy odvést stoprocentní výkon. Takže proč jsou v tomto seznamu? Jejich perfekcionismus je v tomto ohledu dvousečnou zbraní. Někdy jsou velmi pohlceny svým výkonem. Soustředí se mnohdy na technickou stránku, že si to zapomínají užít. Jakmile je “po všem” umí partnerovi vypočítat jeho chyby, jsou velmi kritičtí a uznejte, tohle rozhodně zabije tu správnou atmosféru. 

Numerologie prozradí, jací jste v posteli a po čem toužíte v milostném životě

Zjistěte své numerologické číslo pomocí písmen ve vašem jméně a můžete se dozvědět více o svém milostném životě. Vaše číslo poskytuje informace o vaší milostné kompatibilitě, chemii s ostatními lidmi a také o vašich preferencích a touhách ve společném loži. Analyzováním vašeho jména dokonce můžete určit i vaše preference a záliby v intimních situacích.
svetzeny.cz

Nejhorší znamení v posteli: Raci a Kozorozi

3. Rak

Toto vodní znamení je známo tím, že hodně řeší emoce a všechno, co s nimi souvisí. Mají spoustu empatie pro druhé, velké porozumění pro svého partnera. Často se podřizují druhým a to například i svému partnerovi. V posteli berou vše vážně a zodpovědně, mají pocit, že jejich intuice jim říká přesně to, co partner potřebuje. Jejich emoce a city je mohou hodně přemoci. Navíc umí být velmi majetničtí, takže když se partner nechová tak, jak chtějí, mohou to špatně snášet, zvláště pak vztahy na jednu noc. Potřebují zapracovat na tom, aby nebyli příliš emocionální, protože jim to brání v tom být dobrými v posteli.

4. Kozoroh

Kozorozi jsou známí svým stoickým přístupem k životu. Nic je nerozhází, nenaštve a mají velmi silný smysl pro zodpovědnost. Takže nejsou z těch, kteří by projevovali nějaké emoce nebo nedej bože se naštvali. Jak to mají v posteli? Tam nejsou až tak zdatní, jak by se mohlo zdát. Umí si postelové hrátky užít a to v hojné míře, ale jejich kvalita není až tak skvělá, jak by si mnozí mysleli. Umí vyjít partnerovi vstříc, dopřát jim spoustu vášně, ale aby se z toho stalo pravidlo? To rozhodně ne. Ze svého stoického klidu je prakticky nic nevyhodí. A jejich partneři se s tím musí smířit!

Zdroj článku