Přejít k hlavnímu obsahu

Numerologie: Váš den narození prozradí, jaký jste partner v lásce, manželství a vztazích

Každé číslo má v numerologii svůj význam a to i v otázkách lásky. Pomocí vašeho dne narození můžete zjistit, jakým partnerem jste, jak vnímáte vztahy a co od nich očekáváte. Den narození hraje důležitou roli v perspektivách lásky, manželství a vztahů.

Numerologie je odvětví astrologie, která má odpovědi na různé milostné otázky. Přestože postavení planet v jednotlivých horoskopech rozhoduje o romantické povaze člověka, numerologie se snaží rozdělit lidi do 9 typů na základě součtu jejich dne narození.

Vypočítejte si, jaký jste partner

Den narození prozradí, jaký partner jste a jak přistupujete ke vztahům. Výjimečně se zde neaplikuje výpočet dle životního čísla, ale vše se odvíjí pouze podle dne narození. Pokud je váš den narození jednociferné číslo (1-9), není co sčítat a rovnou najděte své číslo níže.

Pokud jste se narodili např. 13., sečtete obě číslice, 1 + 3 = 4 (toto je výsledné číslo). Měsíc a rok se v tomto případě nepřičítá. Pokud vám nevyjde číslo od 1-9, sčítáte dál.

Nebo je váš den narození 28, tj. 2 + 8 = 10

1 + 0 = 1 (výsledné číslo)

Partner s číslem 1

Ti, kteří mají číslo jedna jsou přirozenými vůdci a rádi se ve všem ujímají vedení. Budou se snažit vládnout i svým partnerům a rádi mají ve všem poslední slovo. Hodně záleží na jejich znamení zvěrokruhu, ale obecně platí, že je nelze k ničemu nutit. V lásce se tito lidé nikdy nevzdávají. S největší pravděpodobností se ožení se svou láskou z dětství.

Partner s číslem 2

Lidé s číslem dva jsou velmi citliví, smyslní, ale i náladoví. Vždy jim jde o duševní spojení s partnerem. Fyzický vztah je pro ně méně důležitý než citové spojení. Mívají extrémní výkyvy nálad, takže je pro ně důležité, aby jejich partner byl stabilní. Když se tito lidé k někomu připoutají, nerozchází se snadno.

Numerologie měsíce srpna: Musíme čelit svým strachům. Nejvíce to pocítí životní číslo 2

Přinášíme vám velkou numerologickou předpověď pro měsíc srpen. Stačí provést jednoduchý výpočet životního čísla a přečíst si, co vás v srpnu čeká. Každé životní číslo čekají změny v jiné oblasti. Zjistěte, na co se musíte připravit vy.
svetzeny.cz

Partner s číslem 3

Trojky jsou nebojácné a ambiciózní. Vytvářejí si vlastní zákony a jsou tak trochu posedlí sami sebou. Obvykle si chtějí vzít toho nejlepšího, protože věří, že si to nejlepší zaslouží. Snaží se dokázat svou převahu ve všech oblastech. Nikdy by nedokázali být s partnerem jen z rozumu. Nesnáší, když je jejich partner, jakkoliv omezuje, ve vztahu chtějí mít hodně osobního prostoru.

Partner s číslem 4

Lidé s číslem čtyři jsou velmi nekonvenční a každý z nich má v sobě něco jedinečného. Obecně však nejsou romantičtí. Jen málo z nich má tendenci navazovat více vztahů mimo manželství, ale pouze pro sexuální potěšení. Lidé s číslem čtyři jsou vznětliví, kvůli čemuž se hodně hádají.

Partner s číslem 5

Pětky patří mezi všestranné a experimentující jedince. Jejich mysl pracuje velmi rychle, kvůli čemuž také často mění své názory. Jsou impulzivní a potřebují stabilního partnera. V lásce se většinou nenechávají pobláznit v otázce vztahů přijímají praktická rozhodnutí. Nemají rádi velké závazky a do manželství se spíše nutí.

Partner s číslem 6

Lidé s číslem šest jsou okouzlující a vášniví. V lásce se mohou nechat lehce unést, protože jsou velmi emocionální. Někteří lidé s číslem šest mohou být také velmi manipulativní a mohou udržovat vztah s více partnery. Pro tyto lidi je důležité, aby byli se svými partnery duševně a citově propojeni.

Hledáte stále své naplnění? Číslo životní cesty vám může pomoci najít vysněnou kariéru

Nevíte, co by vás v životě nejvíce naplňovalo v pracovní sféře? Číslo vaší životní cesty vás může informovat o tom, jaká kariéra vás učiní nejšťastnějšími. Věděli jste, že tajemství vaší kariéry spočívá v numerologii?
svetzeny.cz

Partner s číslem 7

Sedmičky obvykle méně mluví, protože jsou zasnění a přemýšliví. Podobně jako u dvojek je pro ně důležité, aby byli citově propojeni se svými partnery. Obecně platí, že většina lidí s číslem sedm je loajální, dokud je jejich partneři nezraní. Jakýkoliv malý problém dokážou nafouknout kvůli jejich přílišné analýze.

Partner s číslem 8

Lidé s číslem osm jsou velmi citově založení, ale přesto silní. Jsou nejvěrnější ze všech čísel, nejvíce však trpí tím, že je všichni do značné míry nechápou. Trvá jim dlouho, než se k někomu připoutají, ale jakmile se tak stane, slepě následují svého partnera. Rozhodně nevyhledávají vztahy jen proto, aby nebyli sami.

Partner s číslem 9

Jedinci s číslem devět pro svého partnera udělají cokoliv. Jsou až příliš obětaví, což je často zařadí do role partnera, který vždy zachraňuje situaci. Pro některé lidi to může být přehnané až otravné. Devítky tím ale prostě projevují svou lásku a nedokážou si pomoci. Jsou až příliš fixovaní na svou rodinu, což může v budoucnu přinášet problémy.

Zdroj: timeofindia, astrology, stylecaster

Zdroj článku