Přejít k hlavnímu obsahu

Vyberte si jednu ze tří run a zjistěte, co pro vás nachystal osud podle kartářky. Znáte svoji životní cestu? Máte nyní někoho ochraňovat?

Info ikona
Runy

Nahlédněte do zrcadla budoucnosti a odkryjte svoji runu. Kartářka Alice Cross pro vás připravila výklad run, kdy se pod každou runou skrývá jiná cesta osudu. Bude vás osud velký? Znáte již svoji životní cestu? Nastal čas si uvědomit, že musíte prožívat svůj život naplno? Vaše runa vám prozradí více o vašem osudu.

Přichází novoluní ve Střelci: Čeká nás výjimečný den, který přinese mnoho různých energií

svetzeny.cz

Vytáhněte si svou runu

Na obrázku níže vidíte tři runy. Nechte se vést svým srdcem a vyberte si jednu z nich. Poté se podívejte, jaký výklad se pod touto runou skrývá.

Info ikona
Runy

Minulé životy: Jak poznat, že tohle možná není váš první život, který na zemi žijete

svetzeny.cz

Runa číslo 1: Algiz

Runa Algiz symbolizuje cesty jelena, což se v severské mytologii pojí s ochranou. Může se jednat o ochranu členů vaší rodiny, majetku nebo nalezení bezpečného útočiště. Dalším znamením potřeby této ochrany je, pokud spatříte labutě v letu. Kdo nebo co potřebuje vaši ochranu? Je třeba si uvědomit, že Algiz je runou, která vás vybízí, abyste začali žít vědomým životem a prožívali ho naplno. Je důležité, abyste měli svoje útočiště - místo, kde si můžete utřídit myšlenky. Váš prostor, kde se cítíte bezpečně, a nedochází k žádnému vyrušení. Pokud jste napojeni na bohy ochránce, vytvořte tuto runu u vstupu do vašeho prostoru, ať zachováte čistý prostor pro vaše vědomí a dobré myšlenky.

Info ikona
Runa

Runa číslo 2: Othila

S runou Othila jste si vytáhli velký osud. Vedete si skvěle, přijměte runovou gratulaci! Nyní je důležité se napojit na své předky, kteří čekají, až jim začnete věnovat pozornost. Nahlédněte nejdříve do minulosti, která tvoří vaši budoucnost. Uvědomte si, jakou cestou jdete ve stopách svých předků a kam vás to vede. Jací lidé vaši předkové byli a co dokázali? Věnujte jim vzpomínku a úctu, ale třeba i odpuštění, pokud nevedli život podle vašich představ. Je to runa dědictví, které není jenom o hmotných věcech, ale i o schopnostech, které se předávají z generace na generaci. Co je podstata vašeho rodu? Každý přemítá o svých předcích jiným způsobem, můžete si nechat sestavit rodokmen, nebo vytáhněte stará alba. Nové vhledy a pocity, které zažijete, vám připomenou vaši starodávnou rodovou linii a uvidíte, že co už bylo prožito vašimi předky, jako by kolovalo vaší krví a dávalo vám sílu. Je čas, abyste předali své zděděné vlastnosti svým potomkům.

Info ikona
Runa

Runa číslo 3: Kenaz

Runa Kenaz je tu pro vás, abyste si uvědomili, že již znáte svoji cestu a je třeba se po ní vydat. Už víte a rozumíte tomu, co vás v životě naplňuje, ale je třeba to realizovat. Nehledejte už další možnosti a začněte žít a uskutečňovat činy. Máte už vše potřebné, více informací nebo možností by vás rozptylovalo, takže využijte toho, co máte nyní. Nic víc nepotřebujete. Zažehněte svoji schopnost tvořit a vyrábět. Kenaz je runa umělců a řemeslníků, ale také runa lidství. Začněte tvořit, ať je to cokoliv. Tato runa vás povede k vytvoření vašeho výrobku nebo přednášky pro lidi. Je jen na vás, co máte k dispozici, ale už na nic nečekejte a pusťte se do toho.

Info ikona
Runa

Alice Cross, vystudovaná alchymistka specializující se na tarotové výklady, historii alchymie, symboliku a tarotovou numerologii. Přetváří získané alchymistické poznatky do běžného života pomocí transformace. Přináší k vám alchymii moderní, ale zároveň tajemnou a tisíce let neměnnou. Je zakladatelkou prvního online alchymistického českého portálu Alchymistka.com.

Zdroj článku