Přejít k hlavnímu obsahu

Astrologie: Znamení zvěrokruhu, která mají největší smůlu v lásce. Štěstí nepřeje Štírům, Býci si naopak mohou pískat

Závidíte přátelům, kteří mají harmonický vztah už několik let, zatímco vám známost vydrží sotva pár měsíců, nebo sice trvá déle, ale ve vztahu se spíš trápíte? Možná vám nepřejí hvězdy. Zatímco někdo má v horoskopu předpovězenou lásku jako trám, některá znamení jsou v oblasti citů neuvěřitelní smolaři. Mezi která patříte vy?

Mezilidské vztahy nejsou snadnou disciplínou a udržet si harmonický vztah po celý život je spíše výjimečným darem, než pravidlem. Velkou roli hraje samozřejmě to, jak o váš vztah oba pečujete. Jak se vám ale v lásce daří, ovlivňuje i přízeň hvězd. Některým znamením nejsou nakloněné tolik jako jiným. 

Vodnář (20. ledna – 18. února)

Nejméně je v lásce přáno Vodnářům, mohou si za to ale z velké části sami. Jsou to velcí individualisté, potřebují se cítit svobodně, nezávisle, mít dost prostoru pro svou často až nekonvenční povahu. Ve vztahu se mohou často cítit svázaně, proto je pro ně mnohdy až na druhém místě. I když ve vztahu už jsou, s partnerem se málokdy citově a mentálně propojí na hlubší úrovni. Není tak neobvyklé, že se partneři Vodnářů cítí odmítaní a zanedbávaní. I sami Vodnáři přitom často uvnitř tiše bojují s vlastní citovou zranitelností a intimitou. 

Ryby (19. února – 20. března)

Ryby nemají problém vztah navázat, jsou empatické, vlídné, milé, soucitné. Často mají ale tendenci chtít druhé zachraňovat a věřit v jejich lepší já. A tak často trpí ve vztazích s násilníky, manipulátory a notorickými lháři. Hlavu mají plnou romantických představ a očekávání, které ale jejich protějšek sotva kdy naplní. Ryby se bohužel neumí nahlas ozvat, a tak jen tiše trpí a naivně doufají v lepší zítřky a ve vztazích zůstávají, i když jim to často spíše ubližuje.

Rak (21. června – 22. července)

Ač patří zrozenci ve znamení Raka k těm nejcitlivějším znamením, v lásce to nemají vždy snadné. Jsou hodně emotivní, starostliví, i banality prožívají na sto dvacet procent. Ustát jejich emoční výkyvy nebývá snadné a jen málokterý protějšek to vydrží dlouhodobě. Raky to bolí o to víc, že partnera často upřednostňují sami před sebou, drží ho na pomyslném piedestalu a udělali by z lásky první poslední. Odmítnutí, selhání ve vztahu nebo rozchod je pro ně nejčernější noční můrou. I proto své činy a každé vyřčené slovo neustále hluboce analyzují, což bohužel vyvolává jen další tlaky a dusno ve vztahu. 

Panna (23. srpna – 22. září)

Panna je znamení pečlivé, až pedantské, nespokojí se jen tak s něčím. Přísné požadavky klade jak na sebe, tak na svůj vyvolený protějšek. Málokdo mu tedy bude vyhovovat, na každém po chvíli najde zásadní chyby a nedostatky, což vztah dusí nebo postupně zabíjí. Ač touží po pevném a stabilním vztahu, jsou to právě Panny, kdo nakonec kvůli zklamání a nenaplněnému očekávání odchází. 

Štír (23. října – 21. listopadu)

Vztah se Štírem je plný vášně, jeho intenzita je ale až dusící a málokdo v takových podmínkách vydrží dlouhodobě. Štír je znamení milující, ale také majetnické a žárlivé, vyžaduje naprosté oddání se jeden druhému. S partnerem potřebují cítit hluboké emocionální spojení. Pokud něco není podle jejich gusta, umí se stáhnout do neprostupné ulity, zraňovat druhé, bojovat o moc, mají i tendence citově vydírat svým ublíženeckým postojem. 

Největší hlupáci podle horoskopu: Žebříček vede těchto 5 znamení zvěrokruhu

Říci o někom, že je hloupý, není zrovna lichotivé. Jenže někteří lidé opravdu mnoho inteligence a rozumu nepobrali. Dokonce se na tom může do určité míry podílet i to, ve kterém znamení zvěrokruhu se člověk narodí. Leccos můžeme dohnat vzděláním a pílí, přesto určité osobnostní rysy těžko změníme. Která znamení horoskopu vedou ne příliš prestižní žebříček hlupáků?
svetzeny.cz

Oddechli jste si, že nejste mezi těmi, kteří mají v lásce předurčený neúspěch a těžkosti? Zjistěte, zda leží vaše milostné úspěchy jen na vašich bedrech, nebo patříte k protekčním znamením, kterým naopak hvězdy v lásce až nezaslouženě přejí.

Beran (20. března - 20. dubna)

Berani jsou okouzlující, snadno se stanou středem pozornosti, umí v druhých probudit zájem a strhnout je svou vášní. Nedělá jim potíž se seznámit, horší už je to s udržením dlouhodobých citů. Potřebují v životě cítit vášeň, vzrušení, vyžadují pocit, že nestagnují. Jakmile se začnou nudit, snadno se začnou poohlížet jinde po novém dobrodružství. 

Blíženci (21. května - 21. června)

Blíženci si snadno získají zájem druhých. Jsou vtipní, okouzlující, svérázní, umí pobavit, ale i vyslechnout druhé, mají velkou míru empatie. Touží ale po velkém vzrušení, nebaví je, když časem ze vztahu vyprchá neokoukaná novota a spalující energie. Často také bojují s vlastní potřebou nezávislosti. Partner to s nimi nemá snadné i díky jejich náladovosti a přecitlivělosti. Blíženci jsou přitom opravdu milující, až melancholické a sentimentální znamení. 

Střelec (22. listopadu - 22. prosince)

Pro Střelce je zásadní jejich svoboda a volnost. Jakmile začnou cítit, že je vztah dusí, neváhají a pálí za sebou mosty a zanechávají oči pro pláč. Po vztahu přitom ze srdce touží, potřebují ale partnera, který nebude jen brát, ale i dávat, který bude tolerovat jejich potřebu osobního prostoru. Potřebují lásku, která jde ruku v ruce s respektem.

Kozoroh (22. prosince - 20. ledna)

Kozoroh je vždy elegantní, patří ke znamením moudrým, snadno okouzlí druhé. Pro zrozence v tomto znamení je typická potřeba stability, jsou hodně orientovaní na práci a dobrý výkon. Bohužel si tak jen málokdy najdou čas na uvolněnou zábavu a lehkovážné užívání, které je kořením vztahu, což může druhé po čase odrazovat. Jsou také jako partneři dost vybíraví, potřebují vedle sebe někoho oduševnělého, zajímavého, bojí se, aby je partner neztrapňoval. Když nenajdou dokonalý protějšek, raději budou single, nepotřebují vztah za každou cenu. 

4 znamení zvěrokruhu, která mají sklony k nevěře: Patříte mezi ně?

Nevěra je v každém vztahu hodně nepříjemnou situací. Připravit se na ni nedá. Když už na ni dojde, padají otázky. Jednou z nich bývá, zda lze nevěře nějak předejít. Záleží to na mnoha okolnostech. Pokud ale věříte na věci mezi nebem a zemí, pak víte, že mnoho stránek naší osobnosti ovlivňuje znamení zvěrokruhu, ve kterém jsme se narodili. Pokud jde o milostná dobrodružství a sklony k nevěře, nejsou výjimkou.
svetzeny.cz

Stále jste se nenašli? Pak patříte k poslední trojici znamení, která mají opravdové štěstí v lásce a osobnost předurčenou k tomu, zažít opravdu horoucí city a najíst si protějšek, se kterým bude každý den jak z pohádky.

Býk (20. dubna - 21. května)

Býci jsou jako partneři spolehliví, jsou pro druhé oporou, dokážou naplno otevřít svou náruč i srdce. Rodina a domov jsou pro ně často nejvyšší prioritou. Když se ve vztahu cítí naplnění, dávají to najevo romantickými gesty i láskyplnými vyznáními. Touží po harmonii ve vztahu, umí být upřímní i naslouchat bolestem druhého. 

Lev (23. července - 23. srpna)

Lvi jsou sebejistí a sebevědomí, což na druhé působí až s magickou přitažlivostí. Mají smysl pro romantiku, svou lásku vyjadřují hlasitě, mají tendenci partnera zbožňovat a rozmazlovat. Dokážou druhé respektovat, jsou ohleduplní, velkorysí, činí tak s elegancí opravdových králů. Potřebují vedle sebe partnera upřímného, opravdového a vášnivého, který v nich dokáže zažehnout nehasnoucí žár.

Váhy (23. září - 23. října)

Zrozenci ve Vahách jsou přátelští, srdeční, v jejich přítomnosti se druzí lidé cítí příjemně a uvolněně. Obvykle to ale nejsou oni, kdo by přišel s pozváním na rande nebo ve vztahu něco inicioval, potřebují trochu popostrčit. Snadno se ale nechají strhnout, jdou do věci s nadšením, vlivem partnera se často stávají lepší verzí sebe sama. Věří v lásku na celý život, příčí se jim nevěra a neupřímnost ve vztahu. Hodně na sebe dbají a vzhled je pro ně důležitý i u partnera. 

Zdroj článku