Přejít k hlavnímu obsahu

4 znamení zvěrokruhu, která mají sklony k nevěře: Patříte mezi ně?

Nevěra je v každém vztahu hodně nepříjemnou situací. Připravit se na ni nedá. Když už na ni dojde, padají otázky. Jednou z nich bývá, zda lze nevěře nějak předejít. Záleží to na mnoha okolnostech. Pokud ale věříte na věci mezi nebem a zemí, pak víte, že mnoho stránek naší osobnosti ovlivňuje znamení zvěrokruhu, ve kterém jsme se narodili. Pokud jde o milostná dobrodružství a sklony k nevěře, nejsou výjimkou.

Být tím, kdo je podváděn, není nic příjemného. Ale ono ani podvádět není vždy tak super, jak to může vypadat. S nevěrou jsou každopádně spojeny stresy z prozrazení a často i výčitky. Někoho se to celý život netýká, jiní lidé nevěru řeší prakticky v každém vztahu. Není náhoda, že to často bývají ti, kteří se narodili ve znamení, jež mají k těmto věcem sklony. Samozřejmě jako všechno na světě, i toto je relativní a záleží jen na každém z nás, jak se k nevěře postaví. 

Beran (20.3. - 20.4.)

Je nejdivočejším znamení zvěrokruhu. Není divu! Jde o ohnivé znamení překypující vášní a spoustou energie. I to Berany podporuje v jejich impulzivních rozhodnutích. Potřebují v životě neustále vzrušení a nové impulsy, aby se nenudili. Stereotyp a monotónnost je něco, co je zabíjí a nevydrží v takovém modelu zpravidla příliš dlouho. Hledají možné úniky, aby si do života vnesli kapku vzrušení. A to i ve vztazích. Když se začnou nudit, mohou být velmi rychle nevěrní. Pokud jim navíc nechybí charisma a sebevědomí, mívají obvykle spoustu příležitostí. Pak je jen na nich, zda je využijí. 

Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Lidé narození ve znamení Vah flirtují prakticky vždy a všude a berou to v podstatě jako takovou svou přirozenost. Milují všechno krásné a kouzelné a často neumí odolat, když se před ně postaví pokušení. Chtějí být středem pozornosti a potřebují být utvrzováni v tom, že jsou jedineční. Když mají pocit, že se jim partner nevěnuje tolik, jak potřebují, během chvíle si klidně najdou někoho dalšího. Je to totiž pro ně záminka, že mají zelenou. Když jsou konfrontováni, pak se vyhýbají odpovědnosti a konfliktům, takže se často uchýlí ke lži.

4 nejvášnivější znamení zvěrokruhu : Máte v sobě spalující oheň i vy?

Vášeň. Už samotné slovo v nás vyvolává určité emoce, které máme spojené s velkou energií, ohněm, jiskřením a láskou. Nejen mileneckou, ale prakticky pro cokoli, co nás magicky přitahuje a pohlcuje. Bez vášně by byl náš život trochu jednotvárný a nudný. Když vás například při práci, zábavě nebo milování pohání vášeň, pak to stojí za to!
svetzeny.cz

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Kozorozi mají velmi racionální a pragmatický přístup k celému světu. Osobní vztahy, práce i milostný život. Libují si v dlouhodobých vztazích, ale když nejsou spokojeni, nemají problém najít si bokovku. Stačí k tomu třeba jen to, že mají pocit, že se jim partner dostatečně nevěnuje. Zkrátka řeší problémy po svém. Jde o zemské znamení, které touží po stabilitě, ovšem stačí první překážka ve vztahu (která přijde dříve či později) a hledají únik v bokovce. 

Blíženci (21. 5. - 20.6.)

Vládne jim Merkur, takže jsou velmi zapálení do jakéhokoliv vztahu. První krůčky prožívají naprosto zamilovaní a plní energie. Překypují láskou a společnými plány, které sahají do daleké budoucnosti. A možná to tak i původně zamýšlejí. Jenže stačí chvíle nepozornosti, nudy nebo stereotypu a ihned hledají dál. Jakmile se jim vztah omrzí a že to bývá často, nebudou se nijak rozpakovat a hned sáhnou po někom jiném, klidně i paralelně. Umí "ukecat" snad každého. Vůbec se nebojí tajně si založit dvě rodiny, protože je to pořád udržuje v jistém napětí a to je vzrušující.

Zdroj článku