Přejít k hlavnímu obsahu

5 lží, které jsou na rande naprosto v pořádku!

Lhát je špatné a ke svému partnerovi byste měla být vždy upřímná. Existují však lži, které se dají v počátcích vztahu odpustit, a na rande jsou naprosto v pořádku. Přečtěte si pět nejpřijatelnějších z nich!

Info ikona
Rande

1. „Byl jsi první, koho jsem si na večírku všimla,“

Pravděpodobně to není pravda, ale je v pořádku, když svému protějšku na rande řeknete něco podobného. Lichotky jsou vám příjemné, ale stejně příjemné je, když budete lichotky rozdávat. A navíc to váš protějšek potěší určitě víc, než když mu řeknete, jak to mohlo být doopravdy: „Nejdřív jsem si všimla tvého sexy kamaráda, ale pak si se mnou začal mluvit a došlo mi, že jsi také roztomilý,“.

2. „Moje rodina je skvělá, práce mě docela baví a život je fajn,“

Možná máte příšerné rodinné vztahy, práci bytostně nenávidíte a vy se alespoň jednou týdně budíte s naprosto mizernou náladou. Rande však není vhodným místem, kde to rozebírat. Nikdo nemá rád stěžovatele, a pokud si budete stěžovat už na prvním rande, zaručeně odradíte váš protějšek od dalšího, kde by ho nejspíš čekalo stížností ještě více!

Mohlo by se vám líbit

Tři polohy, které zaručí skvělý sex: Která je ta vaše oblíbená a co o vás vypovídá?

I bez akrobatických poloh si můžete užít úchvatný sex. Vsaďte na osvědčené trio poloh a zjistěte, co o vás jednotlivá poloha vypovídá.
svetzeny.cz
Info ikona
Kino

3. „Konec světa bude ve znamení války mezi roboty a zombie!“

Je v pořádku si vymýšlet šílené scénáře a příběhy, polemizovat nad tím, na čí straně by byl váš protějšek a jak by celá apokalypsa asi probíhala. Můžete si vymyslet celou řadu šíleností, fantazii se meze nekladou. Nejen, že se vám nemůže stát, že hovor začne váznout, ale zároveň můžete odhalit povahu vašeho protějšku či jeho záliby.

4. „Na ten film jsem také byla zvědavá,“

Možná vás film, na který jste šla se svým protějškem na rande, absolutně nezajímal až do doby, než jste díky němu prožila skvělé rande. Pokud nechcete zůstat v napětí, kdy budete mít se svým protějškem další schůzku, naplánujte hned další návštěvu kina na film, který vás možná nezajímá, ale můžete si díky němu skvělou schůzku zopakovat.

Mohlo by se vám líbit

O těchto 4 věcech muži nejčastěji lžou na prvním rande: Naučte se číst jejich řeč těla a prokoukněte je

O těchto 4 věcech lžou muži na prvním rande nejčastěji, ve snaze vylepšit si svou image. Naučte se číst řeč jejich těla a pozorovat signály, které by vás měli před jejich neupřímností varovat. V budoucnu už lháře snáze odhalíte.
svetzeny.cz
Info ikona
Rande

5. „Ráda jsem tě poznala,“

Občas se rande prostě nepovede a vy tak prožijete jednu z nejnudnějších nocí svého života. I přesto nemusíte být ke svému protějšku krutě upřímná. Na konci večera tak můžete svému protějšku poděkovat za hezké chvíle a další schůzku již nedomlouvat s tím, že nevíte, jak budete mít vlastně následující dny čas.

Mohlo by se vám líbit

Čtyři důvody, proč ženy přitahují nedostupní muži: Odpoutat se od nich je těžké, proč milujeme ty, kteří nás odmítají?

Vztah s mužem, který si hraje na nedostupného a vy vůbec nevíte, na čem jste, může být značně vyčerpávající. Přesto je pro řadu žen velmi těžké ho ukončit kvůli těmto čtyřem důvodům. Odpoutat se od těchto mužů bývá těžké, poradíme vám, jak na to.
svetzeny.cz