Přejít k hlavnímu obsahu

O těchto 4 věcech muži nejčastěji lžou na prvním rande: Naučte se číst jejich řeč těla a prokoukněte je

Info ikona
Rande

O těchto 4 věcech lžou muži na prvním rande nejčastěji, ve snaze vylepšit si svou image. Naučte se číst řeč jejich těla a pozorovat signály, které by vás měli před jejich neupřímností varovat. V budoucnu už lháře snáze odhalíte.

4 věci, o kterých muži nejčastěji lžou na prvním rande

Je samozřejmé, že ženy i muži chtějí na svůj protějšek na prvním rande udělat dobrý dojem. Většina lidí hodlá být na prvním rande k protějšku upřímná, protože lži časem stejně vyplavou na povrch. Někteří si však nedokáží pomoci a snaží se před protějškem prezentovat, že jsou na tom lépe než ve skutečnosti, a tak snadno sklouznou ke lhaní. Muži velmi často lžou o své finanční situaci. Ač se doba v mnohém změnila, stále mají někteří muži pocit, že peníze jim přidají plusové body na atraktivitě. A tak někteří z nich přehánějí a snaží se působit movitější, než ve skutečnosti jsou v domnění, že partnerku oslní. Rovněž řada mužů zatajuje dluhy, na prvním rande je celkem pochopitelné, že muž nechce tuto skutečnost říkat v podstatě cizímu člověku, ale někteří jsou to schopni tajit dlouhou dobu.

Chování žen během rande, které muže odrazuje: Pokud děláte jednu z těchto 8 věcí, váš protějšek ihned ztratí zájem

svetzeny.cz

Rovněž také muži často tají, že jsou ve vztahu nebo se vídají ještě s někým dalším. Hrají to na dvě strany a nechávají si zadní vrátka. O to horší rozčarování to je, když žena přijde na to, že její nový „objev“ není single. Také mají muži tendenci lhát o tom, jak proběhl jejich poslední rozchod. Velmi pozorně poslouchejte, jak se vyjadřuje o své bývalé partnerce. V budoucnu se tak totiž může vyjadřovat i o vás. Řada z nich také nepřizná, že to byli oni, kvůli nimž se vztah rozpadl, zejména pokud jde o nevěru z jejich strany. Velmi častou lží je i mlžení ohledně toho, jaký vztah chtějí. Řada mužů je neupřímná a ví, že kdyby řekli, že jim jde jen o sex, pro spoustu žen to bude konečná, a tak předstírají, že mají zájem o vážný vztah.

Info ikona
Lež

Čtyři důvody, proč ženy přitahují nedostupní muži: Odpoutat se od nich je těžké, proč milujeme ty, kteří nás odmítají?

svetzeny.cz

Jak poznat, že vám lže?

Tato pravidla jsou samozřejmě aplikovatelná na obě pohlaví. Lháře lze odhalit celkem snadno. Čeho si na prvním rande všímat, jaké jsou varovné signály, které by měly upoutat vaši pozornost?

  • Sevření rtů – Lidé podvědomě sevřou rty, když se jim nechce mluvit pravdu. Pokud jste se ho zeptala na nějakou osobní otázku a pozorujete, že najednou ztichl, sevřel rty a přemýšlí, můžete si být téměř jistá, že následující věta, kterou řekne, bude lež.

  • Strnutí – Je dobře známo, že lidé, kteří jsou z něčeho nervózní, mohou „zkamenět“. Pokud jste mu položila otázku a on najednou strnul, je to známka toho, že jste právě otevřela pro něj velmi nepříjemné téma. Pokud se vás bude snažit vehementně přesvědčit, že váš dojem je mylný a začne mluvit rychleji, můžete si být téměř jistá, že lže. Časté je také opakování těch samých vět a frází stále dokola.

  • Přiložení ruky k ústům – Dávejte dobrý pozor, kam při konverzaci směřují jeho ruce. Pakliže se dotýká rtů, značí to, že vám nechce říct pravdu.

  • Oční kontakt – Mnohé prozradí i oční kontakt. Není pravdou, že uhýbání pohledem značí lež! Když lidé říkají pravdu, čas od času odvrátí zrak. Naopak lháři se na vás budou dívat chladným soustředěným pohledem a také budou rychleji mrkat.

Info ikona
Lhář