Přejít k hlavnímu obsahu

Krutost a bezcitnost: Pět znamení zvěrokruhu, která zraní vaše city bez mrknutí oka

Info ikona
horoskop

Je jich pět a jsou opravdu schopni vám zarazit kudlu do zad, někdy u toho ani nemrknou. Řeč je o žebříčku pěti nejkrutějších znamení zvěrokruhu. Vyjít s nimi někdy vyžaduje předvídavost a rozhodně není dobré si z nich dělat vrby. Až na výjimky samozřejmě, rozhodně neplatí, že co Štír, to jedovatý ocásek. Ale pojďme na ně hezky zkraje…

Čtveřice nejméně atraktivních znamení zvěrokruhu: Střelce zde nenajdete, Berany ano

svetzeny.cz

Štír

Jedovaté zvířátko, jedovaté myšlenky. Krutost Štírů je rafinovaná, protože nemusíte říct půl slova, přesto oni vycítí, kde jsou vaše temné stránky, nejhorší strachy a traumata, klidně i ta z dětství, o kterých možná ani sami nevíte. Mají dokonalý vhled do veškerých lidských bažin a umí bodnout na nejcitlivějším místě. Zejména tehdy, když vy ublížíte jim – pak si pomstou můžete být naprosto jistí. Nejsou z těch, kdož se obětují pro vychytralou oběť druhým. A pomsta bude hodně hluboká a plná slz. Ubližují viditelně, bez skurpulí, stejně jako skrytě, podrývavě a to ve chvíli, kdy přesně vědí, kam mířit.

Střelec

Další podzimní znamení rádo ublíží, spíše rýpáním nebo jízlivými poznámkami. Podobně jako Štíři umí vyhmátnout vaši slabou stránku, ale zatímco Štíři se často mstí, Střelci více ubližují i jen pro vlastní potěšení, aby dohonili své vlastní ego. Nesnesou, když cítí, že někdo je lepší než oni. Nechlubte se jim, nemluvte s nimi o svých úspěších, usmějí se, ale až to nebudete čekat, dostanete ťafku, že nemrknete. A vědí přesně, kde je vaše slabina.

Týdenní horoskop od 5. – 11. června 2023: Lvi by měli zabrousit na seznamku, Býky zasáhnou emoce

svetzeny.cz

Býci

Bývají obyčejně dobrosrdeční, ale záleží na tom, jaký vedou život. Spokojený Býk se rozzuří jen tehdy, kdy si to už opravdu viník zaslouží a štípalo mu na hřbetě dříví moc dlouho. Životem zhrcený Býk ale svou urputnost často projevuje doslova rýpáním do okolí a libuje si v problémech, které vyvolává. Takové jedovaté zraňování je ale naprosto zbytečné a tito lidé si jen vylívají svou frustraci a vztek, vzato kolem a kolem, pouze a jen na sebe samé. Je to takové dupání nožičkou, když nevědí samým vztekem, co se sebou. Nejlépe uděláte, když se jim budete v tu chvíli klidit z cesty, ať nejste zbytečně zklamaní.

Kozorozi

Mají se rádi a jsou rádi středem pozornosti. A jsou tvrdohlaví. Když jdete proti nim, nebo se příliš stavíte nad jejich zářivý život, mohou do vás trknout jejich rohy a nebude to nic příjemného. Kozorozi totiž skrývají tu nejlepší vlastnost ze všech krutých znamení. Oni jsou neskutečně chytří, analytičtí a mají dokonalou paměť. Co neví, nebo zapomenou, velmi věrohodně doplní smyšlenkou, takže jejich msty a útoky jsou rafinované, jsou o krok napřed a jsou naprosto přesné. Zajímavé je, že když opravdu trestají viníka, dá se skoro obdivovat jejich cit pro spravedlnost. Působí sice krutě, ale někdy se nad jejich činy můžeme zamyslet, jejich motivem totiž nebývá ani tolik záliba v krutostech, ale spíše nutkavá touha se pomstít, aby všechno bylo srovnané.

 

Blíženci

Když se Blíženec rozčílí, nebo je extrémně unavený, má sklony naprosto popustit uzdu veškeré slušnosti a bouchne jako papiňák. Může ho to potom i mrzet, ale zase záleží na okolnostech, jestli přijde a svou chybu přizná. Možná raději bude tvrdošíjně trvat na svém výbuchu, protože na něj měl právo. Blíženecký hněv je nepředvídatelný, protože často pramení z toho, že dlouho něco drží v sobě. Nemají zase tak přesnou mušku, spíše vybuchnou a rozkolí všechno kolem.

Zdroj článku