Přejít k hlavnímu obsahu

Temné vlastnosti podle horoskopu: Býci hází práci na druhé, Blíženci pomlouvají

Info ikona
horoskop

Každý z nás má své dobré, ale i špatné vlastnosti. Některé povahové rysy jsou výsledkem genů či výchovy, za jinými stojí sluneční znamení, ve kterém jsme se narodili. Ponechme dnes stranou naše světlé stránky a podívejme se na ty temné. Většinou se je snažíme před světem ukrývat, mnohdy se za ně stydíme a tváříme se, že vlastně nejsou.. Není divu, není se čím chlubit. Čas od času ale stejně vyplavou na povrch.

Beran

Zrozencům tohoto ohnivého znamení zvěrokruhu vládne planeta Mars. Právě ta má vliv na to, že Berani bývají někdy až příliš temperamentní, hlasití a do jisté míry i dost „namachrovaní“. Umanutost a touha prosadit si svou je může někdy přivést do problémů. Do všeho se totiž vrhají bez rozmyslu a s horkou hlavou.

Býk

Chybí mu tolerance a schopnost vcítit se do druhých lidí, často ostatní využívá. Máte-li kolegu Býka, nečekejte nezištnou pomoc. Je tvrdohlavý a je těžké jej o něčem přesvědčit. Býci bývají také dost lakomí a orientovaní na peníze. Zkrátka hamouni, trochu lenoši, kteří rádi využijí příležitosti hodit práci na druhé.  

Blíženci

Dost často je s nimi těžké vyjít, protože kolikrát ani neví, co by vlastně chtěli. Mívají sklony k pomlouváním druhých, takže se nevyplatí svěřovat se jim. Lidem, ze kterých by mohli mít užitek, se snaží vetřít do přízně. Mají talent k přetvářce, o to je horší jejich pravdou povahu odhalit.  

Horoskop: Nejlepší víkend čeká dvě znamení zvěrokruhu. Střelci, máte se na co těšit

První lednový víkend je tady a už se na něj mohou těšit dvě znamení zvěrokruhu! Čerpají z důmyslné planetární energie a mají grandiózní chvíle, které je naplní dobrou náladou na několik dní dopředu. Patříte mezi vyvolené šťastlivce právě vy?
svetzeny.cz

Rak

S trochou nadsázky by se dalo říct, že Rak je náladová hysterka. Je podezíravý, věčně se uráží kvůli maličkostem a lituje se. Ostatní přitom velmi rád zesměšňuje a je mu úplně jedno, jestli někomu způsobí bolest. Když si ale vyhlédne člověka, kterého obdivuje, pověsí se na něj a neštítí se ani citového vydírání.

Lev

Ředitelé zeměkoule a vládci vesmíru. Tak se dost často chovají arogantní, namyšlení a ješitní Lvi, kterým vládne Slunce. Myslí si, že svět se točí jen kolem nich a očekávají, že jejich přání budou vždy a okamžitě splněna. Kdo se jim postaví, upadne v nemilost. Mívají velké nároky na ostatní i na sebe. Někdo je to ale hodně přes čáru.

Panna

Jejich úchylná posedlost po pořádku a dokonalosti je pověstná. Bohužel jí otravují život každému, koho potkají. Nejen, že jsou puntičkáři, ale mívají sklony ostatní poučovat a dokazovat jim, že jsou chytřejší. To by ale nebylo to nejhorší. Daleko otravnější je škodolibost, sklony k urážení a také fakt, že Panny moc neumí odpouštět.

 

Vlčí měsíc 2023: Lednový úplněk zasáhne tři znamení zvěrokuhu. Býky čekají emocionální chvíle

Tři znamení zvěrokruhu čelí emocionálnímu lednovému úplňku. V indiánské kultuře se mu přezdívá vlčí úplněk, protože mrazivou lednovou noc zalitou světlem Měsíce provází i vytí hladových vlků. Dotkne se lednový úplněk i vašeho znamení zvěrokruhu?
svetzeny.cz

Váhy

Vzdušné znamení, kterému vládne Venuše si celkem neláme hlavu tím, jestli dodrží, co naslibuje. Hlavně že získá, co chce. Váhy jsou celkem povrchní a urážlivé, celé hodiny dokážou strávit tím, že se krášlí a převlékají, jen aby se líbily. Prakticky celý život hledají muže, který by byl co nejbohatší a ony po jeho boku měly pohodlný život.

Štír

Vodní znamení, kterému vládne planeta Pluto se vyznačuje sklony ke zlosti a hněvu, stejně tak jako svojí velkou touhou po moci a zálibou v ponižování ostatních. Štíři se drží v pozadí a tváří se jako by se nechumelilo, ale přitom tahají za nitky a manipulují na všech frontách. Když to nejméně čekáte, zraní vás. Jsou velmi nečitelní a nikdy nevíte, co od nich můžete čekat. Jeden vám říkají, že vás milují a druhý den se s vámi rozejdou. 

Střelec

Na první pohled se tváří jako svatouškové, dokážou být agresivní. Rozčílí se kvůli maličkosti. Snadno se začnou nudit, pořád potřebují nějakou novou zábavu. Často chodí pozdě a vůbec je to netrápí, vždycky si vymyslí nějakou výmluvu. Střelci bývají nadřazení a rádi poučují, protože mají pocit, že vědí všechno  a jsou nejlepší.

Andělská poselství pro rok 2023: Těžký rok vyzkouší vaši osobnost a donutí vás zapomenout na minulost

Z roku 2023 zatím krájíme první dílky a mnohdy přemýšlíme, jaký bude, kam se ubere a co všechno nám přinese. Snad každý by chtěl mít křišťálovou kouli a na chvíli do ní nahlédnout, aby zjistil, co ho čeká a nemine, na co se připravit. Poselství vám jistým způsobem předávají také andělé strážní.
svetzeny.cz

Kozoroh

Zrozenci tohoto znamení bývají chladní a krutí otrokáři, kteří mají obrovskou ctižádost. Když si něco zamanou, udělají opravdu všechno proto, aby uspěli. Jsou velmi ambiciózní a nesnesou prohru. Neváhají se uchýlit i k pomluvám, rádi zveličují chyby druhých a poukazují na to, že jim by se taková bota stát rozhodně nemohla.

Vodnář

Za každou cenu se musí odlišovat od ostatních a mít něco extra. Myslí si o sobě, že je lepší a zajímavější než ostatní a rád se naparuje. Vodnáři se jen tak nezavděčíte. Všechno je mu málo, všechno je nudné nebo to mají ostatní a on chce víc! Často je prchlivý a uráží se.

Ryby

Nikdo není tak ufňukaný jako právě zrozenci Ryb. Libují si v roli oběti a mívají sebedestruktivní sklony. V jejich životě panuje chaos, a to doslova. Pořádek není zrovna jejich silnou stránkou. Bývají zlomyslné, kluzké a manipulující. Budou vám vyprávět, co všechno udělají, kam pojedou a čeho dosáhnou, ale obvykle jde jen o jejich sny, které nedotáhnou do konce.

Zdroj článku