Přejít k hlavnímu obsahu

Vlčí měsíc 2023: Lednový úplněk zasáhne tři znamení zvěrokuhu. Býky čekají emocionální chvíle

Info ikona
Vlčí úplněk

Tři znamení zvěrokruhu čelí emocionálnímu lednovému úplňku. V indiánské kultuře se mu přezdívá vlčí úplněk, protože mrazivou lednovou noc zalitou světlem Měsíce provází i vytí hladových vlků. Dotkne se lednový úplněk i vašeho znamení zvěrokruhu?

Rok 2023 je ještě docela čerstvý, ale z astrologického hlediska se v prvních dnech děje hodně. Na 6. ledna vychází první úplněk, známý také jako „vlčí měsíc“, ve znamení Raka a zvláště citlivě a emocionálně působí na všech dvanáct znamení zvěrokruhu. Vesmírné dění silně pocítí zejména tři znamení zvěrokruhu a již nyní se mohou v nejbližších dnech připravit na emoční horskou dráhu.

Býk

Býci jsou povzbuzeni lednovým úplňkem, aby se konečně otevřeně vyjádřili dle svých pocitů. I když vám to v některých situacích přijde těžké, ten krok bude stát za to. Otevřít se ostatním a mluvit o svých vlastních pocitech je dobrý způsob, jak zpracovat minulost a najít vnitřní klid. Jediná důležitá věc, milí Býci, je, abyste se obrátili na někoho, komu můžete důvěřovat a kdo vám poskytne podporu, kterou si zasloužíte.

KVÍZ: Poznáte všechny přírodní krásy České republiky? Jenom skuteční znalci zvládnou test bez chyby

svetzeny.cz

Lev

Lvi by měli mít připravený balíček kapesníčků, protože to pro ně bude v příštích dnech hodně emotivní. Astrologická událost způsobí, že se budou konfrontovat s pocity, kterým se dlouho vyhýbali. Vlčí měsíc vyvolává emoce, kterým se jinak ohnivé znamení poddá jen zřídka. Ale to není vůbec špatné, milý Lve! Nyní je ten správný čas nechat svým emocím volný průběh. Nezáleží na tom, zda si popláčete sami, nebo si píšete deník – vše je dovoleno!

Kozoroh

Nejen, že je leden měsíc narození Kozoroha, ale může to být také jeho měsíc lásky. Úplněk 6. ledna zajišťuje, že zemské znamení odloží svou typickou logiku a praktičnost a jednoduše se zcela oddá svým pocitům. To je prospěšné zejména pro vaše srdeční záležitosti a může to vztahu dát nejen nový impuls, ale také sblížit svobodná srdce, která po sobě dlouho tajně touží. Nebojte se dostat do emocionální roviny, milý Kozorohu! Určitě se vám to vyplatí.

 

Zdroj článku