Přejít k hlavnímu obsahu

Andělská poselství pro rok 2023: Těžký rok vyzkouší vaši osobnost a donutí vás zapomenout na minulost

Z roku 2023 zatím krájíme první dílky a mnohdy přemýšlíme, jaký bude, kam se ubere a co všechno nám přinese. Snad každý by chtěl mít křišťálovou kouli a na chvíli do ní nahlédnout, aby zjistil, co ho čeká a nemine, na co se připravit. Poselství vám jistým způsobem předávají také andělé strážní.

Andělé strážní nad námi drží ochrannou ruku a pomáhají v rozhodnutích a životních krocích. I oni mají na nový rok pár svých poselství, které se snaží lidem sdělit. Jaký bude podle nich rok 2023 a co nás v něm čeká? Pojďte spolu s jejich andělským poselstvím zjistit, jaká bude vaše budoucnost.

Nový rok a sebeláska

Strážní andělé se shodují, že v novém roce bude velmi důležité to, jak každý jeden člověk přistupuje sám k sobě. Jak se vnímá, posuzuje a jak zdravá je jeho sebeláska. Tím, že za svými neúspěchy a nezdary budete hledat druhé lidi a vinit je, pohody nedosáhnete. Raději se podívejte pravdě do očí, přestaňte řešit neustále minulost a rozhodněte se odpustit, začít s novými příležitostmi a čistým štítem. Udělejte tento těžký krok, který vám přinese pohodu a hlavně se naučíte vážit si sami sebe a svých rozhodnutí.

 

Andělská čísla nebo zvláštní mraky: Varovné signály, když se k vám snaží promluvit anděl strážný a ochránit vás

Dějí se vám v poslední době v životě nečekané a nepředvídatelné věci? Vídáte andělská čísla nebo vnímáte, že se s vámi někdo snaží spojit? Může to být váš anděl strážný. Jaké varovné signály vám může vysílat a tím vám dávat najevo, že se něco děje?
svetzeny.cz

Vyhněte se stresu

Rada nad zlato, ale obavy, stresy a starosti vám nepřinesou nic jiného než jen nervozitu, stresy a to, pokud se stresujete dlouhodobě, může mít vliv na různé nemoci, psychický stav nebo třeba na vnímání sebe sama i vlastní poznatky. Najděte v sobě odvahu čelit věcem, které do života přicházejí a neobávejte se věcí dopředu. Ne vždy je to jednoduché, ale život vám bude více či méně často házet klacky pod nohy neustále, permanentním stresováním nepomůžete ani sobě ani své rodině.

Nové výzvy

Nový rok rovná se nové výzvy, tak je to ostatně každý jeden rok. A rok 2023 nebude v tomto ohledu výjimkou. Poselství andělů je v tomto ohledu jasné - nezalekněte se i takových výzev, které na první pohled vypadají těžké a nesplnitelné. Každá, kterou si v novém roce projdete, by vás měla něco naučit a nabídnout vám zkoušku, kterou projdete se ctí a pokorou. Nezapomínejte na důležitý fakt - vaši strážní andělé jsou s vámi na každém kroku.

 

Info ikona
sebeláska

Horoskop: Každé znamení zvěrokruhu má svého archanděla, který nad vámi drží ochranou ruku. Poznejte toho svého

Archandělé jsou podle různých náboženství vyšší bytosti a poslové, kteří pomáhají a ochraňují. Každý archanděl má jiný úkol i zaměření. Trápí vás nemoc, nedostatek financí nebo zlomené srdce? Pak si přečtěte, jaký archanděl je podle znamení zvěrokruhu vaším patronem?
svetzeny.cz

Přetvářka stranou

Ať už jste v uplynulém roce udělali mnoho věcí, nyní stojí před vámi čistý papír, čistý štít. Nezačněte na něj psát příběh s přetvářkou a snahou zalíbit se lidem okolo vás. Objevte sami sebe, nestyďte se za to a ukažte druhým své pravé já. Vaše jedinečnost a síla spočívá právě v tom, držet se toho, co vám jde. A navíc odpadá spousta lží, které vás stály mnoho energie.

Nepřehlížejte signály

Ať už budete potřebovat poradit nebo jen naznačit, zda děláte dobře nebo ne, všímejte si věcí okolo sebe. Strážní andělé lidem vysílají často vzkazy a komunikují přes mnoho, na první pohled nenápadných, znamení. Sledujte mraky, vůni, peříčka, mince, ale také dejte na své pocity, které se obvykle nepletou.

 

Zdroj článku