Přejít k hlavnímu obsahu

Takhle se chová ideální žena podle mužů: Krásná být nestačí

Jít na rande a najít tu pravou? To už je dnes spíš námět na romantický film. Nebo ne? Muži i ženy hledají svůj vhodný protějšek a někdo z nich má štěstí a na prvním rande narazí na toho pravého partnera. Někdy to chvíli trvá. Jestli si myslíte, že vám stačí krása, jste na omylu.

Jak celé randění a hledání té pravé partnerky vidí muži? Jaké vlastnosti by měla mít žena, kterou si muži vybírají a jsou s nimi celý svůj život? Požadavky se mohou trochu lišit u každého muže, ale většina z nich se na daných vlastnostech shodne. A jaká by měla být žena, kterou si vyberou na celý život? Na čem skutečně mužům u žen záleží a co na nich oceňují? 

Nezávislá

Muži jsou rádi, když mohou své partnerce pomoct a být na chvíli za hrdiny, ale mít po boku ženu, která není na nich a jejich rozhodnutí závislá je také důležité. Nadechnout se, jít s kamarády na pivo, zahrát si s kolegy kulečník, aniž by je doma čekala vyčítavá žena. Chtějí se soustředit na svou kariéru, budovat si spokojený život a k tomu jim dopomůže žena, která bude nezávislost budovat s ním.

Empatická

Empatie je důležité pro mnoho lidí, pochopit a vcítit se do druhého je vlastnost, na které staví mnoho žen. A mít doma takovou, která i přesto, že nerozumí tomu, co řešíte, vyjádří porozumění a pochopení, je výhra. Podporovat partnera v jeho snech a touhách je důležité a empatie by měla fungovat nejen v případě ženy, ale také muže. Jedině tak spolu partneři porostou a dosáhnou všeho, co chtějí.

 

Ideální milenka podle mužů: Rozhoduje věk, ale i touha po nezávislosti

Strach z nevěry nebo dokonce i nevěru samotnou zažilo v partnerském vztahu mnoho lidí. V dlouhodobém vztahu odpadá prvotní zamilování, růžové brýle a apetit už není takový, jako na začátku. Začíná opravdový dlouhodobý vztah, který s sebou nese i řadu nevýhod, nebo minimálně zlomových bodů.
svetzeny.cz

Má smysl pro humor

Umění smát se, dělat si legraci z druhých, ale i ze sebe je něco, co mnoho z mužů bere jako velmi důležité. Smích umí lidi spojovat a ve chvíli, kdy je vám těžko umí odlehčit situaci a dodat jí nový rozměr. Muži navíc milují, když se ženy smějí a ženy po svém boku rády budou mít partnera, se kterým se smějí i v těch nejtěžších chvílích.

Důvěryhodná

Důvěra je ve vztahu důležitá. Navzájem si věřit, mít v druhém oporu a jistotu, že i když se v životě stane mnoho špatného, stále máte svého partnera, kterému se můžete svěřit, je pro mnoho mužů tím, co požadují od partnerky. Vztah založen na důvěře má tak pevné základy, které se jen tak nerozsypou.

Co shledávají muži na ženách atraktivními a zastíní kdejakou nedokonalost? Není to vždy o kráse a vzhledu

Nikdo nemůže popřít, že první dojem hraje významnou roli při výběru partnera. Ale nejde jen o vzhled a krásu, je to mnohem víc než to. Je důležité si uvědomit, že každý má své osobní preference. Existují však věci, které většina mužů považuje na ženách za vysoce atraktivní bez ohledu na jejich vkus. Občas jsou to docela obyčejné věci, které ženu učiní o dost přitažlivější, aniž by se nějak dotkla svého vzhledu!
svetzeny.cz
Info ikona
žena a muž

Pohodová

Muži mají velmi rády ženy, které si obléknou hezké a sexy šaty, lodičky a povzbuzují tak mužskou fantazii. Stejně tak, jako miluji ženu, která si na sebe oblékne pohodlné oblečení, doplní ho botaskami a zapůsobí i bez sexy výstřihů či jehlových botách. Zkrátka muži potřebují vědět, že mají vedle sebe ženu, která se nezalekne žádné situace a umí zapůsobit.

Sebevědomá

Spokojená žena rovná se spokojený muž. A žena musí být spokojená nejdřív sama se sebou a s tím, co v životě má nebo s tím, kam směřuje. Muži nechtějí ženu, která neví, co ji chybí, nemá své cíle a sny a nemá sebevědomí. Ženy, které jsou samy sebou a sebevědomé v sobě mají určitý druh energie, který mužům připadá velmi sexy.

Zdroj článku